Księga Róż - Helene Wartenberg

Piszesz, tworzysz, komponujesz - pochwal się ;)

Księga Róż - Helene Wartenberg

Postprzez Maksymilian Teodor I » 26 sie 2011, 22:52

Cóż, może to nie najlepszy wątek, ale... nie wiedziałem gdzie :)


Zapraszam wszystkich gorąco do przeczytania debiutu Panny Wartenberg na rynku prasowym!

Spokojne życie zwykłej studentki filozofii zmienia się diametralnie, gdy ojciec każe jej wrócić z Wiednia do domu. To właśnie w znienawidzonej rezydencji, pragnąc uciec od ponurej rzeczywistości, Sara zaczyna rozwiązywać zagadkę tajemniczej biblioteki. Co kryje się we wnętrzu zamkniętego od lat pomieszczenia? Dlaczego nikt tam nie wchodzi? I jaki związek z rodzinnymi tajemnicami ma "Księga Róż"?

Zapraszam do lektury pierwszego rozdziału "Księgi Róż" autorstwa Helene Wartenberg z Wiednia (realnie: autorstwa Marty Choińskiej), która jest debiutem na rynku wydawniczym.


Link do książki wydanej w PDF znajduje się na stronie http://monarchie-leben.szucs.pl
Zachęcam do czytania. "Księga Róż" jest naprawdę godna uwagi i... oczekuję na kolejne części :)



Gość zagraniczny
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, 14:12
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Księga Róż - Helene Wartenberg

Postprzez Pius IV » 27 sie 2011, 10:49

Bardzo dziękujemy za informację :).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Księga Róż - Helene Wartenberg

Postprzez Maksymilian Teodor I » 27 sie 2011, 17:07

Czekam niecierpliwie na relacje :)
Panna Helene debiutuje na rynku mikronacyjnym. Może to moja subiektywna opinia, ale mi się 1 rozdział czytało bardzo miło. Panna Helene (czy też: Marta) ma jeszcze inne swoje dzieła, ale... pisze je bardziej do szuflady, z tego co wiem. Namówiłem ją, by napisała powieść w odcinkach, a ML ją wyda. Zgodziła się i... mamy oto pierwszy rozdział ;) Jeżeli będzie taka chęć, to będę zamieszczał również kolejne odcinki "Księgi Róż" :)



Gość zagraniczny
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, 14:12
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Księga Róż - Helene Wartenberg

Postprzez Pius IV » 28 sie 2011, 10:10

Nie widzę ku temu przeciwwskazań :).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Nasza twórczość

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron