Wizyta MSZ.

Wizyta MSZ.

Postprzez Zdobysław Komorowski » 12 kwi 2011, 19:44

Ambasada Wielkiej Polondii informuje, że w dniach 15-16.04.2011r. odbędzie się wizyta Ministra Spraw Zagranicznych Wielkiej Polondii Zdobysława Komorowskiego.

W trakcie wizyty planowane są spotkania z :
Jego Królewską Mością Michałem III,
Konferencja z udziałem Ministrów Spraw Zagranicznych Wielkiej Polondii , Rzeczypospolitej Obojga Narodów i z Jego Eminencją Kanclerzem Wielkim Ferdynandem Radziwiłłem.



 

Re: Wizyta MSZ.

Postprzez Pius IV » 12 kwi 2011, 20:14

Zapraszamy serdecznie :D.

Będę wielce rad, że mogę powitać tak wspaniałą kadrę dyplomatyczną na terenie mojej Ojczyzny :D.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Wizyta MSZ.

Postprzez Zdobysław Komorowski » 17 kwi 2011, 18:44

Czas mojej wizyty na ziemiach Rzeczypospolitej Obojga Narodów, jako Ministra Spraw Zagranicznych dobiegł końca.
Pragnę bardzo serdecznie podziękować za ciepłe, miłe, pełne szacunku powitanie i atmosferę podczas rozmów z przedstawicielami władzy. Jest mi niezmiernie miło, że mogłem wizytować w tym uroczym, dumnym kraju i poznać go choć po trosze z nieco innej perspektywy.
Dziękuję Jego Królewskiej Mości Michałowi III, Jego Eminencji Ferdynandowi Radziwiłłowi i Jego Ekscelencji Ottonowi Kentowi, za udzielenie mi wszelkich wyjaśnień i odpowiedzi na moje pytania. Wyrażam zadowolenie z przebiegu tej wizyty, jak również przeświadczenie w dalszą owocną i udaną współpracę między naszymi państwami.
Liczymy również, że i przedstawiciele władzy Rzeczypospolitej zaszczycą nas swoją obecnością, gdy będą wyrażali taką chęć. Pragnę już teraz bardzo serdecznie zaprosić.

Łącząc wyrazy szacunku i uznania,
Zdobysław Komorowski
Minister Spraw Zagranicznych Wielkiej Polondii.



 

Re: Wizyta MSZ.

Postprzez Pius IV » 17 kwi 2011, 21:37

Ja również jestem bardzo zadowolony z wizyty Waszej Ekscelencji i nie pozostaje mi nic dodać ani nic ująć.. No i oczywiście z radością w sercu zaprosić znowu :)!

Bardzo proszę, by któryś z powołanych dyplomatów o statusie Ambasadora RON w WP udał się w misję dyplomatyczną ;).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Wizyta MSZ.

Postprzez Michał Radziwiłł » 17 kwi 2011, 21:45

Chociaż nie mogłem być obecny z powodów realnych (trwała regencja) cieszę się, iż Ekscelencja jest zadowolony z przebiegu wizyty. Pozdrawiam i zapraszam ponownie!



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 680
Dołączył(a): 09 lis 2010, 23:12
Medale: 5
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Wielka Polondia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość