Ogłoszenia

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Re: Ogłoszenia

Postprzez Pius IV » 11 sie 2012, 15:09

Ja już nie mam siły.
Czy jakiś obywatel może to Imć Panu wytłumaczyć?
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Ogłoszenia

Postprzez Marek Wiktorowicz » 13 sie 2012, 22:04

Cóż... Rozporządzenie jest zgodne z prawem, to fakt. Natomiast przyznam, że i we mnie budzi sprzeczne uczucia. Z drugiej strony - kiedyś, dawno temu, sam zajmowałem się wypłacaniem pensji. Nie polubiłem tego ;) Przekopywanie się przez całe forum, zeby znaleźć, kto od kiedy pełnił jaką funkcję... Koszmar.

Może warto rozwiązać sprawę jakoś inaczej? Stworzyć centralny rejestr funkcji i majątków przynoszących dochody i nałożyć obowiązek na obywatela, aby każde nowo otrzymane stanowisko, stopień wojskowy czy coś w tym stylu zgłaszał w jednym temacie w biurze Podskarbiego. W ten sposób w jednym miejscu byłoby wszystko.

Co Waszmościowie o tym myślą?
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Ogłoszenia

Postprzez Pius IV » 14 sie 2012, 12:30

Jestem jak najbardziej za.
Wiedziałem, że jakaś inteligentna persona podoła problemowi.

Wzywam Mości Podskarbiego do sporządzenia projektu rozporządzenia powołującego Centralny Rejestr Funkcji i Majątków oraz określenia zasad jego działania :).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Ogłoszenia

Postprzez Marek Wiktorowicz » 14 sie 2012, 19:42

Jestem gotów pomóc Mości Podskarbiemu, jeśli wyrazi taką wolę :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Ogłoszenia

Postprzez Andrzej Trzaska-Chojnacki » 15 sie 2012, 13:05

Wielmożny Panie Podskarbi
Uprzejmie informuję, że do dnia dzisiejszego nie dostałe zapłaty za sprzedaż pładów rolnych za lipiec
Również nie dostałem za stopień rotmistrza choragwi pancernej. Stopnie nie są uwzględniony w rozporządzeniu Wielmożnego Pana Podskarbiego
Prosze o przesłanie wypłat na moje konto
z poważaniem
Andrzej Trzaska-Chojnacki
Komtur Dyneburga Zakony Kawalerów Mieczowych



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 350
Dołączył(a): 19 gru 2010, 23:35
Medale: 5
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)

Re: Ogłoszenia

Postprzez ks. Otto Kent » 17 sie 2012, 18:53

Płody rolne czekają na akceptację już od jakiegoś czasu. Chciałbym także złożyć rezygnację z urzędu Podskarbiego Wielkiego.



 

Re: Ogłoszenia

Postprzez Pius IV » 17 sie 2012, 21:59

To chyba dobra decyzja, Ekscelencjo Biskupie :).
Rozumiem, że realioza to męcząca choroba :).

Przyjmuję dymisję.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Ogłoszenia

Postprzez Andrzej Trzaska-Chojnacki » 04 wrz 2012, 16:31

Wasza Królewksa Mość
Uprzejmię informuję, że za lipiec i sierpień nie dostałem żadnych pieniędzy. Ani za pody rolne ani za stopień
Nie wiem co się stało
Moje login w Banku to Andrzej
Bardzo porsze o interwencję
z powazniem
Andrzej Trzaska-Chojnacki
Komtur Dyneburga Zakony Kawalerów Mieczowych



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 350
Dołączył(a): 19 gru 2010, 23:35
Medale: 5
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)

Re: Ogłoszenia

Postprzez Pius IV » 04 wrz 2012, 17:18

Prosimy zgłosić się do odpowiedniego ministra, dopiero w ostateczności do monarchy :D.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Ogłoszenia

Postprzez Marek Wiktorowicz » 04 wrz 2012, 20:40

Wielmożny Panie Andrzeju!

Resort przejąłem dopiero w końcu lipca więc mogę o pewnych kwestiach nie pamiętać, przeoczyć je; jednak wypłaty dla Pana zostały poprawnie przez mego poprzednika wysłane i, jak widzę, wciąż czekają na akceptację.

I już wiem, skąd ten błąd wynika: w Banku istnieje konto o nazwie "Andrzej Trzaska-Chojnacki" i loginie "chojnacki" i konto "Skarbczyk" o loginie "andrzej". Które zatem jest Pańskim kontem? Drugie należałoby usunąć :)

I jeszcze jedna rzecz, kieruję to do wszystkich: loginy są dla mnie widoczne jedynie z poziomu administracji, podlegającej de facto Marszałkowi Wielkiemu. Każdy inny Podskarbi zobaczy jedynie NAZWY kont. Jeśli nie macie Waszmościowie zastrzeżeń, chciałbym te nazwy zmienić - aby Podskarbi wiedział, komu co wysłać :) Loginy i hasła pozostaną rzecz jasna niezmienione, podobnie jak saldo kont.

Czy ktoś się sprzeciwia?
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości