A w karczmie nikogo nie ma.

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Kazimierz Sabatowski » 06 kwi 2014, 19:14

Jeżeli ktoś mi odpisze na ten post, to może dostrzegę chociaż iskierkę nadziei na uratowanie forum...



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23 lut 2014, 21:20

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez August Medycejski » 13 kwi 2014, 09:17

Ależ oczywiście, że wszystko jest do uratowania. Mamy nadzieję, że nareszcie będziemy mogli wrócić do vita activa.
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Kazimierz Sabatowski » 13 kwi 2014, 19:46

Moim zdaniem należy przeprowadzić jakieś reformy, spróbować zareklamować RON, bo wielu z naszych zarejestrowanych pseudo-użytkowników ostatni raz zalogowała się kilka miesięcy temu.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23 lut 2014, 21:20

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez August Medycejski » 18 kwi 2014, 07:47

A jaki rodzaj reklamy na Waść na myśli?
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Marcin von Biberstein-Krasicki » 18 kwi 2014, 12:30

Pomysły i aktywność pozostałych obywateli będzie najlepszą reklamą. Dobrze byłoby mieć aktywność, jako powód do reklamy.
Niech każdy robi swoje na miarę chęci i możliwości. Będzie dobrze:)



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 46
Dołączył(a): 02 mar 2012, 19:39
Wykształcenie: brak

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Kazimierz Sabatowski » 18 kwi 2014, 15:10

Obecnie nikt nie robi nic, a aktywność jest zerowa. Taką reklamą mamy się szczycić?



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23 lut 2014, 21:20

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Marcin von Biberstein-Krasicki » 19 kwi 2014, 11:02

Więc róbmy zamiast narzekać.

Jak wygląda sytuacja pod względem udzielających się jeszcze obywateli?



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 46
Dołączył(a): 02 mar 2012, 19:39
Wykształcenie: brak

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Kazimierz Sabatowski » 19 kwi 2014, 15:31

Mości Panie!

Waćpan z zagranicy, nie wie Waszmość, że narzekanie Polacy mają we krwi ( nie wiem, jak Litwini, ale ja mieszkam w Koronie ). Za udzielających się obywateli mogę uznać siebie, względnie naszego Miłościwego Władcę, może Aleksandrę Zamoyską, i Szanownego Waćpana. Jestem zawiedziony, że wiele znamienitych osobistości, takich jak Podskarbi Mikołaj Zawilichowski, już od dawna nie zawitało na to forum. W takiej sytuacji zaproponowałbym nadanie godności innym użytkownikom, przynajmniej do czasu pozyskania aktywnych obywateli. Sugerowałbym również próbę reklamy na naszej facebookowej stronie ( na zachętę może obywatelstwo i stanowisko? ). Mam nadzieję że Waćpan napisze co o tym sądzi. Liczę też na komentarz majestatu.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23 lut 2014, 21:20

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Marcin von Biberstein-Krasicki » 20 kwi 2014, 19:45

Faktycznie dość kiepsko to wygląda.
Nie rozumiem o jakich godnościach Mości Pan mówi?
Reklama na facebooku to jakiś sposób.

Mam nadzieję, że to chwilowy kryzys. Swoją drogą, to zastanawiające, co dzieje się ze wszystkimi znamienitymi przecież osobistościami, budowniczymi RONu w obecnym kształcie?



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 46
Dołączył(a): 02 mar 2012, 19:39
Wykształcenie: brak

Re: A w karczmie nikogo nie ma.

Postprzez Kazimierz Sabatowski » 21 kwi 2014, 10:46

Marcin von Biberstein-Krasicki napisał(a):
Swoją drogą, to zastanawiające, co dzieje się ze wszystkimi znamienitymi przecież osobistościami, budowniczymi RONu w obecnym kształcie?


Przyjmuję dwie opcje- albo udzielają się w innych mikronacjach, albo zrobili sobie od nich ( oby nie dożywotnią ) przerwę. Tak czy siak, sytuacja jest bardzo zła. Moim zdaniem RON potrzebuje " świeżego mięsa ", czyli nowych, ambitnych i pełnych zapału użytkowników. Ich jednak zdobyć można poprzez podjęcie jakiś działań, a z uwagi na to, że król nadal się nie zalogował, jest to niemożliwe.

Marcin von Biberstein-Krasicki napisał(a):Nie rozumiem o jakich godnościach Mości Pan mówi?


Chociażby godności podskarbiego czy Marszałka Koronnego, funkcji niezbędnych w XVII-wiecznym państwie. Bez nich nasza mikronacja traci znaczenie na arenie międzynarodowej, a jak tak dalej pójdzie, to zrobi się całkowity zastój i forum zasadniczo upadnie.

2 moje kolejne pomysły na zmianę sytuacji to: zorganizować obrady Sejmu Wielkiego i wysłać wiadomość na e-mail to najważniejszych użytkowników z prośbą o zalogowanie się na forum. BARDZO PROSZĘ RÓWNIEŻ O KOMENTARZ JEGO WYSOKOŚCI.

Szkoda by było, gdyby mikronacja, która wychodziła już obronną ręką z większych kryzysów teraz się poddała. W końcu działamy już więcej niż 5 lat. Więc moi drodzy, do roboty!



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 49
Dołączył(a): 23 lut 2014, 21:20

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron