Rajd Skarlandu 1921

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 05 lis 2021, 17:43

Pierwszy pomiar tuż na starcie... :)


Dzięki Herr Zamoyski!
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 05 lis 2021, 21:43

Szybka analiza:
JCM Joanna Izabela zostanie uwzględniona w następnym zestawieniu!

Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 05 lis 2021, 22:32

OS1 - aktualizacja
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 06 lis 2021, 00:17

Klasyfikacja po OS2 - stan na 23:15
Obrazek
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 06 lis 2021, 00:30

OS 2 - 23:30

Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Maurycy Orański » 06 lis 2021, 09:52

Nieeee. Znów czwarty. :cry:
(-) Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
wicekról Nowej Kurlandii
wojewoda sandomierski,
pan na Tarnowie,
admirał królewskiej floty koronnej

Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 3785
Dołączył(a): 21 kwi 2016, 14:36
Lokalizacja: Tarnów
Medale: 21
Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Medal za Długoletnią Służbę I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Amarantowa Wstążka (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Admirał
Gadu-Gadu: 60564017
Wykształcenie: Wojskowe

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 06 lis 2021, 10:14

OS3 - klasyfikacja


Herr Orański, będzie dobrze!
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 06 lis 2021, 14:35

Szanowni Kierowcy!
Jak zawsze jestem daleki od oczerniania kogoś i cokolwiek by nie zrobił, czy cokolwiek by się nie zadziało uważam, ze rozmowa wyjaśnia wszystko.

Na ten moment te słowa muszą Wam wystarczyć, poprostu mam realnie urwanie głowy i będę w stanie odnieść się do tego w terminie późniejszym.

No, ale do sedna. Rajd Skarlandu będzie kontynuowany, tak postanowiłem. Brzmi górnolotnie, ale pamiętajmy, że to tylko zabawa.

Wyniki OS5 są na razie nie podawane. Jak wyżej mam napięty grafik realnie. Muszę do tego przysiąść i się zastanowić czy anulować cały odcinek czy uszanować dokonania kierowców, którzy dojechali do tego odcinka.

Mam nadziej, że te forumowe "ekscesy" nie wpłynęły na jakość zabawy i dojedziemy do końca rajdu w dobrych humorach.
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 06 lis 2021, 15:54

Klasyfikacja po OS6
(bez wyników na OS5, poza małymi wyjątkami)
Pełna klasyfikacja dziś wieczorem. Będzie za tym o czym dyskutować!

Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Rajd Skarlandu 1921

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 06 lis 2021, 22:03

Klasyfikacja po dwóch dniach zmagań.



Słowa wyjaśnienia odnośnie wydarzeń z OS5 i OS7:
OS7 - Maurycy Orański-Nassau otrzymał karę czasową wynikającą z "postowania" przed czasem, gdyż tak było w rzeczywistości. Kierowca zdaje sobie z tego sprawę i karę przyjmuje. Zawodnik dopuszczony do dalszej jazdy.
OS5 - Seria niecodziennych zdarzeń jakie miała miejsce na mecie w Santa Cruz del Sur wzburzyła wielu. Jak wiecie rajdy to przede wszystkim zabawa, dlatego po naprawdę długich i czasochłonnych ustaleniach przekazuje co następuje nie wdając się na razie w szczegóły:
-niejaki Stefano Agostini - tu chyba oczywiste - jego pojawienie się nie jest w ogóle brane pod rozwagę, pomijając wszelkie niezgodności. Zawodnik nie bierze udziału w rajdzie.
-Józef Wilhelm Potocki otrzymał karę czasową wynikajacą z "postowania" przed czasem, gdyż tak było w rzeczywistości. Rozmowy z kierowcą nie były prowadzone. Zawodnik dopuszczony do dalszej jazdy.
-Ustalenie pozycji i ewentualnej straty czasowej wszystkich zawodników zostało oparte na licznych zrzutach ekranu, z kilku źródeł, jakie do mnie trafiły, a także z unikatowego numeru dodania postu dostępnego na forum jako najbardziej rzetelna i wiarygodna informacja.
I tak potwierdzam zestawieniem:

Sprawę kierowcy J.W. Potockiego wyjaśniłem.
Pozycje Pana Talerza vel Otto von Tellera, poza kolejnością posta udało się także potwierdzić licznymi screenami i samą rozmową z kierowcą.
OS wygrywa zatem Helwetyk (Romański) przed Ludwikiem Tomoviciem i Panem Talerzem.
Jako, że kolejność postów i czas kolejnych zawodników nie budziły żadnych kontrowersji (Orjon Surma, Bruno Petrowicz Catalan, Piotr vel Bocian i Maurycy Orański-Nassau nie dostali żadnej kary czasowej, co chyba oczywiste.
Później pojawił się post, który nie dotyczył już kolejności w owym odcinku specjalnym lub był kolejnym postem w tym wątku kierowcy, który już zaliczył OS.
Z karą czasową 1 minuty przybył Heinz-Werner Grüner, a według kolejności numerów postów za mną Miguel de Catalan, którego pozycja w owej chwili budziła największe kontrowersje. Niestety jest to jedyny kierowca, którego czas na ten moment nie jestem w stanie dokładnie okreslić. Zakładam więc , że przybył o tym samym czasie co ja, a więc o 12:14.
Następnie pojawiło sie sporo postów nie dotyczacych przybycia kierowców na OS5. Po kilkunastu minutach (dokładnie 15 min.) przybyła na OS Joanna Izabela, której wynik został zweryfikowany na błędny, tylko dlatego, że ominęła OS4. Po uświadomieniu kierowcy, dokonała ona poprawy w poście późniejszym i ten wynik był liczony - zawodnik dopuszczony do dalszej jazdy.
Sprawa kierowców na dalszych pozycjach nie budzi już emocji i kontrowersji. Zarówno Joahim von Ribertrop, Bazyli Izaak von Hohenburg i Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz mogą kontynuować rajd.
Pozostaje niewyjaśniona sytuacja z kierowcą Miguelem de Catalanem. Jako, że rajd to przede wszystkim zabawa, a jego przybycie według numeru posta odbyło się na pewno po godzinie 12:14, taki czas zaliczam.
Natomiast z prywatnej rozmowy z zawodnikiem jestem świadom, że nie będzie uczestniczył w dalszej części rajdu. Mimo to, gdyż nie odbyło się to droga oficjalną, nadal może brać udział w rajdzie.
Wiem, że decyzja o dopuszczeniu wszystkich zawodników do dalszej rywalizacji wzbudza spory niepokój, ale proszę być pewnym, że pewne działania nie zostaną zakończone i ujrzą światło dzienne wkrótce. Nie mniej Rajd Skarlandu trwa dalej przy udziale 15 kierowców (Kierowcy A.von Tehen-Dżekowi skończył się czas na dojechanie do OS, w momencie pisania tego posta. ;) )
Zapraszam do sledzenia rajdu w dniu jutrzejszym i wyczekujcie jeszcze jednego komunikatu w sprawie nieszczesnego OS numer 5.
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości