[HOI4] RON w modzie

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

[HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 22 paź 2023, 22:52

Zdrastwujtie!
Oczywiście do moda powróciłem, stąd też przyszedłem się popytać, gdyż jednak coraz bliżej nadchodzi sytuacja, w której wymagana będzie większa konsultacja z danym krajem. A to dlatego, że tworzenie map szczęśliwie dobiega końca, toteż zaczynam przechodzić do moda właściwego.

Dlatego też, na początek chciałem się zapytać, czy może macie jakieś zdjęcia o wielkości co najmniej 1920 px szerokości i 1440 px wysokości, które przedstawiają Wasze ważne zdarzenia, czy też zwykłe życie u was, lub może coś w kierunku militarnym, ale związanym z Wami.

Pytanie wzięło się stąd, że szukam obrazów podczas ładowania się moda i stwierdziłem, że jeden z 9 możliwych obrazów do gry, będzie związany z Wami.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Konrad Radziwiłł » 23 paź 2023, 12:57

Nie wiem czy o takie coś chodzi, ale może coś w tym stylu:
Cześnik Wileński

Rotmistrz w Bracławskim Pułku Kawalerii

Pan na Holszanach i Witebsku

Obrazek

Obrazek



Avatar użytkownika
Cześnik
Cześnik
 
Posty: 1435
Dołączył(a): 15 maja 2021, 14:52
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Rotmistrz
Wykształcenie: Oficer

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 23 paź 2023, 18:37

Tak, może być właśnie mniej więcej coś takiego. Choć polecam jednak jak największy też, bo w przypadku mniejszych obrazów mogą się trochę pikselować zbyt, ale to oczywiście według uznania.

Ale to dla przykładu może podeślę Radzieckie zdjęcie (choć akurat w naszym przypadku jest to plakat z ZSRR, ale zmodyfikowany graficznie. Natomiast można typowe obrazy brać):
Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 06 gru 2023, 15:53

Tak jak wspominałem, tym dalej z modem, tym będę potrzebował częściej konsultować się z danymi mikronacjam, stąd ponownie wracam, ponieważ tym razem potrzebuję poznać nazwy dla poszczególnych States, jakie mogą być w grze Hearts of Iron IV dla RON:

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 11 gru 2023, 22:32

Zważywszy na to, że do tej pory Waść nie doczekał się odpowiedzi, wnioskuję, że nie ma u nas zainteresowanych tą grą. Niemniej pomóc w nazewnictwie States możemy. Jednakże, czy dałoby radę wrzucić te mapki z mnieszym zoomem? Bo np. patrząc na tą trzecią, którą Waść wrzucił, ciężko mi się w ogóle zorientować, jaki region przedstawia. :)
Kajetan Merkury Sikorski
Pisarz miejski Miasta Królewskiego Lwowa


znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek


Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Pisarz miejski
Pisarz miejski
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 11 gru 2023, 23:25

No cóż, bywa, każdy jednak ma tam swoje zainteresowania i w sumie nie każdy tutaj może być zaciekawiony modem do gry. Niemniej jednak oczywiście tworząc moda do Hearts of Iron IV nie chcę też tutaj sprzeczności i błędów z RON zrobić, więc choćby niewielka i nikła pomoc w ustalaniu kwesti dotyczących RON w modzie z pewnością będzie pomocna. :)

A co do zooma, to normalnie powiedziałbym, że nie mam jak tego zrobić, gdyż nazwy znikają, ale na szczęście dzisiaj po południu "odkryłem", jak mogę zachować sporą odległość, a przy tym aby nazwy nie znikały, więc przesyłam mapę z większym zoomem:
Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 11 gru 2023, 23:39

A co z całą Rusią i Litwą? Nie będą odzwierciedlane w grze?
Kajetan Merkury Sikorski
Pisarz miejski Miasta Królewskiego Lwowa


znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek


Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Pisarz miejski
Pisarz miejski
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 11 gru 2023, 23:55

A to może linka podrzucę, bo zdjęcie zrobiłem, aby całe RON w całości przedstawić, ale forum coś przycina wschód:
https://kustosz.stempel.org.pl/1204/100505667931998275.png
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 11 gru 2023, 23:57

Ach, racja! Dziękuję. Myślę, że na dniach dam(y) jakieś propozycje co do nazw.
Kajetan Merkury Sikorski
Pisarz miejski Miasta Królewskiego Lwowa


znany również jako
Gaetano Kohlmeise
Obrazek


Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Pisarz miejski
Pisarz miejski
 
Posty: 176
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 12 gru 2023, 00:14

Kajetan Sikorski napisał(a):Ach, racja! Dziękuję. Myślę, że na dniach dam(y) jakieś propozycje co do nazw.


Ok, będę czekać. :)
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości