Wniosek o nobilitację

Miejsce składania wniosków do Jego Wysokości

Wniosek o nobilitację

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 06 paź 2021, 07:09

Wasza Królewsko Mość, wnioskuję o nobilitację, pieczętować chcę się herbem Jelita, a moim majątkiem byłby Zamość, liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 08 paź 2021, 19:58

Ponawiam wniosek.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 15 lis 2021, 18:44

Uprzejmie proszę o rozpatrzenie mojego wniosku.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Miguel de Catalan » 17 lis 2021, 07:47

Panie Janie Zamojski, podjąłem decyzję o odsunięciu w czasie podjęcia decyzji. Prosimy i ufamy, że nadal pozostanie pan wiernym króla. Do naszego następcy będzie należeć decyzja.
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 12 gru 2021, 20:49

Ponawiam mój wniosek.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 12 gru 2021, 21:25

Jan Zamoyski napisał(a):Ponawiam mój wniosek.


Szanowny Panie,

Proszę wybaczyć nam, że Pańska sprawa z wnioskiem tak długo się ciągnie i wniosek pozostawał na początku bez odzewu przez długi czas.

Co do Waszej prośby, o ile niewątpliwie spełniacie wymagany prawem czas zamieszkiwania w Rzeczypospolitej i życia jako mieszczanin, i nie można Wam odmówić udzielania się w naszym Państwie, można postawić pytanie o rodzaj Waszej aktywności i czy można ją nazwać aktywnym uczestnictwem w życiu Rzeczypospolitej. Niemniej jednak, wydaje mi się, że nie można tu powiedzieć, by aktywności nie było. Tym bardziej, że stara się Pan działać.

Postawię teraz Szanownemu Panu pytanie: z tego, co się orientuję, działa Pan w kilku państwach. Czy uważa Pan za słuszne, by jeszcze dodatkowo przyjmować szlachectwo Rzeczypospolitej? Czy gotów jest Pan poświęcić jej swe mikronacyjne życie? I jeszcze taka sprawa: o ile dobrze rozumiem, posługuje się Pan w mikroświecie przynajmniej dwoma nazwiskami. Czy odrzuca Pan różne formy kloningu i wprowadzania w błąd innych osób?
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 12 gru 2021, 21:32

Wasza Królewska Mość, aktywnie uczestniczę w życiu RON, między innym aktywnie się wypowiadałem na Synodzie Warszawskim, jestem gotów poświęcić Rzeczypospolitej mikronacyjne życia. Ja odrzucam formy kloningu, przestałem już robić klony oraz odrzucam wprowadzanie w błąd innych osób.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 13 gru 2021, 13:51

Jan Zamoyski napisał(a):Wasza Królewska Mość, aktywnie uczestniczę w życiu RON, między innym aktywnie się wypowiadałem na Synodzie Warszawskim, jestem gotów poświęcić Rzeczypospolitej mikronacyjne życia. Ja odrzucam formy kloningu, przestałem już robić klony oraz odrzucam wprowadzanie w błąd innych osób.

Szanowny Panie,

Pomimo że już stosunkowo sporo postów napisaliście, nie jestem pewien, czy można to nazwać aktywnym, konkretnym uczestnictwem. Także choć się trochę na Synodzie Warszawskim wypowiadaliście, tylko część wpisów była konkretną aktywnością. Niemniej jednak, ze względu na liberalne obecnie kryteria nadawania szlachectwa, wydaje się, że takie kryteria spełniacie.

Konstytucja o Szlachcie mówi bowiem:
IV.
Nobilitowany może być jeno taki mieszkaniec Rzeczypospolitej, który uprzednio co najmniej dwa tygodnie był mieszczaninem, wykazując w tym czasie aktywność.


Czas wymagany mieszczaninem byliście, aktywność w tym czasie wykazaliście.

Prosiłbym teraz o publiczne wykazanie danych, pod jakimi funkcjonujecie w mikroświecie, a także podanie państw, w których działacie. I spytam się, czy dacie radę aktywnie uczestniczyć w życiu Rzeczypospolitej, gdy działacie w tych mikronacjach?
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 13 gru 2021, 15:16

Na przykład w Muratyce funkcjonuję jako Maximilian von Stirlitz, w ZSKHiW jestem znany jako Aleksy Faradobus, dam radę aktywnie w Rzeczypospolitej, gdy działam w tych mikronacjach.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Wniosek o nobilitację

Postprzez Miguel de Catalan » 13 gru 2021, 17:07

Jan Zamoyski napisał(a):Na przykład w Muratyce funkcjonuję jako Maximilian von Stirlitz, w ZSKHiW jestem znany jako Aleksy Faradobus, dam radę aktywnie w Rzeczypospolitej, gdy działam w tych mikronacjach.

A co z Cesarstwem Niemieckim ? Tam nie jest Pan tylko księciem Lipe, który nie ma praw do tronu cesarskiego, ale jest Pan także Królem Bawarii. Z tego co pamiętam, to czytałem w testamencie, iż warunkiem przyjęcia Królestwa Bawarii jest to, że zaangażujecie się głównie w Niemczech...

A co z Sarmacją? Szanowny Szeregowy Maximilian von Stirlitz, zamieszkały w Wielkich Oczach...

A Bialenia...?

A Chęć ponownego zostania Prezbiterem Rotryjskim? Jak może Pan chcieć być prezbiterem skoro ma swój kościół tutaj w RON, i jeszcze jest wiernym w Bialenii...

Pewnie jakby pomyśleć, popatrzeć i poszukać to by się jeszcze jakieś państwo znalazło... :|
Skazany na karę infamii i konfiskaty majątku przez sąd grodzki za kloning, zdradę stanu i podszywanie się pod inne osoby.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 3427
Dołączył(a): 09 lut 2020, 15:04
Lokalizacja: Kamieniec Podolski
Medale: 10
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pułkownik
Gadu-Gadu: 70637937
Wykształcenie: mgr. net. Historii

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Króla Jegomościa

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron