Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez A.Butodziej-Witt » 08 mar 2017, 23:53

Obrazek


Wasza Królewska Mość!
Szanowni Szlachcice!
Obywatele Rzeczypospolitej Obojga Narodów!


Jest mi niezmiernie miło powitać Jego Królewską Mość Mikołaja I i Jego Ekscelencję Wielkiego Kanclerza Hieronima Sieniawskiego jak i resztę szlachty polskiej i litewskiej, a także obywateli, którzy może mają mało tytułów, ale działają po cichu albo z dala od salonów warszawskich, czy wileńskich. (w końcu to nie królowie, czy premierowie są trzonem państw, a zwykli obywatele) :mrgreen:

Przyznam się, że podczas mojego v-życia rzadko odwiedzałem Rzeczpospolitą (dosłownie to kilka/kilkanaście razy) i w sumie trochę żałuję, bo panuje u Was niezwykły klimat i atmosfera, choć pewnie nie pomylę się, jeśli powiem, że taka narracja nie jest dla każdego. Chyba nie każdy lubi dawne dzieje, życie dworskie itd., a jest to zapewne znaczącym elementem życia codziennego. W dawnych rankingach agurskich, a dziś dreamlandzkich wręcz nie do pominięcia jest wasza stała aktywność.

Cieszę się, że Szanowny Samuel Radziwiłł jako ambasador Rzeczypospolitej w Dreamlandzie chociaż częściowo przybliżył mi i innym Dreamlandczykom Waszą twórczość i historię, lecz zdaję sobie sprawę, że jest to garstka tego co RON osiągnęła przez wiele lat swojego istnienia.

Trochę myślałem nad współpracą pomiędzy KD, a RON. Wbrew pozorom Rzeczpospolitą z Dreamlandem trochę łaczy m.in chęć i starania o konkordat z Rotrią, czy duża część konserwatywnego społeczeństwa reprezentowana m.in przez Klub Polityczny św. Augustyna, do którego sam należę. Moim zdaniem warto byłoby porozmawiać o przyszłości mikronacji i ewentualnych zmianach, aby nie czekał nas los Francji i Nawarry, Surmenii, czy niedawno Skarlandu. Przekształcenie w jakąś forumową grę RPG, czy zmiana narracji albo rozreklamowanie idei mikronacji w polskim Internecie. Zastanawiali się kiedyś Szanowni nad sprawami przyszłości? W Dreamlandzie powoli opracowujemy długofalową koncepcję rozwoju, ale nie chcemy być samolubni (przynajmniej ja) i zawsze możemy zaoferować wsparcie, pomoc, czy wysłuchać pewnych sugestii. W końcu solidarność w "ciężkich" dla mikroświata czasach jest ważnym czynnikiem, który pozwoliłby przetrwać jeszcze parę lat.

Co warto zwiedzić, co poczytać i z kim rozmawiać? Mam nadzieję, że ktoś z Szanownych nakieruje mnie do najciekawszych zakątków Polski, Prus Książęcych, Litwy, Inflantów i Ukrainy (nie jestem do końca pewny jakie krainy wchodzą w skład RON ) :)

Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek



 

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 09 mar 2017, 09:32

Gorąco witamy Waszą Ekscelencję w Rzeczpospolitej. Jestem przekonany że pobyt w naszym kraju będzie czasem mile spędzonym, bo gościnność szlachty i w Koronie i na Litwie jest przeogromna. Zaś drzwi każdego dworu są zawsze otwarte dla przyjaciół i gości. :)



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Samuel Radziwiłł » 09 mar 2017, 10:44

Serdecznie witama Waszą Ekscelencję w Rzeczpospolitej :) Ze swojej strony zapraszam do moich dóbr w Borysowie, na ziemi Litewskiej, gdzie można skorzystać z uczt, polowań a także spotkać brać szlachecką.
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Maurycy Orański » 09 mar 2017, 13:22

A ja zaproszę zaś na Podlasie, do Mielnika.
(-) Maurycy Wilhelm Jerzy Orański-Nassau
wicekról Nowej Kurlandii
wojewoda sandomierski,
pan na Tarnowie,
admirał królewskiej floty koronnej

Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 3763
Dołączył(a): 21 kwi 2016, 14:36
Lokalizacja: Tarnów
Medale: 21
Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1)
Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Medal za Długoletnią Służbę I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Amarantowa Wstążka (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Admirał
Gadu-Gadu: 60564017
Wykształcenie: Wojskowe

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Fryderyk Orański-Nassau » 09 mar 2017, 22:41

Obrazek
Wasza Królewska Mość,
Ekscelencje,

Z głębi serca pragnę powitać wszystkich możnych Rzeczypospolitej Polskiej. Uczestniczył będę wraz z Jego Ekscelencją Premierem w wizycie. Dziękuję z góry za wszelkie informacje i zapraszam do kontaktowania się w razie pytań.

(-) Christian von Kluck,
Minister Spraw Zagranicznych Królestwa Dreamlandu
Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lis 2016, 22:16

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 10 mar 2017, 08:45

Również bardzo serdecznie witamy Waszą Ekscelencję. :)



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Samuel Radziwiłł » 10 mar 2017, 10:39

Witam równie serdecznie Waszą Ekscelencję Pana Ministra i takoż do Borysowa zapraszam :)
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Daniel von Tauer-Krak » 10 mar 2017, 22:28

Serdecznie witam!
STEFAN II DANIEL

Obrazek



Avatar użytkownika
Szlachcic
Szlachcic
 
Posty: 582
Dołączył(a): 21 kwi 2015, 16:06
Medale: 2
Medal Wojska (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Namiestnik
Skype: Daniel Niemo

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Marek Wiktorowicz » 12 mar 2017, 16:33

I ja dołączam do powitań w kierunku Waszej Ekscelencji :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Wizyta Premiera Królestwa Dreamlandu w Rzeczypospolitej

Postprzez Andrzej Chodkiewicz » 20 mar 2017, 13:18

Jakies osiagniecia?



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 13 lut 2017, 11:34

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Królestwo Dreamlandu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość