Witam!

Tutaj możesz się przedstawić :)

Witam!

Postprzez Karol Abbot » 09 mar 2014, 22:59

Witajcie !

Mam na imię Karol Abbot i jestem już obywatelem Federacji Brodryjskiej, tak więc wiem co nieco o mikronacjach. Pełnię tam też funkcję patriarchy w Ekumenicznym Kościele Prawoickim. Od razu mówię, że nie przybywam z misją dyplomatyczną, tylko będę się starał o normalne obywatelstwo. Interesuję się historią i polityką.



 

Re: Witam!

Postprzez Wawrzyniec Medycejski » 10 mar 2014, 02:35

Witam, jakże ten świat jest mały. Powiem szczerze, że mam mieszane uczucia co do Federacji Brodryjskiej. Z tego co pamiętam jednego z waszych współbratymców Stolica Apostolska odprawiła z kwitkiem.
Wawrzyniec Piotr Medycejski



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 154
Dołączył(a): 11 gru 2010, 21:05
Medale: 2
Order Zasługi RON IV (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Witam!

Postprzez Karol Abbot » 10 mar 2014, 20:09

Tak, ponieważ jeden z tamtejszych nowych obywateli, Władimir Grutin, postanowił założyć własną mikronację, jednak rotryjscy duchowni uznali ten pomysł za absurdalny. Jednak Brodria się rozwija i mamy już ok. 5-6 aktywnych mieszkańców :)



 

Re: Witam!

Postprzez August Medycejski » 11 mar 2014, 20:33

Witamy w Koronie i Litwie! Skoro chce Waszmość starać się o szlachectwo, proszę nam powiedzieć, co chciałbym Waszmość robić dla Rzeczypospolitej?
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Witam!

Postprzez Karol Abbot » 12 mar 2014, 20:39

Chciałbym zaangażować się w politykę, lub zająć się jakimś miastem (czy istnieją tu stanowiska burmistrzów/sołtysów/wójtów?)



 


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości