Nowe państwo na Vaarlandzie

Wieści z innych krajów

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Daniel von Witt » 15 lis 2017, 15:30

Ciężar dowodu spoczywa na Panu, nie na mnie. Nie sposób mi udowadniać, że nie jest się wielbłądem :)

(-) Daniel von Witt



Gość zagraniczny
 
Posty: 52
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 13:36

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 15 lis 2017, 16:31

Ekscelencjo, nikt nie wymaga by pan udowadniał że nie jest pan wielbłądem, bo to widać. Szkoda tylko, że nie widzi pan tego co widzą wszyscy, albo najzwyczajniej nie chce pan widzieć, a szkoda.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Daniel von Witt » 15 lis 2017, 16:38

By podkreślić wagę swych słów pisze Pan o jakichś "wszystkich", którzy "to" widzą. Tymczasem nie wiadomo co widzą, bo nawet wywołany do tablicy Targersdorf (on nie grzeszy bystrością) nie jest w stanie dokonać rzetelnego porównania.

(-) Daniel von Witt



Gość zagraniczny
 
Posty: 52
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 13:36

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Borys von Targersdorf » 15 lis 2017, 16:57

Daniel von Witt napisał(a):
By podkreślić wagę swych słów pisze Pan o jakichś "wszystkich", którzy "to" widzą. Tymczasem nie wiadomo co widzą, bo nawet wywołany do tablicy Targersdorf (on nie grzeszy bystrością) nie jest w stanie dokonać rzetelnego porównania.

(-) Daniel von Witt

Bo tu nie ma co porównywać, Statut Sułtanatu jest jasny i klarowny,a zwrotów jakie używa w swych wypowiedziach Sułtan nie można kojarzyć z retoryką państwa islamskiego ....bo zawsze można zasłonić się Statutem w którym wszytko jest jasne i klarowne., to jest to słynne odwracanie kota ogonem Pana Daniela de Witt :P
Skora się Pan przełam to może jednak przejdziemy na ty :P
Targersdorf Borisz baró
palatinus regni Hungarie



Gość zagraniczny
 
Posty: 624
Dołączył(a): 10 mar 2016, 00:34
Lokalizacja: Alba Regia Regnum Hungariae
Medale: 5
Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Wojska (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: najemnik

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Daniel von Witt » 15 lis 2017, 17:15

Nie ma co porównywać, tylko najlepiej pomówić o naśladowanie Państwa Islamskiego :) Ciekawy chwyt, ale to gówno się nie przyklei.

Nie chcę być z Panem po imieniu.

(-) Daniel von Witt



Gość zagraniczny
 
Posty: 52
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 13:36

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Borys von Targersdorf » 15 lis 2017, 18:01

Daniel von Witt napisał(a):Nie ma co porównywać, tylko najlepiej pomówić o naśladowanie Państwa Islamskiego :) Ciekawy chwyt, ale to gówno się nie przyklei.

Nie chcę być z Panem po imieniu.

(-) Daniel von Witt

Milordzie
Pan mnie przeceniam, jestem niezbyt bystry aby stosować takie chwyty :P , a czy się to przyklei czy nie to wszystko w pańskich rękach.
Pozdrawiam Milordzie
Targersdorf Borisz baró
palatinus regni Hungarie



Gość zagraniczny
 
Posty: 624
Dołączył(a): 10 mar 2016, 00:34
Lokalizacja: Alba Regia Regnum Hungariae
Medale: 5
Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Wojska (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: najemnik

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 15 lis 2017, 21:23

Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu dyskusji toczonych w Dreamlandzie. Naprawdę bardziej merytorycznie nie można się odnieść do poruszanych tematów.

http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic ... 167#p57161

i jeszcze jeden przykład, który z pewnością przyciągnie do Dreamlandu nowych mieszkańców, a świat wirtualny będzie szturmowany przez tłumy młodych ludzi chętnych do zaangażowania się w życie państw wirtualnych.

http://dreamland.net.pl/forum/viewtopic ... 173#p57150



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Borys von Targersdorf » 15 lis 2017, 21:32

Panu Borysowi von Targersdorfowi warto wytłumaczyć różnice między Sułtanatem a Państwem Islamskim. Proszę wkroczyć.

(-) Daniel von Witt


:P brakło ciętej riposty?
Targersdorf Borisz baró
palatinus regni Hungarie



Gość zagraniczny
 
Posty: 624
Dołączył(a): 10 mar 2016, 00:34
Lokalizacja: Alba Regia Regnum Hungariae
Medale: 5
Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Wojska (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: najemnik

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Marek Wiktorowicz » 15 lis 2017, 22:06

Ależ z dumą i radością przypominamy mieszkańcom Rzeszy o realnym Kodeksie karnym! Ładna to ustawa, sami bardzo ją lubimy! :)

I nie grozimy. Nie mamy czasu na monarsze obowiązki, a cóż dopiero na realizację społecznego obowiązku zawiadamiania o przestępstwie.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowe państwo na Vaarlandzie

Postprzez Daniel von Witt » 16 lis 2017, 12:11

Henryk Mikołaj Hrychowicz napisał(a):Jestem pod wrażeniem wysokiego poziomu dyskusji toczonych w Dreamlandzie. Naprawdę bardziej merytorycznie nie można się odnieść do poruszanych tematów.

Patrz Pan na Rzeczypospolitą i głupiutkie uśmieszki swojego ziomka Targersdorfa ;) To Jegomość Targesdorf poproszony o dokonanie porównania Sułtanatu z Państwem Islamskim po prostu wymiękł jak nie powiem co :) Nie wysila za bardzo swych szarych komórek. I ciężar udowodnienia jego tez, czy tez Pańskich, spoczywa na nim i na Panu, a nie na mnie. Więc ja jedynie dopytuję o te porównania, rzetelne.
Henryk Mikołaj Hrychowicz napisał(a):i jeszcze jeden przykład, który z pewnością przyciągnie do Dreamlandu nowych mieszkańców, a świat wirtualny będzie szturmowany przez tłumy młodych ludzi chętnych do zaangażowania się w życie państw wirtualnych.

To jest odpowiedź na wybryki Pana von Thorna. Nikt go nie prowokuje do tego, o czym wspomniał kilka postów wcześniej Pan Oxlade-Chamberlain.

(-) Daniel von Witt



Gość zagraniczny
 
Posty: 52
Dołączył(a): 17 wrz 2014, 13:36

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Inne Kraje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron