Kurier Warszawski, wyd. III / 2012

Re: Kurier Warszawski, wyd. III / 2012

Postprzez Einar » 24 lip 2012, 20:08

I wzajemnie :)

Przyznam, że nauki historyczno-prawne zdecydowanie są dla mnie interesująca dziedziną, więc i dyskusje na ten temat niezwykle mnie absorbują ;)
A szczególnie jeśli chodzi o kwestie ustrojowe, aż żałuje, że zajęcia dotyczące ustrojów państw europejskich zajęły tylko 1 semestr ćwiczeń (30h) :|


PS Do Aktu o Królestwie pozwolę sobie jeszcze dodać dekret królewski "Ordynacja wyborcza", który rozwija stanowy charakter nordyjskiej monarchii. Póki co te dwa akty prawne są istotne dla naszego ustroju, choć z pewnością będzie ich przybywać w przyszłości.

http://norde.org/articles.php?article_id=155
Einar I Bjørn
kung av Norde
król Nordii



Gość zagraniczny
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13 gru 2010, 21:54
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Kurier Warszawski, wyd. III / 2012

Postprzez Emilia Radziwiłłówna » 27 lip 2012, 10:21

A co Wasza Królewska Mość powiedziałby na napisanie artykułu do "Kuriera Warszawskiego"? Mógłby dotyczyć historii ustroju nordyjskiego :) W tym jest zapewne Wasza Królewska Mość o wiele bardziej zaznajominony niż ja.
(-) Jej Książęca Wysokość Emilia Maria Katarzyna Elżbieta apo Zep z domu Radziwiłł, księżna surmeńska i mediolańska etc.,



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 124
Dołączył(a): 01 lip 2012, 20:54
Medale: 1
Order Świętego Stanisława (1)
Wykształcenie: brak

Re: Kurier Warszawski, wyd. III / 2012

Postprzez Einar » 27 lip 2012, 13:14

Na temat ustroju Nordii mam zamiar kiedyś napisać coś znacznie dłuższego nić artykuł. Natomiast artykuł dotyczący tego tematu ukazał się w dniu wejścia w życie Aktu o Królestwie, 1 VII 2012, do którego lektury zachęcam: http://nyheternorde.wordpress.com/2012/07/01/publicistik-v/.

Niestety, na pisanie do innych gazet czasu mi brakuje, obecnie w kolejce do napisania czekając chyba 3 artykuły w Nyheter... :)
Gdyby się Wasza Wysokość zdecydowała sama napisać artykuł na temat Nordii, z radością zostanę pani konsultantem, pilnując by nie wkradł się żaden błąd merytoryczny ;)
Einar I Bjørn
kung av Norde
król Nordii



Gość zagraniczny
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13 gru 2010, 21:54
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Kurier Warszawski, wyd. III / 2012

Postprzez Emilia Radziwiłłówna » 27 lip 2012, 22:10

Dziękuję. Podejmę się wyzwania, może być ciekawe i poszerzy horyzonty :)
(-) Jej Książęca Wysokość Emilia Maria Katarzyna Elżbieta apo Zep z domu Radziwiłł, księżna surmeńska i mediolańska etc.,



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 124
Dołączył(a): 01 lip 2012, 20:54
Medale: 1
Order Świętego Stanisława (1)
Wykształcenie: brak

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kurier Warszawski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość