Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Postprzez Emilia Radziwiłłówna » 27 lip 2012, 22:49

Kurier Warszawski
wydanie IV na 2012


W tym numerze Kuriera Warszawskiego:
- krótka relacja z wizyty cesarza w Rotrii,
- ważna informacja z Dworu ;)
- wybory w Sarmacji,
- felieton p. A. Czartoryskiego.
(-) Jej Książęca Wysokość Emilia Maria Katarzyna Elżbieta apo Zep z domu Radziwiłł, księżna surmeńska i mediolańska etc.,



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 124
Dołączył(a): 01 lip 2012, 20:54
Medale: 1
Order Świętego Stanisława (1)
Wykształcenie: brak

Re: Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Postprzez Pius IV » 27 lip 2012, 23:13

Wspaniałe wydanie :) !
Sądzę, że Wasza Wysokość, jako również Pani Kurator, może wspólnymi siłami z MSZ zabiegać o rozpowszechnienie owej gazety w innych krajach :) .
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Postprzez Einar » 28 lip 2012, 18:16

Czyli w Rotrii jednak nie ma celibatu :mrgreen: Jeszcze parę dni temu książę Sforza nie był tego taki pewny :D

Wasza Królewska Mość, najlepszym wyjściem byłoby teraz napisać na Forum Mikronacji w sprawie umieszczenia na swego rodzaju następczyni Planety Mikronacje - http://rosja.tk/planeta. Co prawda cieszy się ona nieporównywalnie mniejszą popularnością niż stara Planeta, jednakże zawsze przybędzie paru czytelników.

Niestety awaria Planety Mikronacje spowodowała załamanie na mikronacyjnym rynku prasowym. Najlepszym wyjściem na wyciągnięcie się z zapaści jest to, co ja teraz robię - otwieranie swoich biur w innych państwach i informowanie o nowych numerach gazety. Osobiście w ten sposób działam już tutaj, w Dreamlandzie i Rotrii. Średni poziom czytelników przy ostatnim wydaniu podniósł się ok. 3-krotnie w stosunku do poprzednich wydań (wyłączając rekordową w ostatnim okresie relację z Budapesztu).
Einar I Bjørn
kung av Norde
król Nordii



Gość zagraniczny
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13 gru 2010, 21:54
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Postprzez Marek Wiktorowicz » 29 lip 2012, 10:49

Wasza Królewska Mość, na mocy tradycji istnieje celibat :) Zostałem zwolniony z nominacji kapłańskiej i jestem teraz całkowicie świeckim człowiekiem :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Postprzez Emilia Radziwiłłówna » 29 lip 2012, 12:25

Marco Sforza napisał(a):Wasza Królewska Mość, na mocy tradycji istnieje celibat :) Zostałem zwolniony z nominacji kapłańskiej i jestem teraz całkowicie świeckim człowiekiem :)


Jestem za to wdzięczna mojemu narzeczonemu, że gotów jest do poświęceń dla mnie :D

Franciszek Ferdynand I napisał(a):Wspaniałe wydanie :) !
Sądzę, że Wasza Wysokość, jako również Pani Kurator, może wspólnymi siłami z MSZ zabiegać o rozpowszechnienie owej gazety w innych krajach :) .


Wasza Miłość, zamierzam. Muszę się jednak udać na urlop, powiedziałabym, przymusowy :) Pójdę za radą Jego Królewskiej Mości, króla Nordii i Twoją Tato ;)
(-) Jej Książęca Wysokość Emilia Maria Katarzyna Elżbieta apo Zep z domu Radziwiłł, księżna surmeńska i mediolańska etc.,



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 124
Dołączył(a): 01 lip 2012, 20:54
Medale: 1
Order Świętego Stanisława (1)
Wykształcenie: brak

Re: Kurier Warszawski, wyd. IV / 2012

Postprzez Einar » 29 lip 2012, 17:02

Wasza Królewska Mość, na mocy tradycji istnieje celibat

HA! A więc jednak miałem rację :P
Einar I Bjørn
kung av Norde
król Nordii



Gość zagraniczny
 
Posty: 146
Dołączył(a): 13 gru 2010, 21:54
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kurier Warszawski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron