Lista żołdów dla wojsk prywatnych

Lista żołdów dla wojsk prywatnych

Postprzez Albert Karol Medycejski » 19 sty 2015, 20:00

Centralny Rejestr Zatrudnień i Dochodów

Lista żołdów dla wojsk prywatnych

(stan na 16.06.2016 r.)


Gwardia Królewska

Królewska Chorągiew Husarska
- I Kompania Dragonów
- II Kompania Dragonów
- I Rota Janczarów
- II Rota Janczarów

ŻOŁD 540 DPL

Ród Radziwiłłów
(Karol książę Radziwiłł)

Okręt Liniowy "Jerzy"

I Dywizja Radziwiłłowska

Arcyksiążęcy Pułk Jazdy Radziwiłłowskiej
- I Chorągiew Husarii
- II Chorągiew Husarii
- I Chorągiew Pancernych
- II Chorągiew Pancernych

I Pułk Jazdy Radziwiłłowskiej
- III Chorągiew Husarii
- III Chorągiew Pancernych
- I Chorągiew Jazdy Kozackiej
- II Chorągiew Jazdy Kozackiej

II Pułk Jazdy Radziwiłłowskiej
- IV Chorągiew Pancernych
- III Chorągiew Jazdy Kozackiej
- IV Chorągiew Jazdy Kozackiej
- V Chorągiew Jazdy Kozackiej

III Pułk Jazdy Radziwiłłowskiej
- V Chorągiew Pancernych
- VI Chorągiew Jazdy Kozackiej
- VII Chorągiew Jazdy Kozackiej
- I Chorągiew Lisowczyków

IV Pułk Jazdy Radziwiłłowskiej
- VIII Chorągiew Jazdy Kozackiej
- I Chorągiew Jazdy Tatarskiej
- II Chorągiew Jazdy Tatarskiej
- III Chorągiew Jazdy Tatarskiej

Arcyksiążęcy Regiment Piechoty Radziwiłłowskiej
- Chorągiew Gwardii Przybocznej
- I Kompania Piechoty Nowego Typu
- II Kompania Piechoty Nowego Typu
- III Kompania Piechoty Nowego Typu
- I Bateria Artylerii Lekkiej
- II Bateria Artylerii Lekkiej

Artyleria Dywizyjna

II Regiment Artylerii Radziwiłłowskiej
- VII Bateria Artylerii Średniej
- VIII Bateria Artylerii Średniej

II Dywizja Radziwiłłowska

V Regiment Jazdy Radziwiłłów
- I Kompania Rajtarii
- II Kompania Rajtarii
- III Kompania Rajtarii
- IV Kompania Rajtarii

VI Regiment Jazdy Radziwiłłowskiej
- V Kompania Rajtarii
- VI Kompania Rajtarii
- VII Kompania Rajtarii
- VIII Kompania Rajtarii

I Regiment Dragonii Radziwiłłowskiej
- I Kompania Dragonów
- II Kompania Dragonów
- III Kompania Dragonów
- IV Kompania Dragonów

II Regiment Dragonii Radziwiłłowskiej
- V Kompania Dragonów
- VI Kompania Dragonów
- VII Kompania Dragonów
- VIII Kompania Dragonów

III Regiment Dragonii Radziwiłłowskiej
- IX Kompania Dragonów
- X Kompania Dragonów
- XI Kompania Dragonów
- XII Kompania Dragonów

II Regiment Piechoty Radziwiłłowskiej
- IV Kompania Piechoty Nowego Typu
- V Kompania Piechoty Nowego Typu
- VI Kompania Piechoty Nowego Typu
- III Bateria Artylerii Lekkiej
- IV Bateria Artylerii Lekkiej

Artyleria Dywizyjna:
I Regiment Artylerii Radziwiłłowskiej
- I Bateria Artylerii Średniej
- II Bateria Artylerii Średniej
- III Bateria Artylerii Średniej

Twierdza Nieśwież
XVIII Kompania Piechoty Niemieckiej
XIX Kompania Piechoty Niemieckiej
XX Kompania Piechoty Niemieckiej
XII Bateria Artylerii Lekkiej
VII Bateria Artylerii Średniej

Twierdza Stanisławów
XV Kompania Piechoty Niemieckiej
XVI Kompania Piechoty Niemieckiej
XVII Kompania Piechoty Niemieckiej
XI Bateria Artylerii Lekkiej

Twierdza Pieniny
IX Kompania Piechoty Niemieckiej
X Kompania Piechoty Niemieckiej
XI Kompania Piechoty Niemieckiej
X Bateria Artylerii Lekkiej

Twierdza Buczacz
XII Kompania Piechoty Niemieckiej
XIII Kompania Piechoty Niemieckiej
XIV Kompania Piechoty Niemieckiej
VI Bateria Artylerii Średniej

Twierdza Pobóż
VI Kompania Piechoty Niemieckiej
VII Kompania Piechoty Niemieckiej
VIII Kompania Piechoty Niemieckiej
VI Bateria Artylerii Lekkiej

Twierdza Żychlin
III Kompania Piechoty Niemieckiej
IV Kompania Piechoty Niemieckiej
V Kompania Piechoty Niemieckiej
V Bateria Artylerii Lekkiej

Twierdza Podgaje
VII Kompania Piechoty Nowego Typu
I Kompania Piechity Niemieckiej
II Kompania Piechoty Niemieckiej
VIII Bateria Artylerii Średniej

ŻOŁD 12 175 DPL


Ród Radziwiłłów
(Samuel Radziwiłł)

Zamek Borysów
Kompania Dragonów

Zamek Mińsk
1 Rota piechoty polsko-węgierskiej
2 Rota piechoty polsko-węgierskiej

ŻOŁD 130 DPL


Ród Zepów

Galeon Królewski "Wiktor" (48 dział)

Dywizja Kiejdańska

I Doborowy Pułk Jazdy - twierdza Kiejdany
I Chorągiew Husarii
II Chorągiew Husarii
I Chorągiew Pancerna
II Chorągiew Pancerna
I Kompania Rajtarii
II Kompania Rajtarii
I Kompania Dragonii
II Kompania Dragonii

I Pułk Husarii - twierdza Kowno
III Chorągiew Husarii
IV Chorągiew Husarii
V Chorągiew Husarii
VI Chorągiew Husarii
VII Chorągiew Husarii
VIII Chorągiew Husarii
IX Chorągiew Husarii
X Chorągiew Husarii

I Regiment Rajtarii - twierdza Rosienie
III Kompania Rajtarii
IV Kompania Rajtarii
V Kompania Rajtarii
VI Kompania Rajtarii
VII Kompania Rajtarii
VIII Kompania Rajtarii
IX Kompania Rajtarii
X Kompania Rajtarii

I Regiment Dragonii - zamek Poniewież
III Kompania Dragonii
IV Kompania Dragonii
V Kompania Dragonii
VI Kompania Dragonii
VII Kompania Dragonii
VIII Kompania Dragonii
IX Kompania Dragonii
X Kompania Dragonii

I Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
I Rota Hajduków - twierdza Kiejdany
II Rota Hajduków - twierdza Kiejdany
III Rota Hajduków - twierdza Kiejdany
IV Rota Hajduków - twierdza Kowno
V Rota Hajduków - twierdza Kowno
I Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Kiejdany
I Bateria Artylerii Średniej - twierdza Kiejdany
I Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Kowno

II Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
VI Rota Hajduków - twierdza Rosienie
VII Rota Hajduków - twierdza Rosienie
VIII Rota Hajduków - zamek Poniewież
IX Rota Hajduków - zamek Godlewo
X Rota Hajduków - zamek Godlewo
II Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Kiejdany
II Bateria Artylerii Średniej - twierdza Kowno
II Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Rosienie

III Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XI Rota Hajduków - zamek Godlewo
XII Rota Hajduków - zamek Godlewo
XIII Rota Hajduków - zamek Birże
XIV Rota Hajduków - zamek Birże
XV Rota Hajduków - zamek Birże
III Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Kiejdany
III Bateria Artylerii Średniej - twierdza Rosienie
III Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Godlewo


Dywizja Wiktorowska

I Pułk Petyhorski - twierdza Wiktorowo
I Chorągiew Petyhorska
II Chorągiew Petyhorska
III Chorągiew Petyhorska
IV Chorągiew Petyhorska
V Chorągiew Petyhorska
VI Chorągiew Petyhorska
VII Chorągiew Petyhorska
VIII Chorągiew Petyhorska

I Pułk Jazdy Tatarskiej - twierdza Olita
I Chorągiew Tatarska
II Chorągiew Tatarska
III Chorągiew Tatarska
IV Chorągiew Tatarska
V Chorągiew Tatarska
VI Chorągiew Tatarska
VII Chorągiew Tatarska

I Pułk Jazdy Kozackiej - twierdza Janów
I Chorągiew Kozacka
II Chorągiew Kozacka
III Chorągiew Kozacka
IV Chorągiew Kozacka
V Chorągiew Kozacka
VI Chorągiew Kozacka
VII Chorągiew Kozacka

I Pułk Jazdy Wołoskiej - zamek Troki
I Chorągiew Wołoska
II Chorągiew Wołoska
III Chorągiew Wołoska
IV Chorągiew Wołoska
V Chorągiew Wołoska
VI Chorągiew Wołoska
VII Chorągiew Wołoska

IV Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XVI Rota Hajduków - twierdza Wiktorowo
XVII Rota Hajduków - twierdza Wiktorowo
XVIII Rota Hajduków - twierdza Wiktorowo
XIX Rota Hajduków - twierdza Olita
XX Rota Hajduków - twierdza Olita
IV Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Wiktorowo
IV Bateria Artylerii Średniej - twierdza Olita
IV Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Uciana

V Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XXI Rota Hajduków - twierdza Olita
XXII Rota Hajduków - twierdza Janów
XXIII Rota Hajduków - twierdza Janów
XXIV Rota Hajduków - twierdza Janów
XXV Rota Hajduków - zamek Uciana
V Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Wiktorowo
V Bateria Artylerii Średniej - twierdza Janów
V Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Troki

I Regiment Piechoty Nowego Typu
I Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Troki
II Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Mariampol
III Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Mariampol
IV Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Mariampol
V Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Mariampol
VI Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Mariampol
VII Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Mariampol

Dywizja Kłajpedzka

II Pułk Petyhorski - twierdza Kłajpeda
IX Chorągiew Petyhorska
X Chorągiew Petyhorska
XI Chorągiew Petyhorska
XII Chorągiew Petyhorska
XIII Chorągiew Petyhorska
XIV Chorągiew Petyhorska
XV Chorągiew Petyhorska
XVI Chorągiew Petyhorska

II Pułk Jazdy Tatarskiej - twierdza Taurogi
VIII Chorągiew Tatarska
IX Chorągiew Tatarska
X Chorągiew Tatarska
XI Chorągiew Tatarska
XII Chorągiew Tatarska
XIII Chorągiew Tatarska
XIV Chorągiew Tatarska

VI Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XXVI Rota Hajduków - twierdza Kłajpeda
XXVII Rota Hajduków - twierdza Kłajpeda
XXVIII Rota Hajduków - twierdza Kłajpeda
XXIX Rota Hajduków - twierdza Kłajpeda
XXX Rota Hajduków - twierdza Taurogi
VI Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Kłajpeda
VI Bateria Artylerii Średniej - twierdza Taurogi
VI Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Talsze

VII Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XXXI Rota Hajduków - twierdza Taurogi
XXXII Rota Hajduków - twierdza Taurogi
XXXIII Rota Hajduków - twierdza Szawle
XXXIV Rota Hajduków - twierdza Szawle
XXXV Rota Hajduków - twierdza Szawle
VII Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Kłajpeda
VII Bateria Artylerii Średniej - twierdza Szawle
VII Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Pługiniany

I Regiment Piechoty Niemieckiej - twierdza Szawle
I Kompania Piechoty Niemieckiej
II Kompania Piechoty Niemieckiej
III Kompania Piechoty Niemieckiej
IV Kompania Piechoty Niemieckiej
V Kompania Piechoty Niemieckiej
VI Kompania Piechoty Niemieckiej
VII Kompania Piechoty Niemieckiej

II Regiment Piechoty Niemieckiej - zamek Talsze
VIII Kompania Piechoty Niemieckiej
IX Kompania Piechoty Niemieckiej
X Kompania Piechoty Niemieckiej
XI Kompania Piechoty Niemieckiej
XII Kompania Piechoty Niemieckiej
XIII Kompania Piechoty Niemieckiej
XIV Kompania Piechoty Niemieckiej

III Regiment Piechoty Niemieckiej
XV Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Szyłokarczma
XVI Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Szyłokarczma
XVII Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Szyłokarczma
XVIII Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Szyłokarczma
XIX Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Szyłokarczma
XX Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Szyłokarczma
XXI Kompania Piechoty Niemieckiej - zamek Pługiniany

Dywizja Czarcigrodzka

II Doborowy Pułk Jazdy - twierdza Czarcigród
XI Chorągiew Husarii
XII Chorągiew Husarii
III Chorągiew Pancerna
IV Chorągiew Pancerna
XI Kompania Rajtarii
XII Kompania Rajtarii
XI Kompania Dragonii
XII Kompania Dragonii

II Pułk Husarii - twierdza Złotów
XIII Chorągiew Husarii
XIV Chorągiew Husarii
XV Chorągiew Husarii
XVI Chorągiew Husarii
XVII Chorągiew Husarii
XVIII Chorągiew Husarii
XIX Chorągiew Husarii
XX Chorągiew Husarii

I Pułk Pancerny - twierdza Jastrowie
V Chorągiew Pancerna
VI Chorągiew Pancerna
VII Chorągiew Pancerna
VIII Chorągiew Pancerna
IX Chorągiew Pancerna
X Chorągiew Pancerna
XI Chorągiew Pancerna
XII Chorągiew Pancerna

VIII Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XXXVI Rota Hajduków - twierdza Czarcigród
XXXVII Rota Hajduków - twierdza Czarcigród
XXXVIII Rota Hajduków - twierdza Czarcigród
XXXIX Rota Hajduków - twierdza Złotów
XL Rota Hajduków - twierdza Złotów
VIII Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Czarcigród
VIII Bateria Artylerii Średniej - twierdza Czarcigród
VIII Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Złotów

IX Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XLI Rota Hajduków - twierdza Jastrowie
XLII Rota Hajduków - twierdza Jastrowie
XLIII Rota Hajduków - zamek Kujan
XLIV Rota Hajduków - zamek Kujan
XLV Rota Hajduków - zamek Kujan
IX Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Czarcigród
IX Bateria Artylerii Średniej - twierdza Złotów
IX Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Jastrowie

X Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XLVI Rota Hajduków - zamek Podgaje
XLVII Rota Hajduków - zamek Krajenka
XLVIII Rota Hajduków - zamek Krajenka
XLIX Rota Hajduków - zamek Krajenka
L Rota Hajduków - zamek Krajenka
X Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Czarcigród
X Bateria Artylerii Średniej - twierdza Jastrowie
X Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Krajenka

II Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Podgaje
VIII Kompania Piechoty Nowego Typu
IX Kompania Piechoty Nowego Typu
X Kompania Piechoty Nowego Typu
XI Kompania Piechoty Nowego Typu
XII Kompania Piechoty Nowego Typu
XIII Kompania Piechoty Nowego Typu
XIV Kompania Piechoty Nowego Typu

Dywizja Sopocka

III Doborowy Pułk Jazdy - twierdza Sopot
XXI Chorągiew Husarii
XXII Chorągiew Husarii
XIII Chorągiew Pancerna
XIV Chorągiew Pancerna
XIII Kompania Rajtarii
XIV Kompania Rajtarii
XIII Kompania Dragonii
XIV Kompania Dragonii

II Regiment Dragonii - twierdza Gdynia
XV Kompania Dragonii
XVI Kompania Dragonii
XVII Kompania Dragonii
XVIII Kompania Dragonii
XIX Kompania Dragonii
XX Kompania Dragonii
XXI Kompania Dragonii
XXII Kompania Dragonii

II Pułk Jazdy Wołoskiej - twierdza Wejherowo
VIII Chorągiew Wołoska
IX Chorągiew Wołoska
X Chorągiew Wołoska
XI Chorągiew Wołoska
XII Chorągiew Wołoska
XIII Chorągiew Wołoska
XIV Chorągiew Wołoska

XI Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LI Rota Hajduków - twierdza Sopot
LII Rota Hajduków - twierdza Sopot
LIII Rota Hajduków - twierdza Sopot
LIV Rota Hajduków - twierdza Gdynia
LV Rota Hajduków - twierdza Gdynia
XI Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Sopot
XI Bateria Artylerii Średniej - twierdza Sopot
XI Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Gdynia

XII Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LVI Rota Hajduków - twierdza Wejherowo
LVII Rota Hajduków - twierdza Wejherowo
LVIII Rota Hajduków - zamek Kosakowo
LIX Rota Hajduków - zamek Kosakowo
LX Rota Hajduków - zamek Kosakowo
XII Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Sopot
XII Bateria Artylerii Średniej - twierdza Gdynia
XII Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Wejherowo

XIII Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LXI Rota Hajduków - zamek Rumia
LXII Rota Hajduków - zamek Reda
LXIII Rota Hajduków - zamek Reda
LXIV Rota Hajduków - zamek Reda
LXV Rota Hajduków - zamek Reda
XIII Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Sopot
XIII Bateria Artylerii Średniej - twierdza Wejherowo
XIII Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Reda

III Kompania Piechoty Nowego Typu - zamek Rumia
XV Kompania Piechoty Nowego Typu
XVI Kompania Piechoty Nowego Typu
XVII Kompania Piechoty Nowego Typu
XVIII Kompania Piechoty Nowego Typu
XIX Kompania Piechoty Nowego Typu
XX Kompania Piechoty Nowego Typu
XXI Kompania Piechoty Nowego Typu


Dywizja Podhorecka

IV Doborowy Pułk Jazdy - twierdza Podhorce
XXIII Chorągiew Husarii
XXIV Chorągiew Husarii
XV Chorągiew Pancerna
XVI Chorągiew Pancerna
XV Kompania Rajtarii
XVI Kompania Rajtarii
XXIII Kompania Dragonii
XXIV Kompania Dragonii

II Pułk Jazdy Kozackiej - twierdza Jasionów
VIII Chorągiew Kozacka
IX Chorągiew Kozacka
X Chorągiew Kozacka
XI Chorągiew Kozacka
XII Chorągiew Kozacka
XIII Chorągiew Kozacka
XIV Chorągiew Kozacka

I Regiment Mołojców - twierdza Kadłubiska
I Sotnia Mołojców
II Sotnia Mołojców
III Sotnia Mołojców
IV Sotnia Mołojców
V Sotnia Mołojców
VI Sotnia Mołojców
VII Sotnia Mołojców
Tabor kozacki

II Regiment Mołojców - zamek Zahorce
VIII Sotnia Mołojców
IX Sotnia Mołojców
X Sotnia Mołojców
XI Sotnia Mołojców
XII Sotnia Mołojców
XIII Sotnia Mołojców
XIV Sotnia Mołojców
Tabor kozacki

XIV Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LXVI Rota Hajduków - twierdza Podhorce
LXVII Rota Hajduków - twierdza Podhorce
LXVIII Rota Hajduków - twierdza Podhorce
LXIX Rota Hajduków - twierdza Jasionów
LXX Rota Hajduków - twierdza Jasionów
XIV Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Podhorce
XIV Bateria Artylerii Średniej - twierdza Podhorce
XIV Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Jasionów

XV Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LXXI Rota Hajduków - twierdza Kadłubiska
LXXII Rota Hajduków - twierdza Kadłubiska
LXXIII Rota Hajduków - zamek Grabowa
LXXIV Rota Hajduków - zamek Grabowa
LXXV Rota Hajduków - zamek Grabowa
XV Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Podhorce
XV Bateria Artylerii Średniej - twierdza Jasionów
XV Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Kadłubiska

XVI Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LXXVI Rota Hajduków - zamek Zahorce
LXXVII Rota Hajduków - zamek Chwatów
LXXVIII Rota Hajduków - zamek Chwatów
LXXIX Rota Hajduków - zamek Chwatów
LXXX Rota Hajduków - zamek Chwatów
XVI Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Podhorce
XVI Bateria Artylerii Średniej - twierdza Kadłubiska
XVI Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Chwatów


Dywizja Lachowicka

II Regiment Rajtarii - twierdza Lachowicze
XVII Kompania Rajtarii
XVIII Kompania Rajtarii
XIX Kompania Rajtarii
XX Kompania Rajtarii
XXI Kompania Rajtarii
XXII Kompania Rajtarii
XXIII Kompania Rajtarii
XXIV Kompania Rajtarii

III Pułk Jazdy Tatarskiej - twierdza Hruszówka
XV Chorągiew Tatarska
XVI Chorągiew Tatarska
XVII Chorągiew Tatarska
XVIII Chorągiew Tatarska
XIX Chorągiew Tatarska
XX Chorągiew Tatarska
XXI Chorągiew Tatarska

III Pułk Jazdy Kozackiej - twierdza Korzenie
XV Chorągiew Kozacka
XVI Chorągiew Kozacka
XVII Chorągiew Kozacka
XVIII Chorągiew Kozacka
XIX Chorągiew Kozacka
XX Chorągiew Kozacka
XXI Chorągiew Kozacka

III Regiment Mołojców - zamek Florianów
XV Sotnia Mołojców
XVI Sotnia Mołojców
XVII Sotnia Mołojców
XVIII Sotnia Mołojców
XIX Sotnia Mołojców
XX Sotnia Mołojców
XXI Sotnia Mołojców
Tabor kozacki

XVII Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LXXXI Rota Hajduków - twierdza Lachowicze
LXXXII Rota Hajduków - twierdza Lachowicze
LXXXIII Rota Hajduków - twierdza Lachowicze
LXXXIV Rota Hajduków - twierdza Hruszówka
LXXXV Rota Hajduków - twierdza Hruszówka
XVII Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Lachowicze
XVII Bateria Artylerii Średniej - twierdza Lachowicze
XVII Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Hruszówka

XVIII Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
LXXXVI Rota Hajduków - twierdza Korzenie
LXXXVII Rota Hajduków - twierdza Korzenie
LXXXVIII Rota Hajduków - zamek Konki
LXXXIX Rota Hajduków - zamek Konki
XC Rota Hajduków - zamek Konki
XVIII Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Lachowicze
XVIII Bateria Artylerii Średniej - twierdza Hruszówka
XVIII Bateria Artylerii Lekkiej - twierdza Korzenie

XIX Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej
XCI Rota Hajduków - zamek Florianów
XCII Rota Hajduków - zamek Kavali
XCIII Rota Hajduków - zamek Kavali
XCIV Rota Hajduków - zamek Kavali
XCV Rota Hajduków - zamek Kavali
XIX Bateria Artylerii Ciężkiej - twierdza Lachowicze
XIX Bateria Artylerii Średniej - twierdza Korzenie
XIX Bateria Artylerii Lekkiej - zamek Kavali


Dywizja Kielecka

III Pułk Jazdy Wołoskiej - zamek Kielce
XV Chorągiew Wołoska
XVI Chorągiew Wołoska
XVII Chorągiew Wołoska
XVIII Chorągiew Wołoska
XIX Chorągiew Wołoska
XX Chorągiew Wołoska
XXI Chorągiew Wołoska

ŻOŁD 28 080 DPL


Ród Traska-Chojnackich

Twierdza Kamieniec Podolski
III Rota Piechoty Niemieckiej Fortecznej
IV Rota Piechoty Niemieckiej Fortecznej

Pułk Jazdy Chojnackich
- I Chorągiew Husarii
- II Chorągiew Husarii
- III Chorągiew Husarii
- IV Chorągiew Husarii
- I Chorągiew Pancernych
- II Chorągiew Pancernych

Regiment Piechoty Zamkowej Chojnackich
- I Rota Piechoty Niemieckiej Fortecznej
- II Rota Piechoty Niemieckiej Fortecznej
- I Bateria Artylerii Lekkiej Fortecznej
- II Bateria Artylerii Lekkiej Fortecznej


Twierdza Trembowla
III Bateria Artylerii Lekkiej Fortecznej
IV Bateria Artylerii Lekkiej Fortecznej
VII Bateria Artylerii Ciężkiej
VIII Bateria Artylerii Ciężkiej

I Pułk Dragonów
- I kompanii dragonów
- II kompanii dragonów
- III kompanii dragonów
- IV kompanii dragonów


Twierdza Chojnata
Pułk Piechoty Nowego Typu
- I kompania piechoty nowego typu
- II kompania piechoty nowego typu
- III kompania piechoty nowego typu
- IV kompania piechoty nowego typu

Pułk piechoty węgiersko-polskiej
- I kompanii piechoty węgiersko-polskiej
- II kompanii piechoty węgiersko-polskiej
- III kompanii piechoty węgiersko-polskiej
- IV kompanii piechoty węgiersko-polskiej
- V kompanii piechoty węgiersko-polskiej
- VI kompanii piechoty węgiersko-polskiej
- VI kompanii piechoty węgiersko-polskiej

II Pułk Dragonów
- V kompanii dragonów
- VI kompanii dragonów
- VII kompanii dragonów
- VIII kompanii dragonów

I bateria artylerii ciężkiej
II bateria artylerii ciężkiej
III bateria artylerii ciężkiej
IV bateria artylerii ciężkiej
V bateria artylerii ciężkiej
VI bateria artylerii ciężkiej
I bateria artylerii średniej
II bateria artylerii średniej
III bateria artylerii średniej
V chorągiew husarska
VI chorągiew husarska
III chorągiew pancerna
IV chorągiew pancerna

Twierdza Praga
V Rota Piechoty Niemieckiej Fortecznej

ŻOŁD 3855 DPL


Ród von Tauer
(Sebastian January I)

Okręt Liniowy "Rodowa Duma"
Bryg "Emilia"


I Dywizja Rodu van Tauer "Wielka Rodowa"
Twierdza Bydgoszcz
- I Rota Piechoty Polsko-Węgierskiej Rodu von Tauer
- I Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer
- II Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer
- III Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer

Doborowy Pułk Jazdy Rodu von Tauer
- Przybocznej Chorągwi Husarskiej rodu von Tauer
- I Chorągwi Pancernej Rodu von Tauer
- II Chorągwi Pancernej Rodu von Tauer
- I Chorągwi Kozackiej Rodu von Tauer
- II Chorągwi Kozackiej Rodu von Tauer

Zamek Stary Jasieniec
- I Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer

1 Pułk Jazdy Ciężkiej Rodu von Tauer
- III Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- IV Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- V Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- VI Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- VII Chorągiew Kozacka rodu von Tauer

2 Pułk Jazdy Rodu von Tauer
- III Chorągiew Pancerna rodu von Tauer
- VIII Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- IX Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- X Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- XI Chorągiew Kozacka rodu von Tauer

2 Pułk Jazdy Lekkiej Rodu von Tauer
- Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- Chorągiew Wołoska rodu von Tauer
- Chorągiew Wołoska rodu von Tauer
- Choragiew Tatarska rodu von Tauer
- Choragiew Tatarska rodu von Tauer


II Dywizja Rodu von Tauer "Stu Róż"
Pułk Jazdy Ciężkiej Rodu von Tauer
- Chorągiew Chusarska rodu von Tauer
- Chorągiew Chusarska rodu von Tauer
- Chorągiew Pancerna rodu von Tauer
- Chorągiew Pancerna rodu von Tauer
- Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- Chorągiew Kozacka rodu von Tauer

3 Pułk Jazdy Rodu von Tauer
- IV Chorągiew Pancerna rodu von Tauer
- XII Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- XIII Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- XIV Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- XV Chorągiew Kozacka rodu von Tauer

3 Pułk Jazdy Lekkiej Rodu von Tauer
- Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- Chorągiew Kozacka rodu von Tauer
- Chorągiew Wołoska rodu von Tauer
- Chorągiew Wołoska rodu von Tauer
- Chorągiew Tatarska rodu von Tauer
- Chorągiew Tatarska rodu von Tauer


III Dywizja Rodu von Tauer "Cudzoziemska"

Zamek Murowaniec
- I Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer

Regiment Piechoty Narodowego Autoramentu Rodu von Tauer
- I Gwardyjska Sotnia Mołojców Regestrowych
- I Gwardyjska Rota Piechoty Polsko-Węgierskiej Rodu von Tauer
- II Rota Piechoty Polsko-Węgierskiej Rodu von Tauer
- III Rota Piechoty Polsko-Węgierskiej Rodu von Tauer
- Bateria Artylerii Lekkiej Rodu von Tauer

Zamek Inowrocław
- I Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer

Regiment Piechoty Cudzoziemskiego Autoramentu Rodu von Tauer
- I Rota Piechoty Starego Typu
- II Rota Piechoty Starego Typu
- III Rota Piechoty Starego Typu
- IV Rota Piechoty Starego Typu

Zamek Solec Kujawski
- I Bateria Artylerii Ciężkiej Rodu von Tauer

Regiment Jazdy Cudzoziemskiej Rodu von Tauer
- I Kompania Rajtarii Rodu van Tauer
- II Kompania Rajtarii Rodu van Tauer
- I Kompania Dragonów Rodu van Tauer
- II Kompania Dragonów Rodu van Tauer

ŻOŁD 11 625 DPL


Ród von Tauer
(Stanisław von Tauer)

Zamek Świerkowiec
Kompania Dragonów
Pułk Jazdy Lekkiej Rodu von Tauer
- chorągiew Wołoska
- chorągiew tatarska
- chorągiew lisowszczyków

ŻOŁD 285 DPL


Ród Zawilichowskich

Zamek w Prużanach
I Chorągiew Jazdy Wołoskiej
I Rota Hajduków

ŻOŁD 100 DPL


Ród von Lichtenstein
1 Pułk Jazdy von Lichtenstein
- I chorągiew husarska
- II chorągiew husarska
- III chorągiew husarska
- I chorągiew pancerna
- II chorągiew pancerna
- III chorągiew pancerna

2 Pułk Jazdy von Lichtenstein
- I chorągiew jazdy kozackiej
- II chorągiew jazdy kozackiej
- III chorągiew jazdy kozackiej
- IV chorągiew jazdy kozackiej

ŻOŁD 865 DPL


Ród Wereszczyńskich

Galeon "Militis Errant"

Zamek Wereszczyn
Pułk Jazdy Wereszczyńskich
- I Chorągiew Husarska Wereszczyńskich
- I Chorągiew Petryhorców
- II Chorągiew Petrychorców
- I Chorągiew Rajtarii
- I Choragiew Lisowszczyków

I Rota Piechoty Niemieckiej
I Bateria Artylerii Lekkiej

Zamek Dorohusk
II Pułk Jazdy Wereszczyńskich
- II Chorągiew Husarska Wereszczyńskich
- III Chorągiew Husarska Wereszczyńskich
- IV Chorągiew Husarska Wereszczyńskich
- V Chorągiew Husarska Wereszczyńskich
- VI Chorągiew Husarska Wereszczyńskich

ŻOŁD 2760 DPL


Ród Hrychowiczów

Zamek Gwoździec
Przyboczna Chorągiew Jazdy Pancernej Hrychowicza
Bateria Artylerii Lekkiej Zamku Gwożdziec

Zamek Pokuć
Pokucki Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej:
- I Rota Hajduków Hrychowicza
- II Rota Hajduków Hrychowicza
- III Rota Hajduków Hrychowicza
- IV Rota Hajduków Hrychowicza
- I Bateria Artylerii Lekkiej Hrychowicza

Zamek Buczacz
1 Pułk Jazdy Hrychowicza
- I Chorągiew Husarska Hrychowicza
- II Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- III Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- IV Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- I Chorągiew Kozacka Hrychowicza

Zamek Czortków
2 Pułk Jazdy Hrychowicza
- 2 Chorągiew Husarska Hrychowicza
- 5 Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- 6 Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- 7 Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- 2 Chorągiew Kozacka Hrychowicza
III Bateria Artylerii Średniej

Zamek Kudryniec
3 Pułk Jazdy Hrychowicza
- 8 Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- 9 Chorągiew Pancerna Hrychowicza
- 3 Chorągiew Kozacka Hrychowicza
- 4 Chorągiew Kozacka Hrychowicza
- 5 Chorągiew Kozacka Hrychowicza

Twierdza Śniatyń
2 Pokucki Regiment Piechoty Polsko-Węgierskiej:
- V Rota Hajduków Hrychowicza
- VI Rota Hajduków Hrychowicza
- VII Rota Hajduków Hrychowicza
- VIII Rota Hajduków Hrychowicza
- II Bateria Artylerii Lekkiej Hrychowicza

Zamek Jazłowiec
IV Bateria Artylerii Średniej

Zamek Tarnów
IX Rota Hajduków Hrychowicza


ŻOŁD 1990 DPL


Ród Lubomirskich
(Jan Lubomirski)

Zamek Bracław
1 Chorągiew pancerna
2 Chorągiew pancerna

Twierdza Korsuń
1 Chorągiew Husarska Lubomirskich

Zamek Jampol
1 Chorągiew Rajtarii Lubomirskich

Zamek Ostropol
- I Kompania Dragonów

ŻOŁD 325 DPL


Ród Aksak

Zamek Kórnik
I Rota Hajduków

ŻOŁD 35 DPL


Zakon Krzyżacki (Andream Fratrem)
Wielka Chorągiew Wielkiego Mistrza
- I Chorągiew Rycerzy Zakonnych
- II Chorągiew Rycerzy Zakonnych
- III Chorągiew Rycerzy Zakonnych

- Chorągiew Komturii Elbląga
- Chorągiew Komturii Wendrn
- Chorągiew Komturii Torunia
- Chorągiew Komturii Malborka
- Chorągiew Komturii Bałgi

ŻOŁD 770 DPL
(-) Albert Karol Medycejski i Zep



Avatar użytkownika
 
Posty: 378
Dołączył(a): 02 gru 2013, 20:36
Medale: 1
Order Świętego Jerzego II (1)

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Centralny Rejestr Zatrudnień i Dochodów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron