Prośba

Kancelaria Pieczęci Skarbu to miejsce, w którym możesz zarejestrować firmę, działalność gospodarczą i nie tylko.

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 17 lis 2012, 22:56

Wielmożny Panie Podskarbi
Zwracam się z prośbą o interwencje u Jego Królewskiej Mości. W ciągu tygodnia pisał do JKM w sprawie udzielenia mi zapomogi na osiedlenie się ( nie chcę siedzieć na głowie Eminencji). Niestety z powadu jakiś zawirowań nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Proszę o pomoc w uzyskaniu zapomogi w celu osiedlenia się w RON
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Karol Radziwiłł » 17 lis 2012, 23:11

Waszmość Panie!

Nie wiemy, jakie mogły być tego powody, ale w tym tygodniu nie dostaliśmy od Was żadnej wiadomości.
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 18 lis 2012, 13:44

Wasza Królewska Mość
Nie wiem jak się to stało, mam stary komputer pewnie on nawalił, przepraszam

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyznanie mi zapomogi na osiedlenie i zagospodarowanie się w RON
Jeszcze raz przepraszam za kłopot
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Karol Radziwiłł » 18 lis 2012, 13:47

Nie ma za co przepraszać - toż to żaden kłopot. :)
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 21 lis 2012, 12:59

Wobec tego Bracie Andreamie rozmówię się z Jego Królewską Mością dziś prywatnie i wierzę, że otrzymam od niego pozytywną zgodę i zapomogę wypłacę :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 21 lis 2012, 21:46

Bardzo dziękuję Wielmożnemu Panu
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 24 lis 2012, 23:33

Bracie Andreamie

Art. 10 Fundusz obywatelski jest w gesti Biura Obsługi Obywateli. Każdy "nawy" obywatel ma prawo ubiegać się o bezzwrotną zapomogę z tego funduszu składając wniosek o wsparcie. Wniosek zawiera:
- Imię i Nazwisko
- Kwotę zapomogi
- Cel jej przeznaczenia
Art. 11 O przyznaniu Zapomogi decyduje Kanclerz Rzeczpospolitej. Decyzja ta jest wydawana w ciągu 3 dni od złozenia wnioski o zapomogę.

Proszę uprzejmie, aby Brat złożył taki wniosek, na forum, normalnie. Chociażby tutaj. Rozpatrzymy w Najjaśniejszym Panem i wydamy decyzję :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 25 lis 2012, 12:24

Wniosek
- Andream Fratrem
- nieznana
- pragnę zakupić mały majątek który przynosiłby mi dochody na utrzymanie mnie i moich ludzi. Zgodnie z prawem zakonnym muszę jak najszybciej postawić dom zakonny
Moim marzeniem jest zakup majątki Bałgi z zamkiem
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 28 lis 2012, 11:24

Wniosek zostanie przez Najjaśniejszego Pana rozpatrzony :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Prośba

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 07 gru 2012, 22:30

Wielmożny Panie Podskarbi
Jak wszyscy wiemy mój Ojciec leczy się po wypadku. Mam jego hasło do banku, dzisisiaj w jego imieniu przyjełem pieniądze za pażdziernik i listopad.
Czy moge w imieniu ojca i jego pieniędzmi zakupować majątki, czy wolałby Wielmożny Pan poczekac na powrót do zdrowia mojego Ojca
pozdrawiam
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Podskarbiego Wielkiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron