Prośba

Kancelaria Pieczęci Skarbu to miejsce, w którym możesz zarejestrować firmę, działalność gospodarczą i nie tylko.

Prośba

Postprzez Maksymilian Horoch » 30 paź 2012, 18:41

Mości Panie Podskarbi przedkładam prośbę o aktywację mojego konta bankowego. :)
(-) Maksymilian książę Horoch
Kanclerz Królestwa Agurii
Generał major Wojsk Rzeczpospolitej


Obrazek
Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 135
Dołączył(a): 16 paź 2012, 13:06
Wykształcenie: średnie

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 03 lis 2012, 16:21

Wielmożny Panie Podskarbi
Jeśli dobrze zrozumiałem niektóre wypowiedzi, możliwe jest udzielenie pożyczki na zagospodarowanie się w RON.
Niestety nie znalazłem, żadnych formularzy, ani procedur jak trzeba to zrobić.
Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie i z góry przepraszam za kłopoty.
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Maksymilian Horoch » 03 lis 2012, 16:38

Ponawiam moją prośbę. Dzięki wsparciu ojca mogę już osobiście uregulować opłatę za zaciąg żołnierza do pułku strzelców pod moją komendą. Ale potrzebny mi dostęp do konta. :)
(-) Maksymilian książę Horoch
Kanclerz Królestwa Agurii
Generał major Wojsk Rzeczpospolitej


Obrazek
Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 135
Dołączył(a): 16 paź 2012, 13:06
Wykształcenie: średnie

Re: Prośba

Postprzez Józef Feliks Krzyżanowski » 03 lis 2012, 16:46

Apeluje o to samo gdyż założyłem konto.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 44
Dołączył(a): 01 lis 2012, 13:02
Wykształcenie: W normie

Re: Prośba

Postprzez Pius IV » 03 lis 2012, 16:56

Mości Panowie,
Imć Podskarbi sporo ma ostatnio realnej pracy :). Proszę zatem spokojnie do sprawy podejść, bowiem sądzę, że na dniach wszystko uda mu się załatwić :).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 06 lis 2012, 22:34

Imć Podskarbi o przebaczenie prosi - realna praca i brak internetu przez cały okres Święta Wszystkich Świętych...

Konta dziś jeszcze aktywuję :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 07 lis 2012, 18:56

Wielmożny Panie Podskarbi
Jak pisałem wyżej czy jest możliwość dostania pieniędzy na osiedlenie się w RON ?
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 08 lis 2012, 12:16

Drogi Bracie Andreamie

Proszę o wybaczenie, już wcześniej Brat pytał o taką możliwość, a ja to przeoczyłem.

Niemniej już spieszę z odpowiedzią.

Zgodnie z ustawą o obywatelstwie, której unieważnienia nigdzie nie znajduję, a która dostępna jest tutaj:
viewtopic.php?f=151&t=547
każdy obywatel ma prawo do zapomogi. Według ustawy i jej archaicznych zapisów, o jej przyznaniu decyduje Kanclerz - ówcześnie był to szef rządu. Dziś te prerogatywy przechodzą na osobę króla. On więc, jak sądzę, będzie kompetentny do wydania decyzji. Oczywiście według innej interpretacji Kanclerzem jestem ja - jednak dziś kompetencje Kanclerza wg Konstytucji nie obejmują tego typu spraw, a jedynie kwestie polityki zagranicznej.

Niemniej ten swego rodzaju spór kompetencyjny to już problem urzędników i króla :) Brat musi jedynie wiedzieć, że musi najpierw uzyskać obywatelstwo - a nie odnajduję, niestety, wniosku o nie ani dekretu nadającego je. Następnie złożyć wniosek zgodnie z wytycznymi z art. 10. wskazanej ustawy - można nawet w Kancelarii Podskarbiego. Następnie otrzyma Brat w ciągu trzech dni decyzję w sprawie.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Prośba

Postprzez Andream von Salza » 08 lis 2012, 23:38

Wielmożny Panie Podskarbi
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedż i przepraszam za kłopot.
Wystąpiłem z wnioskiem o obywatelstwo
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 09 lis 2012, 00:15

To mój obowiązek Bracie Andreamie :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Podskarbiego Wielkiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość