Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Kancelaria Pieczęci Skarbu to miejsce, w którym możesz zarejestrować firmę, działalność gospodarczą i nie tylko.

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Albert Karol Medycejski » 28 gru 2014, 20:28

Waszmość Panie!

Pamiętam jak swego czasu Jego Miłość wspominał coś o automatyzowaniu gospodarki. Jednak projekt ów zaginął gdzieś w komnatach Zamku Królewskiego, za co naturalnie Jego Wysokości winić nie śmię.
Mi, niespełna rok temu urząd ów dawał sporą satysfakcję. Jednak, jak zapewne Waszmościowie zauważyli zabrakło mi czasu na działanie w Rzplite. Póki co, również nie mam go pod dostatkiem, ale w przyszłości (zapewne dalekiej) o ile Jego Dostojność pozwoli chętnie znów przejmę pieczę nad skarbem. Naturalnie jeśli chętnych tudzież godniejszych nie będzie.
(-) Albert Karol Medycejski i Zep



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 378
Dołączył(a): 02 gru 2013, 20:36
Medale: 1
Order Świętego Jerzego II (1)
Wykształcenie: brak

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Ivan von Lichtenstein » 30 gru 2014, 23:46

Zamierzam się wziąć i to porządnie za wypłaty za listopad 2014, ale nie mogę nigdzie znaleźć dokumentu z listami wynagrodzeń za pełnione funkcje publiczne - hetman, kanclerz itp.
Jak otrzymam to postaram się jakoś te wypłaty za te miesiące uregulować. A co do propozycji imć pana Zawillichowskiego - był on lepszym podskarbim ode mnie i jeśli zechce, mogę na jego rzecz poddać się do dymisji.
Za to, jak deklarowałem się w innym temacie, mógłbym zostać na miejsce imć pana Zawillichowskiego osobą kanclerza. Mniej wymaga to stanowisko biurokracji.
Ivan von Lichtenstein
Hrabia Księstwa Sarmacji
Hrabia Bracciano w Państwie Kościelnym Rotria
Wojewoda kijowski i szlachcic w RON
Regimentarz, dowódca Dywizji Zaporoskiej
Obrazek



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 899
Dołączył(a): 16 gru 2013, 10:26
Medale: 5
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii II (1) Medal Wojska (1)
Amarantowa Wstążka (1) Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Sebastian von Tauer » 31 gru 2014, 13:53

Nasz Król jest bardzo kompetentną w tej kwestii osobą, więc liczyć powinniśmy tu na jego pomoc. W ogóle powinniśmy utworzyć jedną listę płac za stanowiska, aby pracę naszemu podskarbiemu ułatwić.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 02 sty 2015, 00:26

Waszmościowie
Popieram wniosek Wielmożnego Pana Hetmana
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Marek Wiktorowicz » 03 sty 2015, 12:59

Lista taka znajduje się obecnie w konstytucyi o wynagrodzeniach. A wojskowe wynagrodzenia - w starym Centralnym Rejestrze Dochodów. Po wydaniu "wojskowej" konstytucyi ulegną te kwoty zmianie pewnie i wówczas faktycznie, stworzenie takiej listy będzie bardzo pożądane.

Imć pan Zawilichowski chciałbym miast kanclerską, podskarbią pieczęć trzymać, czy tak? A co na to pan von Vincis-Kazakov?
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Albert Karol Medycejski » 03 sty 2015, 13:06

Miłościwy Panie,

Chęci tudzież troska o publico bono to jedno, czas zaś i obowiązki relane to drugie. Niemniej jednak jeśli Imć Pan von Vincis skarbem Pospolitej Rzeczy zarządzać nie daje rady chętnie wspomożem go w jego obowiązkach. Aczykolwiek nie jestem pewien na ile godnie i sumiennie sprawować je mógł będę.

Decyzję jednak w gestii Waszej Miłości pozostawiam.
(-) Albert Karol Medycejski i Zep



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 378
Dołączył(a): 02 gru 2013, 20:36
Medale: 1
Order Świętego Jerzego II (1)
Wykształcenie: brak

Re: Wypłaty zaległych wynagrodzeń

Postprzez Ivan von Lichtenstein » 04 sty 2015, 20:21

Ja miast podskarbiej pieczęci, z kolei wolałbym być Kanclerzem. To stanowisko bardziej do mnie pasuje, a takoż do imć pana Mikołaja bardziej pasuje stanowisko podskarbiego, ponieważ musi to być osoba lubiąca matematyke.
Ivan von Lichtenstein
Hrabia Księstwa Sarmacji
Hrabia Bracciano w Państwie Kościelnym Rotria
Wojewoda kijowski i szlachcic w RON
Regimentarz, dowódca Dywizji Zaporoskiej
Obrazek



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 899
Dołączył(a): 16 gru 2013, 10:26
Medale: 5
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii II (1) Medal Wojska (1)
Amarantowa Wstążka (1) Gwiazda Mołdawii (1)

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Podskarbiego Wielkiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości