Konto

Kancelaria Pieczęci Skarbu to miejsce, w którym możesz zarejestrować firmę, działalność gospodarczą i nie tylko.

Konto

Postprzez Stanisław von Tauer » 26 mar 2016, 15:52

Dwóch jeno mamy mieszczan w całym kraju. A właściwie jednego, bo drugi nieaktywnym od dłuższego czasu jest. Ten aktywny, czyli pan Borys, konta bankowego nie mając, nie będzie mógł skutecznie o dobra swoje dbać,a zbliża się przecież czas wypłat za płody rolne, i należności z średniej manufaktury i kamienicy. Proszę więc, jegomościa pana Tagersdorfa, żeby założył swoje konto bankowe - rozwijać swoją kamienicę i manufakturę będzie mógł.
/-/ Stanisław von Tauer
herbu von Tauer
Pułkownik wojsk koronnych
Wojewoda łęczycki


Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1661
Dołączył(a): 26 lis 2015, 16:17
Medale: 9
Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Wojska (1) Amarantowa Wstążka (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Gadu-Gadu: 66056090

Re: Konto

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 29 mar 2016, 14:41

Ponawiam apel Imć Pana Stanisława o założenie kont bankowych przez panów: Borysa von Heslinga-Tagersdorfa oraz Michała von Gautzera. Nie mając informacji o kontach panów nie mogę wypłacić wynagrodzenia za marzec.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Konto

Postprzez Artur Jan Szczęsny » 07 kwi 2016, 17:28

Problem w tym, że konta jakoś sią nie zakładają... A może raczej administrator ich nie akceptuje. :-(
Taki w każdym razie otrzymałem komunikat po założeniu konta: "Będziesz się mógł zalogować po akceptacji konta przez administratora. Dostaniesz wtedy powiadomienie".
No i powiadomienia nie dostałem, tudzież - co za tym idzie - nie mogę się zalogować.
Kłaniam się z całym szacunkiem
Burmistrz Królewskiego Miasta Krakowa
Przewodniczący Rady Miast Królewskich
Żupnik Bocheński
Dziekan Wydziału Sztuki Uniwersytetu Krakowskiego
Pauker Pierwszej Kompanii Dragonów Dywizji Żmudzkiej



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 386
Dołączył(a): 30 mar 2016, 15:28

Re: Konto

Postprzez Borys von Targersdorf » 07 kwi 2016, 20:42

mam ten sam problem konto bankowe założyłem i..nic .
Targersdorf Borisz baró
palatinus regni Hungarie



Gość zagraniczny
 
Posty: 624
Dołączył(a): 10 mar 2016, 00:34
Lokalizacja: Alba Regia Regnum Hungariae
Medale: 5
Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Wojska (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: najemnik

Re: Konto

Postprzez Henryk Wołodyjowski » 14 kwi 2016, 15:28

Artur Jan Szczęsny napisał(a):Problem w tym, że konta jakoś sią nie zakładają... A może raczej administrator ich nie akceptuje. :-(
Taki w każdym razie otrzymałem komunikat po założeniu konta: "Będziesz się mógł zalogować po akceptacji konta przez administratora. Dostaniesz wtedy powiadomienie".
No i powiadomienia nie dostałem, tudzież - co za tym idzie - nie mogę się zalogować.
Kłaniam się z całym szacunkiem


To tak samo jak i w moim przypadku :(



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 mar 2016, 15:16

Re: Konto

Postprzez Artur Jan Szczęsny » 14 kwi 2016, 15:38

Słyszałem, że to musi osobiście zrobić hetman wielki (bowiem jest administratorem).
Burmistrz Królewskiego Miasta Krakowa
Przewodniczący Rady Miast Królewskich
Żupnik Bocheński
Dziekan Wydziału Sztuki Uniwersytetu Krakowskiego
Pauker Pierwszej Kompanii Dragonów Dywizji Żmudzkiej



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 386
Dołączył(a): 30 mar 2016, 15:28

Re: Konto

Postprzez Samuel Radziwiłł » 14 kwi 2016, 18:21

Waćpanowie drodzy, na Wielmożnego Pana Hetmana poczekać Wam trzeba, a On realiozą złożon jest od jakiegoś czasu, a jest Pan Hetman administratorem, jak zauważył Pan Artur.
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Konto

Postprzez Marek Wiktorowicz » 19 kwi 2016, 17:47

Konta aktywowane! I za opóźnienie przepraszam! :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Konto

Postprzez Artur Jan Szczęsny » 19 kwi 2016, 20:43

Dziękuję jako pierwszy na dobry początek porastania w pierze ;-)
Burmistrz Królewskiego Miasta Krakowa
Przewodniczący Rady Miast Królewskich
Żupnik Bocheński
Dziekan Wydziału Sztuki Uniwersytetu Krakowskiego
Pauker Pierwszej Kompanii Dragonów Dywizji Żmudzkiej



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 386
Dołączył(a): 30 mar 2016, 15:28

Re: Konto

Postprzez Marek Wiktorowicz » 19 kwi 2016, 20:49

Uprzedzam, system czasem mówi, że konto nie jest aktywowane... Proszę wtedy odświeżyć, a jeśli nie pomaga - wyczyścić ciasteczka. Paskudny błąd, który muszę naprawić, kiedy świat da mi święty spokój na chwilę :D
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Następna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Podskarbiego Wielkiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości