Prośba

Archiwum Korony Królestwa Polskiego.

Prośba

Postprzez Emilia Radziwiłłówna » 11 sie 2013, 20:05

Mości Panie Marszałku!

Piszę, ponieważ mam ogromną prośbę do Waszmości. Ostatnio zauważyłam, że zaniedbuję swojego brata, króla. Postanowiłem wynieść się na trochę od męża i zamieszkać u boku brata, żeby mu pomóc i rozerwać w chwilach przerwy od państwowych dokumentów. Proszę o wpisanie mnie do rejestru obywateli mieszkających w Koronie. Zamieszkam w Warszawie i przygotuję Pałac na przybycie króla z wypoczynku. Mam nadzieję, że nie będzie to zbyt wielki kłopot.

Jednocześnie chcę uciąć wszelkie ewentualne plotki, jakobym uciekała od męża :D Czasami trzeba od siebie odpocząć, a mój mąż tymczasem może oddać się ulubionym polowaniom i grze w kości.
(-) Jej Książęca Wysokość Emilia Maria Katarzyna Elżbieta apo Zep z domu Radziwiłł, księżna surmeńska i mediolańska etc.,



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 124
Dołączył(a): 01 lip 2012, 20:54
Medale: 1
Order Świętego Stanisława (1)
Wykształcenie: brak

Re: Prośba

Postprzez Marek Wiktorowicz » 11 sie 2013, 20:14

Potwierdzam :D

Litwa mnie potrzebuje, a memu szwagrowi w Koronie przyda się towarzyszka w dobie reform. Niechaj zostanie póki co moja Najmilsza mieszkanką Korony.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Prośba

Postprzez August Medycejski » 11 sie 2013, 20:18

No cóż, skoro nie rozdzielę moją decyzją kochanków, to wniosek przyjmuję i witam panią Emilię w szeregu obywateli Korony :)
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Prośba

Postprzez Emilia Radziwiłłówna » 12 sie 2013, 08:30

Dziękuję Mości Panie Marszałku :)
(-) Jej Książęca Wysokość Emilia Maria Katarzyna Elżbieta apo Zep z domu Radziwiłł, księżna surmeńska i mediolańska etc.,



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 124
Dołączył(a): 01 lip 2012, 20:54
Medale: 1
Order Świętego Stanisława (1)
Wykształcenie: brak


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Koronne Archiwum Wielkie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość