WTG 1/2017 Stanisław von Tauer vs Andrzej Chodkiewicz

WTG 1/2017 Stanisław von Tauer vs Andrzej Chodkiewicz

Postprzez August Medycejski » 20 mar 2017, 17:17

Trybunał Główny

w składzie:
- deputat sejmowy xiążę August MedycejskiTrybunał Główny rozpatrzył oskarżenie Stanisława von Tauera rozszerzone o materiał dostarczony przez Jego Królewską Mość Mikołaja I. Pan Andrzej Chodkiewicz został oskarżony o posługiwanie się czterema tożsamościami (Andrzej Chodkiewicz, John Smith, Jarema Kowalski, Marek Chodkiewicz) zarejestrowanymi z tego samego adresu IP (80.53.25.74), co powszechnie zwane i znane jest w mikroświecie jako kloning.

Materiał dowodowy nie został przedstawiony przez oskarżającego. Trybunał jednak skorzystał z możliwości wglądu do adresów IP użytkowników forum i przedstawił na sali rozpraw dwa materiały dowodowe kwalifikujące czyn Pana Andrzeja Chodkiewicza jako kloning:
- Materiał nr 1,
- Materiał nr 2.

Posługiwanie się wieloma tożsamościami w mikroświecie (kloning) bez wiedzy innych uczestników mikroświata lub bez wyraźnej ku temu potrzeby uchodzi za złamanie prawa lub panującego, niepisanego i świętego obyczaju. Co prawda prawa Rzeczypospolitej, co zauważył w swojej obronie oskarżony, nigdzie nie zabraniają zakładania przez jedną osobę więcej niż jednego konta na forum, jednak zważając na obyczaj oraz zasady netykiety czyn taki uchodzi w świadomości zbiorowej społeczeństw i narodów jako godny kary i potępienia.

Zważywszy na zgromadzone dowody, jak i ich analizę w świetle prawa i zwyczajów, oraz na przedstawione stanowisko oskarżonego Trybunał Główny uznaje Pana Andrzeja Chodkiewicza winnym kloningu, jednak jego czyn kwalifikuje jako wynikający z niewiedzy, co niewątpliwie jest czynnikiem łagodzącym. Trybunał Główny ogłasza wyrok w imieniu Rzeczypospolitej Obojga Narodów:


- kasata kont pod nickami John Smith, Jarema Kowalski i Marek Chodkiewicz (adres IP 80.53.25.74),
- wygłoszenie przez Pana Andrzeja Chodkiewicza w Karczmie zwanej Rzym następującej deklaracji: "Przyznaję, że popełniłem błąd wynikający z nieznajomości panujących w mikroświecie obyczajów. Teraz już wiem, że posługiwanie się więcej niż jedną tożsamością w mikronacji bez wiedzy jej uczestników lub bez konkretnego powodu uchodzi za niestosowne i naganne. Przepraszam wszystkich, którzy moim zachowaniem poczuli się urażeni." w terminie do siedmiu dni od dnia publikacji wyroku.


Na mocy mandatu deputackiego, na sejmie walnym w Warszawie nadanego, dnia XVI marca A.D. MMXVII przez króla Mikołaja I potwierdzonego.


(-) xiążę August Medycejski, deputat sejmowy Trybunału GłównegoAvatar użytkownika
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 03 gru 2010, 16:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Tytuł: 1. Wojewoda

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Wyroki sądów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron