Majątek Baranowicze

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez Michał apo Zep » 05 lis 2012, 20:49

Najmocniej przepraszam gospodarza za tę wstawkę, ale mocno uradowała mnie fotografia "Wspólna Eucharystia". Ukazuje ona mojego biskupa diecezjalnego z wizytą w Sochaczewie o ile się nie mylę. Głównym celebransem na tej fotografii jest z tego co widzę ordynariusz diecezji łowickiej bp prof. Andrzej Franciszek Dziuba ;)
Pozdrawiam.
(-) Michał apo Zep
Książę Surmenii



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 gru 2011, 05:22
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 3
Order Virtuti Militari II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Wykształcenie: wyższe

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez ks. Otto Kent » 05 lis 2012, 20:52

Bardzo proszę ;) Lasy są do dyspozycji Braci :)



 

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez ks. Otto Kent » 06 lis 2012, 13:59

Andream Fratrem napisał(a):Bardzo dziękujęmy za miłę przywitanie
Chętnie udamy się do Kaplicy, ale przed tym proszę przyjąć podarek od Zakonu

Obrazek


Bóg zapłać za tak szczodry dar od Braci!! Przepiękny kielich! Jestem Wam niezmiernie wdzięczny i jest mi bardzo miło! ;)

Michał Sforza napisał(a):Najmocniej przepraszam gospodarza za tę wstawkę, ale mocno uradowała mnie fotografia "Wspólna Eucharystia". Ukazuje ona mojego biskupa diecezjalnego z wizytą w Sochaczewie o ile się nie mylę. Głównym celebransem na tej fotografii jest z tego co widzę ordynariusz diecezji łowickiej bp prof. Andrzej Franciszek Dziuba ;)
Pozdrawiam.


Nic nie szkodzi ;) O to się cieszę, że trafiłem z doborem zdjęcia :D



 

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 06 lis 2012, 17:00

Wielmozny Panie Sforza
Z tego co wiem to Biskup Andrzej Dziuba jest rycerzem Zakonu Świetego Grobu w Jerozolimie, więc mógł brać udział w mszy odprawianej dla członków Zakonu Rycerskiego.
Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez ks. Otto Kent » 06 lis 2012, 17:03

Aleksander Trzaska-Chojnacki napisał(a):Wielmozny Panie Sforza
Z tego co wiem to Biskup Andrzej Dziuba jest rycerzem Zakonu Świetego Grobu w Jerozolimie, więc mógł brać udział w mszy odprawianej dla członków Zakonu Rycerskiego.


Może i tak jest, ale to tyczy się realnej rzeczywistości :P A w wirtualu tę Msze odprawiałem ja, jak również przewodniczyłem Nieszporom xD



 

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez Andream von Salza » 08 lis 2012, 20:10

Eminencjo
Pobuszowaliśmy po pięknych lasach, trochę ścieliśmy kilka drzew aby wyrabiać krzepę (drewno przekazaliśmy biednym na opał)
Na końcu zapolowaliśmy na duże zwierzę. Aby utrudnić nam zadanie i choć trochę wyrównać szanse polowaliśmy tylko z włóczniami, bez łuków i kusz
Ofekt polowanie oddajemu waszej Eminencji

Obrazek
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez ks. Otto Kent » 11 lis 2012, 11:02

Cóż za piękny upolowany okaz! ;) Natychmiast każę zająć się zabitym jeleniem kucharzom a poroża oprawić ;)



 

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez Brat Andrzej » 27 kwi 2013, 19:27

Eminencjo
Bardzo dziękuję za możliwość dalszego pobytu
Wśród tak pięknej zieleni dobrze koi się nerwy i nadwątlone zdrowie



 

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez ks. Otto Kent » 28 kwi 2013, 09:45

Zapraszam także do skosztowania nalewki domowej roboty ;) Bardzo pozytywnie wpływa na zdrowie :)

Obrazek



 

Re: Majątek Baranowicze

Postprzez Andream von Salza » 01 maja 2013, 22:37

Wasza Eminencjo
Dziękuję za dar, będziemy go trzymać w apteczce i wykorzystywać tylko przy chorobach.
Andream von Salza

Kardynał Świętego Kościoła Rotryjskiego

Wielki Mistrz Zakonu Rycerskiego Najświętszej Marii Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie
strażnik wendeński

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1368
Dołączył(a): 29 paź 2012, 11:13
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Wykształcenie: Wyższe

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Majątki Zakonu Krzyżackiego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron