Nowa stronka

Re: Nowa stronka

Postprzez Karol Radziwiłł » 27 lip 2012, 09:36

Marco Sforza napisał(a):Zależałoby mi też na opinii dwóch najwyższych tytułem magnatów w Rzeczypospolitej... Mam tu na myśli księcia Horocha i arcyksięcia Jana.

Wasza Eminencjo!

Jestem pełen podziwu dla umiejętności Waszej Eminencji. ;) Jednakże jeżeli dobrze zrozumiałem pomysł Pana Aleksandra, jakoby strona miałaby utrzymana w jednolitej kolorystyce, jestem za tą inicjatywą. Kolor ,,drewniany" myślę, że byłby idealny.
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Nowa stronka

Postprzez Maksymilian Teodor I » 27 lip 2012, 11:36

Artur Czartoryski napisał(a):Szanowny panie Szucs,
To dość narcystyczne podejście, by oceniać wszystkich przez pryzmat swojej ojczyzny, choć da się to oczywiście wytłumaczyć w prosty sposób - woda sodowa. Parę dni temu odwiedził pan wprawdzie swoje lenno - Rzplitą, ale to nie powód, by wyciągać tak pochopne wnioski. Póki co, to jedynie król jest pana "podkomendnym", a nie cały kraj.;)


Kiedyś ktoś mi powiedział, że rozumienie sarkazmu i ironii świadczy o inteligencji człowieka.

Sir Czartoryski (o ile się nie mylę w tytułowaniu, a jeśli się mylę i tytułowanie w Rzeczpospolitej odbiega od tego, jak się tytułowało baroneta w Anglii, to proszę mnie poprawić),
to nie jest ocena Rzeczpospolitej przez pryzmat mojej ojczyzny. Ktoś kto mnie choć trochę zna wie doskonale, że tego nie robię. Jeśli oceniam, to oceniam na tyle obiektywnie, na ile potrafię, bez konieczności przyrównywania do Monarchii Austro-Węgierskiej.
Zapewniam również, że woda sodowa mi nie uderzyła do głowy. Lekarze sprawdzili to z rana - wszystko jest w normie.
Również Rzeczpospolitej nie traktuję jak lenno, a jak każdy inny kraj, na tych samym zasadach - jedyną różnicą jest to, że z Rzeczpospolitą łączą Monarchię stosunki rodowe. I tak samo nie traktuję Jego Królewskiej Wysokości Franciszka Ferdynanda I jako podkomendnego, o czym on doskonale wie.

Proponuję jeszcze raz przeczytać moje wypowiedzi i zobaczyć, jak bardzo są one przerysowane :)



Gość zagraniczny
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, 14:12
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Pius IV » 27 lip 2012, 12:23

Wasza Cesarska i Królewska Mość, proszę o wybaczenie.
Zapewniam, że owe pomówienia nigdy więcej na terenie Naszego kraju miejsca mieć już nie będą ;).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 27 lip 2012, 12:31

Cieszy mnie opinia Waszej Arcyksiążęcej Wysokości i dziękuję za nią :)

Skoro są głosy co do zmiany kolorystyki, postaram się to zrobić :) Mogę jednak prosić o wskazówkę, która część miałaby zostać poprawiona?

1. Kolor tła głównego, tego, gdzie są wizerunki Orła i Pogoni?
2. Kolor tła części środkowej, tego, gdzie jest nazwa strony, logo i cała zasadnicza treść?
3. Co z kolorem pasku "Menu"? Tym zielonym?

I jeszcze pytanie: chodzi wyłącznie o zmianę koloru, czy raczej Waszmościowie chcieliby fakturę drewna?
(http://koronailitwa.eev.pl/ tak tłem głównym jest właśnie "faktura" drewna, zaś w okienkach, gdzie są nazwy działów jest inny kolor - może o taki chodzi?)

Zrobię, co trzeba, tylko proszę o wskazówki :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Maksymilian Teodor I » 27 lip 2012, 13:45

Franciszek Ferdynand I napisał(a):Wasza Cesarska i Królewska Mość, proszę o wybaczenie.
Zapewniam, że owe pomówienia nigdy więcej na terenie Naszego kraju miejsca mieć już nie będą ;).

Zapewniam, że jeśli chodzi o mnie, to nie było to konieczne...



Gość zagraniczny
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, 14:12
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 15 sie 2012, 14:37

Odkopuję temat, zacni Panowie, bo kosztowała mnie ta strona trochę pracy i nie chcę, aby ostatecznie leżała nieużywana...

Jego Arcyksiążęca Wysokość Jan zaproponował, iż jego zdaniem konieczna jest zmiana koloru paska menu z zielonego na brązowy. Efekt do wglądu poniżej i porównanie pod spodem również:
Wersja pierwsza: http://www.rzeczpospolitaobojganarodow. ... ltura.html
Wersja druga: http://www.rzeczpospolitaobojganarodow. ... ltura.html

Lepsza wersja 1. czy 2.?

Co jeszcze zmienić, co dodać lub udoskonalić, aby Waszmościów gusta usatysfakcjonować? ;)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Pius IV » 15 sie 2012, 14:44

To one się czymś różnią :D?
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 15 sie 2012, 17:36

Kolorem paska menu, Wasza Miłość :D W jednym jest zielony, w drugim brązowy.

Zależy mi, żeby jak największej ilości osób się podobało, stąd raz jeszcze proszę o wyrażanie opinii. W przeciwnym razie zmuszony będę zdecydować sam pod siebie - a tego nie chcę.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Karol Radziwiłł » 02 wrz 2012, 19:00

Odświeżam wątek. Wydaje mi się on na tyle ważny (i zapewne jest), aby każdy obywatel się w niego zaangażował. :)
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 02 wrz 2012, 19:50

Też tak uważam i cieszę się niezmiernie, że Wasza Arcyksiążęca Wysokość jest tego samego zdania!

Wciąż jestem otwarty na wszelkie sugestie.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości