Wniosek

Wniosek

Postprzez Tomasz Dominik Mancini » 13 paź 2012, 12:10

Magnificencjo Rektorze,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o otworzenie przewodu habilitacyjnego dla mojej skromnej osoby z teologii. Posiadam już stopień naukowy doktora teologii, który otrzymałem na Uniwersytecie Rotryjskim oraz jestem dziekanem tego kierunku na UR. Swoją prośbę motywuję tym, iż na mojej macierzystej uczelni nie ma osoby z odpowiednim stopniem bądź tytułem naukowym, która mogłaby poprowadzić moją habilitację. Uprzejmie proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

(-)monsignore Pietro Mancini
(-) Tomasz Mancini SJ



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 51
Dołączył(a): 07 lip 2011, 23:37

Re: Wniosek

Postprzez Michał apo Zep » 23 paź 2012, 20:23

Czcigodny Monsignore Mancini,


Wniosek rozpatruję pozytywnie. Brata promotorem będzie Abp prod. Otto Kent. Z Nim proszę się kontaktować ws. szczegółów dot. przewodu habilitacyjnego.


Cum debita reverentia
(-) prof. Michał Sforza apo Zep
Rektor Uniwersytetu Jagiellońskiego,
(-) Michał apo Zep
Książę Surmenii



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 gru 2011, 05:22
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 3
Order Virtuti Militari II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Wykształcenie: wyższe

Re: Wniosek

Postprzez Tomasz Dominik Mancini » 28 sty 2013, 02:10

Wasza Magnificencjo!
Serdecznie proszę o zmianę promotora na prof. dr hab. net. Ferdynanda von Habsburga. Swój wniosek motywuję tym, iż to On był promotorem mojego doktoratu i uważam, że praca z nim będzie jeszcze bardziej owocna. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.
(-) dr net. Pietro Mancini



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 51
Dołączył(a): 07 lip 2011, 23:37

Re: Wniosek

Postprzez Michał apo Zep » 28 sty 2013, 18:40

Księże doktorze,

Wniosek Twój przyjmuję. W kwestiach pozostałych proszę kontaktować się ze swoim promotorem. Liczę na owoce Brata pracy ;)

Pozdrawiam
(-) Michał apo Zep
Książę Surmenii



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 gru 2011, 05:22
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 3
Order Virtuti Militari II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Wykształcenie: wyższe


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość