Skórka forum

Re: Skórka forum

Postprzez Karol Radziwiłł » 13 maja 2013, 22:51

Teraz to jest dopiero widoczne! :D
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Skórka forum

Postprzez Marek Wiktorowicz » 14 maja 2013, 10:46

Podejrzewam, że Jego Ekscelencja nie spojrzał na te, nazwijmy to, nagłówki, zatem chciałem, aby były odpowiednio widoczne. Pokazanie jest najprostszą drogą :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Skórka forum

Postprzez Marcin von Biberstein-Krasicki » 14 maja 2013, 16:02

Dziękuję Wasza Miłość. Nie jest to widoczne na pierwszy rzut oka - w zasadzie trzeba się wczytać dokładnie ;-)
A w którym dziale mogę zamieszczać wątki dotyczące spraw kultury? Także ten spory projekt o którym już wspominałem...



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 46
Dołączył(a): 02 mar 2012, 19:39
Wykształcenie: brak

Re: Skórka forum

Postprzez Marek Wiktorowicz » 19 maja 2013, 04:01

Myślę, Ekscelencjo, że dyskusja może zacząć się w swoistym luźnym dziale ogólnym: karczmie. Stamtąd, gdy inicjatywa nabierze kształtów, przenieść ją można do specjalnie utworzonego działu w kategorii Kultura :)

Ciekaw jestem tego projektu, powiem szczerze. W Karczmie na takie tematy Rzeczpospolita dyskutuje, jak na Sarmatów przystało :D
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Skórka forum

Postprzez Andrzej Trzaska-Chojnacki » 05 cze 2013, 18:42

Wielmożni Państwo
Chciałem zgłosić że coś mi się stała z moim awatarem, jakbym się wydłużył i schódł
Andrzej Trzaska-Chojnacki
Komtur Dyneburga Zakony Kawalerów Mieczowych



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 350
Dołączył(a): 19 gru 2010, 23:35
Medale: 5
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)

Re: Skórka forum

Postprzez Marek Wiktorowicz » 06 cze 2013, 21:53

To kwestia skórki, której szablon dopuszcza takie właśnie wymiary avatarów. Można sobie zmienić na inną, zmienić rozmiary avatara lub... No cóż, można też poczekać do lipca, aż będę miał czas, żeby zmienić nieco szablon :D
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość