Pożegnanie

Pożegnanie

Postprzez Michał apo Zep » 28 lut 2013, 20:08

Wasza Królewska Mość,
Drodzy obywatele i obywatelki,


W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, gdy podejmuje pewne ważne decyzje. Zwykle ma to związek z dorastaniem. Choć jako człowiek realny jestem osobą w pełni dorosłą, to mikronautą jestem bardzo młodym. Tu w Rzeczypospolitej się narodziłem, wykształciłem i uświadomiłem jako uczestnik życia mikronacyjnego. Przychodzi jednak w moim życiu moment, w którym pewne sprawy należy zamknąć i zmienić kurs lotu.
Zbliża się konklawe, a to wymaga od kardynała zamknięcia dotychczasowych spraw i oddania się Kościołowi w Rotrii oraz przybycia do Apostolskiego Miasta. Niezależnie od wyniku marcowego głosowania nie wrócę już do Rzeczypospolitej. Moja przygoda z RON dobiega dziś końca. Wszystkim przyjaciołom dziękuję, za ten wspólnie spędzony czas i pozdrawiam obiecując moją pamięć o Was.
Zrzekam się niniejszym wszelkich pełnionych funkcji i urzędów, a także obywatelstwa Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Pragnę jednocześnie zapisać memu ojcu cały mój majątek znajdujący się w Koronie i na Litwie wraz ze stacjonującymi tam oddziałami. Przepisuję mu również wszelkie moje oszczędności i wynikające z pełnionych dotychczas funkcji pensje.

Pozdrawiam wszystkich staropolskim Szczęść Boże,
(-) kardynał Michał książę apo Zep
(-) Michał apo Zep
Książę Surmenii



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 gru 2011, 05:22
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 3
Order Virtuti Militari II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Wykształcenie: wyższe

Re: Pożegnanie

Postprzez Marek Wiktorowicz » 28 lut 2013, 22:08

Umiłowany Synu!

Rozumiem powody twej decyzji. Chociaż wyraziłem swe ubolewanie prywatnie - i wyrażam je teraz publicznie - muszę tę decyzję zaakceptować.

Rzeczpospolita niestety straciła aktywnego obywatela. To wymaga od nas wszystkich wielkiej mobilizacji...
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Pożegnanie

Postprzez Karol Radziwiłł » 01 mar 2013, 16:40

Przyjacielu!

Wiadomość ta dla mnie wesołą nie jest. Wszak Twój wkład w budowę i rozwój Rzeczypospolitej jest nieoceniony. Miesiące poświęcenia dla kultury, nauki, wojska Najjaśniejszej nie pozostaną mi obojętne. Rozumiem motywy Twojej decyzji. Mam nadzieję, że wybrałeś właściwą dla siebie drogę. Jaka by się ona jednak nie okazała, pamiętaj zawsze o swej Matce - Rzeczypospolitej.

Nawiasem mówiąc, Rzeczpospolita utraciła kolejnego wielkiego obywatela w ciągu ostatnich dni. :|
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Pożegnanie

Postprzez Maksymilian Horoch » 02 mar 2013, 13:48

Z największym smutkiem przyjmuję tą wiadomość. :(
(-) Maksymilian książę Horoch
Kanclerz Królestwa Agurii
Generał major Wojsk Rzeczpospolitej


Obrazek
Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 135
Dołączył(a): 16 paź 2012, 13:06
Wykształcenie: średnie

Re: Pożegnanie

Postprzez Marek Wiktorowicz » 05 mar 2013, 21:02

To w istocie smutne. Jest nas znowu mniej...

Potraktujmy to, Panowie Bracia, jako wyzwanie!
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Pożegnanie

Postprzez Pius IV » 06 mar 2013, 15:40

Wyzwanie... do :) ?
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Pożegnanie

Postprzez Marek Wiktorowicz » 07 mar 2013, 14:46

Wyzwanie, Wasza Królewska Mość. Odeszli dwaj aktywni obywatele, w dużej mierze filary Rzeczypospolitej. Co teraz? Padniemy? Jak jakaś młoda yoyonacja - padniemy? A może Sarmackie Lwy zdołają kraj rozruszać?

Wezwanie do aktywności i działalności.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość