Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Siedziba władz Uniwersytetu

Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 22 lis 2021, 21:51

Wielmożni Państwo,

Biorąc pod uwagę, że nemo iudex in causa sua, a zarazem że dziwną rzeczą byłoby składanie wniosku adresowanego do siebie samego, składam ten wniosek, ale w nieco innej formie.

Biorąc pod uwagę przepisy ustanowione przeze mnie samego, w tym przypadku Dekretu Rektora nr 2 o tytułach naukowych, na Uniwersytecie Krakowskim nie posiadam żadnego tytułu naukowego, ale mam możliwość go otrzymać w odpowiedni sposób. Chciałbym przy tym pominąć studia.

Studiowałem na Akademii Neksjalistycznej (przez kilka dni w Eldoracie, w Konsulacie Sclavinii, następnie już była przeniesiona do Angemont w Królestwie Hasselandu, w Księstwie Sarmacji) mikrozofię ogólną na poziomie magisterskim, a następnie neksjalizm mikronacyjny na poziomie doktoranckim. Napisałem pracę magisterską oraz napisałem rozprawę doktorską i ją obroniłem.
Posiadam w Księstwie Sarmacji stopień naukowy doktora netowego.

Dorobek naukowy:
— praca magisterska w AN — „Charakterystyka wirtualnych państw stylizowanych realnie”https://kustosz.stempel.org.pl/99153140468678751
— rozprawa doktorska w AN — „Państwa wirtualne a gry”obrona rozprawyhttps://kustosz.stempel.org.pl/99153140468678752
— artykuł naukowy O celu istnienia państw wirtualnych opublikowany 20 listopada br.

W związku z tym, że wspomniany przeze mnie wcześniej dekret rektorski podaje konkretne kryteria nadania konkretnych tytułów naukowych oraz umożliwia zwolnienie w pewnych przypadkach z konieczności odbycia studiów, wnioskuję:
  • o zwolnienie mnie z konieczności odbycia studiów z zakresu mikrozofii na poziomie bakalaureatu ze względu na zdobyte przeze mnie za granicą wykształcenie;
  • o uznanie artykułu O celu istnienia państw wirtualnych, wyżej zalinkowanego, za pracę dyplomową na poziomie bakalaureatu;
  • o nadanie mi tytułu bakałarza netowego z zakresu mikrozofii.

Dla jasności, zaznaczam, że aby otrzymać tytuł magistra czy doktora na Uniwersytecie Krakowskim, wymagania są sporo wyższe niż w Księstwie Sarmacji. Z tego też względu krokiem dla osiągnięcia przeze mnie tytułu magistra netowego na UK może być napisanie kolejnych dwóch artykułów naukowych, które byłyby pozytywnie przyjęte w środowisku akademickim. Pracę magisterską (i rozprawę doktorską wraz z jej obroną) już mam, więc ich powtarzać także nie zamierzam.

Mam nadzieję, że należycie wyjaśniłem sprawę. Ze względu na zasadę, przytoczoną przeze mnie na początku tego wniosku, proszę o zaopiniowanie tego wniosku przez Wielmożnych Państwa (choć w zasadzie wiem, jaka ta opinia będzie).

Z poważaniem,
Michał Lubomirski,
Rektor
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Ludwik Potocki Catalan » 22 lis 2021, 22:00

No Panie Michale, nie wiem czy zasłużyliście... :lol: ;)
Konto to było klonem panów Józefa Wilhelma i Michała Potockich.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 284
Dołączył(a): 14 wrz 2020, 19:17
Lokalizacja: Wiśniowiec
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Oficer pokładowy
Gadu-Gadu: 0
Wykształcenie: średnie

Re: Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 22 lis 2021, 22:07

Ha, może przesadziłem z objętością wniosku... :lol:
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 29 lis 2021, 01:53

Jako że nie widzę sprzeciwu (sprzeciwu autentycznego: pomijam wypowiedź pana Ludwika Potockiego ;) ) sądzę, że nikt z Panstwa nie ma nic przeciwko temu. Z tego względu, niedługo opublikuję stosowne postanowienie rektorskie.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Sebastian von Tauer » 30 lis 2021, 22:51

Jako interrex błogosławię ;)
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 30 lis 2021, 23:03

Sebastian von Tauer napisał(a):Jako interrex błogosławię ;)

Dziękuję, Mości Książę! ;)

Cóż, takie ciężkie kryteria dałem, że do krakowskiego doktoratu jeszcze mam kawałek. :D

A swoją drogą, zachęcam wszystkich zainteresowanych, chciałbym, by nie za długo można było otworzyć studia. A uczonych zapraszam do zatrudnienia się! Bo dotąd nikt się nie zgłosił, począwszy od mojego niedawnego ogłoszenia.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wniosek o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Postprzez Eugenia Ostrogska » 01 gru 2021, 10:34

Gratuluję WM. :)
Konto to było klonem panów Józefa Wilhelma i Michała Potockich.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 123
Dołączył(a): 01 sie 2020, 12:01
Lokalizacja: Ostróg, Łuck
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Collegium Maius

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość