Pozew

W tej komnacie można składać wnioski o udzielenie oficjalnej wykładni prawa, pozwy i akty oskarżeń.

Pozew

Postprzez Stanisław von Tauer » 19 lut 2017, 13:24

Imię: Stanisław
Nazwisko: von Tauer
Tytuł szlachecki/naukowy: stolnik łęczycki
Pozwany: Andrzej Chodkiewicz
Uzasadnienie: Posiadanie przynajmniej dwóch kont na jednym forum czyli tzw. kloning
Podpis: Stanisław von Tauer
/-/ Stanisław von Tauer
herbu von Tauer
Pułkownik wojsk koronnych
Wojewoda łęczycki


Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1661
Dołączył(a): 26 lis 2015, 16:17
Medale: 9
Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Wojska (1) Amarantowa Wstążka (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Gadu-Gadu: 66056090

Re: Pozew

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 15 mar 2017, 12:09

Gwoli wyjaśnienia sytuacji dotyczącej pozwanego.

Dnia 13 lutego 2017 roku pan Andrzej Chodkiewicz przybył do Rzeczpospolitej (założył konto) i złożył wniosek o obywatelstwo. 18 lutego na mocy naszej decyzji został mieszczaninem osiadłym w Wilnie. viewtopic.php?f=336&t=3915&p=32626#p32626

Tegoż samego dnia, 18 lutego przybył do Rzeczpospolitej pan Jarema Kowalski, gorąco przez wszystkich powitany. Niestety, niebawem okazało się, co obaj panowie posiadają identyczny adres IP 80.53.25.74 Jako pierwszy odkrył to pan Stanisław von Tauer i następnego dnia wniósł pozew (jak wyżej) przeciwko Andrzejowi Chodkiewiczowi.
Pozwany został też wezwany do złożenia wyjaśnień, ale nie skorzystał z takiej możliwości aż do dnia 22 lutego, gdy wspomniane IP zostało zbanowane.

Jest jeszcze rzecz którą trzeba poruszyć, bowiem na wskazanym adresie IP 18 lutego założone zostało trzecie konto na Marka Chodkiewicza. To już nie jest zbieg okoliczności czy przypadek. Uderza też fakt, iż wszystkie trzy rejestracje zostały dokonane przez malinator (jednorazowy e-mail).

W tej sytuacji proponuję zdjąć bana z adresu IP i wezwać pozwanego Andrzeja Chodkiewicza przed oblicze Trybunału doręczając wezwanie przez pw. Ostatnia wizyta pozwanego na forum miała miejsce 13 marca, wiec złożenie przez niego wyjaśnień jak mniemamy jest możliwe.

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Pozew

Postprzez August Medycejski » 15 mar 2017, 12:24

Nie mam pojęcia, kto zbanował adres IP pana Andrzeja Chodkiewicza. Nie byłem to (a przynajmniej sobie nie przypominam) również ja. Adres został odbanowany. Jeśli Sejm powierzy mojej skromnej osobie deputację, Trybunał niezwłocznie zajmie się sprawą.
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Pozew

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 15 mar 2017, 14:09

Jest jeszcze sprawa rzekomego "bota" John Smith zarejestrowanego 13 lutego na IP 80.53.25.73, czyli ten samym co Andrzeja Chodkiewicz i dwie inne postacie.
viewtopic.php?f=2&t=4409#p32472

Po publikacji reklamy (usuniętej przez księcia Marka) rzekomy bot został przez nas zbanowany jeszcze tego samego dnia.

Obrazek

Natomiast po wykryciu sprawy przez pana Stanisława von Tauera, bana na IP nałożył książę Marek. Biorąc jednak pod uwagę wszystkie okoliczności tej sprawy, ta decyzja wydaje się w pełni słuszna.

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Pozew

Postprzez Marek Wiktorowicz » 15 mar 2017, 18:47

Ach, w takim razie pełna zgoda - ban był ode mnie na adres IP bota, który dodał reklamę. Nie zdawałem sobie sprawy, że takie IP ma także oskarżony przed trybunałem.

Mniemam, że Wasza Miłość zdjął ban?
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Pozew

Postprzez Andrzej Chodkiewicz » 20 mar 2017, 12:54

Dziękuję za odbanowanie.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 67
Dołączył(a): 13 lut 2017, 11:34


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Sala Petentów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość