Mapa Mikroświata.

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez F. Vazquez de Saavedra » 28 mar 2020, 16:02

Norbert I de Catalan napisał(a):
Wilhelm Orański napisał(a):
Czy w mikroświecie w ogóle jest osoba, która potrafi i chce zająć się aktualizacją map?

Trochę pracy przy tym będzie ale mogę się podjąć wydania zaktualizowanej mapy. Doświadczenie przy mapach mam bo swego czasu wszystkie vaarlandzkie mapy wychodziły spod mojej ręki. Więc mogę zaoferować swój czas i umiejętności.


Potwierdzam. Jako Królestwo Skarlandu w osobie Jego Królewskiej Mości Norberta I de Catalan jesteśmy w stanie podjąć się wyzwania zaktualizowania mapy państw wirtualnych z jednoczesnym uwzględnieniem państw, które w przeszłości zajmowały dane ziemie. Jestem jednak zdania, że taka mapa może powstać tylko i wyłącznie dzięki współpracy wszystkich osób, które tworzą polskie państwa wirtualne.
Francisco Vazquez de Saavedra
Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu - od 27 marca 2020 r.
Przewodniczący Rządu Federalnego Królestwa Skarlandu - od 27 listopada 2013 r. do 15 stycznia 2014 r.
Przewodniczący Inicjatywy Obywatelskiej Ocalenia Narodowego - od 19 lipca do 26 listopada 2013 r. Członek IOON - od 16 czerwca 2013 r.
Przywódca manifestacji obywatelskiej z dnia 17 czerwca 2013 r.
Autor "Carta Abierta" - listu otwartego skierowanego do członków IOON



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 mar 2020, 21:09
Stopień: Chorąży

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Sebastian von Tauer » 28 mar 2020, 16:27

F. Vazquez de Saavedra napisał(a):
Norbert I de Catalan napisał(a):
Wilhelm Orański napisał(a):
Czy w mikroświecie w ogóle jest osoba, która potrafi i chce zająć się aktualizacją map?

Trochę pracy przy tym będzie ale mogę się podjąć wydania zaktualizowanej mapy. Doświadczenie przy mapach mam bo swego czasu wszystkie vaarlandzkie mapy wychodziły spod mojej ręki. Więc mogę zaoferować swój czas i umiejętności.


Potwierdzam. Jako Królestwo Skarlandu w osobie Jego Królewskiej Mości Norberta I de Catalan jesteśmy w stanie podjąć się wyzwania zaktualizowania mapy państw wirtualnych z jednoczesnym uwzględnieniem państw, które w przeszłości zajmowały dane ziemie. Jestem jednak zdania, że taka mapa może powstać tylko i wyłącznie dzięki współpracy wszystkich osób, które tworzą polskie państwa wirtualne.


Jaka konkretnie pomoc byłaby potrzebna?
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Samuel Radziwiłł » 28 mar 2020, 18:39

Niezwykle jesteśmy uradowani powrotem Skarlandu i chęcią współpracy. Chętnie wesprzemy wszelkie działania w tym zakresie w miarę naszych możliwości.
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Wilhelm Orański » 28 mar 2020, 19:47

F. Vazquez de Saavedra napisał(a):Potwierdzam. Jako Królestwo Skarlandu w osobie Jego Królewskiej Mości Norberta I de Catalan jesteśmy w stanie podjąć się wyzwania zaktualizowania mapy państw wirtualnych z jednoczesnym uwzględnieniem państw, które w przeszłości zajmowały dane ziemie. Jestem jednak zdania, że taka mapa może powstać tylko i wyłącznie dzięki współpracy wszystkich osób, które tworzą polskie państwa wirtualne.


Wszyscy bylibyśmy ukontentowani :) Mapy nie były aktualizowane od kilku lat i wiele się przez ten czas zmieniło.
Wilhelm Jan Orański
wojski pomorski
pan na San Alberto
komodor Marynarki Wojennej


Obrazek



Avatar użytkownika
Miecznik
Miecznik
 
Posty: 1068
Dołączył(a): 17 lip 2015, 15:17
Lokalizacja: San Alberto
Medale: 11
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Podkanclerzy
Stopień: Komodor
Gadu-Gadu: 53381222

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Norbert I de Catalan » 28 mar 2020, 21:52

Sebastian von Tauer napisał(a):Jaka konkretnie pomoc byłaby potrzebna?


Ze strony poszczególnych państw to dostarczenie map źródłowych i opis wymagań co do skali itp.
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii (Czarnogóry), Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji
Obrazek Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 mar 2020, 19:45
Lokalizacja: Valencia
Medale: 6
Order Świętego Stanisława (1) Order Zasługi RON VI (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1)
Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Dr. Net.

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez F. Vazquez de Saavedra » 28 mar 2020, 23:12

Szanowni Delegaci!

Sporządziłem dzisiaj aktualną listę państw wirtualnych, które w tej chwili znajdują się w przestrzeni internetowej, proszę o ewentualne uwagi.

Jeżeli pominąłem istniejące państwo wirtualne z góry bardzo przepraszam i proszę o wyrozumiałość.

LISTA POLSKICH PAŃSTW WIRTUALNYCH: Stan na dzień 30 marca 2020 roku.
01. Monarchia Austro-Węgier
02. Republika Związkowa Barcji
03. Republika Bialeńska
04. Cesarstwo Bizantyjskie
05. Królestwo Dreamlandu
a. Królestwo Scholandii
06. Palatynat Leocji
07. Ludowa Republika Magnifikatu
08. Związek Kalkilistycznych Republik Muratyckich
09. Federacja Nordacka
a. Zjednoczone Państwo Voxlandu i Westlandu
10. Pustkowia Winków
11. Imperium Rodosyjskie
12. Państwo Kościelne Rotria
a. Księstwo Urbino
13. Rzeczpospolita Obojga Narodów
14. Księstwo Sarmacji
a. Królestwo Baridasu
b. Królestwo Hasselandu
c. Konsulat Sclavini
d. Królestwo Teutonii

15. Królestwo Skarlandu
a. Aguria
b. Białogóra
c. Estella Wschodnia

16. Państwo Suderlandzkie
17. Mandragorat Wandystanu
a. Krakozja
b. Zongya Ludowo-Demokratyczna

18. Kaganat Warnarski
19. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu

UWAGI: Na liście nie znajduje się Cesarstwo Leblandii oraz Baronia Zarakata.
Francisco Vazquez de Saavedra
Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu - od 27 marca 2020 r.
Przewodniczący Rządu Federalnego Królestwa Skarlandu - od 27 listopada 2013 r. do 15 stycznia 2014 r.
Przewodniczący Inicjatywy Obywatelskiej Ocalenia Narodowego - od 19 lipca do 26 listopada 2013 r. Członek IOON - od 16 czerwca 2013 r.
Przywódca manifestacji obywatelskiej z dnia 17 czerwca 2013 r.
Autor "Carta Abierta" - listu otwartego skierowanego do członków IOON



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 mar 2020, 21:09
Stopień: Chorąży

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Joahim-von-R » 29 mar 2020, 19:17

Formalnie ZPViW to prowincja Federacji Nordackiej. Jako niepodległych uznaje nas tylko Państwo Suderlandzkie.



Chłop
Chłop
 
Posty: 107
Dołączył(a): 26 lip 2019, 09:00
Godności Kancelaryjne: .

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez F. Vazquez de Saavedra » 30 mar 2020, 02:02

Joahim-von-R napisał(a):Formalnie ZPViW to prowincja Federacji Nordackiej. Jako niepodległych uznaje nas tylko Państwo Suderlandzkie.

Dziękuję. Uwzględnione ;)

Proszę jeszcze o odpowiedź na pytanie związane z Vernonią, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć linku do strony internetowej lub forum dyskusyjnego.

Prosimy również o zamieszczenie najbardziej aktualnej mapy ogólnej polskich państw wirtualnych.

Z mikronacyjnym pozdrowieniem,
FVS
Francisco Vazquez de Saavedra
Przewodniczący Generalitatu Królestwa Skarlandu - od 27 marca 2020 r.
Przewodniczący Rządu Federalnego Królestwa Skarlandu - od 27 listopada 2013 r. do 15 stycznia 2014 r.
Przewodniczący Inicjatywy Obywatelskiej Ocalenia Narodowego - od 19 lipca do 26 listopada 2013 r. Członek IOON - od 16 czerwca 2013 r.
Przywódca manifestacji obywatelskiej z dnia 17 czerwca 2013 r.
Autor "Carta Abierta" - listu otwartego skierowanego do członków IOON



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 15
Dołączył(a): 27 mar 2020, 21:09
Stopień: Chorąży

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Adriano Vittorino » 30 mar 2020, 09:50

F. Vazquez de Saavedra napisał(a):
Joahim-von-R napisał(a):Formalnie ZPViW to prowincja Federacji Nordackiej. Jako niepodległych uznaje nas tylko Państwo Suderlandzkie.

Dziękuję. Uwzględnione ;)

Proszę jeszcze o odpowiedź na pytanie związane z Vernonią, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć linku do strony internetowej lub forum dyskusyjnego.

Prosimy również o zamieszczenie najbardziej aktualnej mapy ogólnej polskich państw wirtualnych.

Z mikronacyjnym pozdrowieniem,
FVS


Jest jeszcze Księstwo Urbino - suwerenna dependenja RON :-)
Adriano Vittorino Zep
Książę Urbino
Stolnik kaliski
Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 648
Dołączył(a): 27 lip 2011, 08:23
Medale: 7
Order Świętego Stanisława (1) Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 37354723
Wykształcenie: dr net.

Re: Mapa Mikroświata.

Postprzez Norbert I de Catalan » 30 mar 2020, 11:45

Adriano Vittorino napisał(a):Jest jeszcze Księstwo Urbino - suwerenna dependenja RON :-)


Dawno dawno temu Skarlandu :D Nadal w okolicach Rotrii czy gdzieś dokonano relokacji?

Edit:
A i bym zapomniał co do mapy to trzeba chyba jakieś wymagania spełniać? Trzeba by coś ustalić żeby nie było, że twory jedno dniowe mapę zaśmiecą
(-) Norbert I de Catalán
Jego Królewska Mość Król Skarlandu, Agurii (Czarnogóry), Aztec, Białogóry, Estelli Wschodniej i Francji
Obrazek Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 29
Dołączył(a): 27 mar 2020, 19:45
Lokalizacja: Valencia
Medale: 6
Order Świętego Stanisława (1) Order Zasługi RON VI (1) Order Przyjaźni i Współpracy I (1)
Ord Przyjaźni i Współpracy II (1) Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Dr. Net.

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Sala dyskusyjna- Kartografia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron