Aktualności eskwilińskie

Aktualności eskwilińskie

Postprzez Martinus de Wilczyno » 02 lis 2012, 18:46

Wasza Królewska Mość! Mieszkańcy Rzeczypospolitej!

Mam zaszczyt reprezentować tu dziś Najjaśniejszą Rzeczpospolitą Eskwilińską w podwójnym charakterze: Ministra Spraw Zagranicznych i, przede wszystkim, tymczasowo pełniącego obowiązki Prezydenta Rzeczypospolitej.

W pierwszej kolejności chciałbym zapewnić o moim wysokim poważaniu oraz o złożyć życzenia szczęścia osobistego dla Waszej Książęcej Mości i pomyślności dla narodu Rzeczypospolitej.
Chciałbym też poinformować, że ze względu na silną realiozę, Havelock Jaskoviakus zrzekł się urzędu Prezydenta Rzeczypospolitej Eskwilińskiej. Zgodnie z Konstytucją, przejąłem jego obowiązki do czasu wyboru nowej głowy Państwa. Stosowne informacje znajdują się tutaj:
http://www.eskwilinia.tnb.pl/news.php
http://www.eskwilinia.tnb.pl/forum/viewthread.php?forum_id=13&thread_id=404

Jestem przekonany, że relacje między naszymi Państwami nadal będą tak dobre, jak dotąd.

Korzystając z okazji, chciałbym podziękować za zaproszenie na oficjalne obchody 4 rocznicy RON i poinformować, że delegacja Eskwilinii będzie dwuosobowa - wejdę do niej ja oraz premier Khadil.

Z wyrazami wysokiego szacunku,

(-) Martinus de Wilczyno
Przewodniczący Rady Narodowej RE
Minister Spraw Zagranicznych RE
Ex-El Presidente Rzeczypospolitej Eskwilińskiej
Obecnie otium cum dignitate
Redaktor Druków Ulotnych

Tytuł: - Mieszkaniec

Re: Aktualności eskwilińskie

Postprzez Marek Wiktorowicz » 06 lis 2012, 22:48

Wasza Ekscelencjo!

Jako Szef Dyplomacji dzierżący Pieczęć Spraw Zagranicznych, pozwolę sobie Ekscelencję serdecznie powitać. Cieszy mnie niezmiernie fakt, iż delegacja Eskwilinii przybędzie do Warszawy 11 listopada. Eskwilińczykom, którzy zawsze byli i są nadal nam przyjaciółmi, życzę szybkiego i sprawnego wyboru Prezydenta, który spełni oczekiwania Narodu.

Pozdrawiam uprzejmie!

Z wyrazami szacunku
/-/ Marco Sforza apo Zep
Kanclerz Wielki Rzeczypospolitej
Książę Płocka i Milanu
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino

Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)
Tytuł: - Mieszkaniec

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Rzeczpospolita Eskwilińska