Traktat z Sarmacją — wyjaśnienie

Miejsce załatwiania spraw tyczących się dyplomacji i zagranicy.

Traktat z Sarmacją — wyjaśnienie

Postprzez August Medycejski » 09 wrz 2017, 11:19

Wasza Królewska Mość!
Panowie Bracia!

W naszym Dzienniku Ustaw pojawił się Traktat o przyjaźni i współpracy z Księstwem Sarmacji. Nie jest to moja lub królewska samowolka. Nie zawieraliśmy umowy międzynarodowej z pominięciem roli Sejmu w ratyfikacji. Po prostu zauważyłem, że tego traktatu brakuje w naszym Dzienniku. Być może został przeoczony podczas dawnych przenosin. Jakkolwiek było, można go znaleźć w sarmackim Dzienniku. Ani nasze źródła, ani sarmackie nic nie mówią o jego wypowiedzeniu w przeszłości. Uznałem, że dla porządku powinien znaleźć się również na naszym forum.
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Traktat z Sarmacją — wyjaśnienie

Postprzez Marek Wiktorowicz » 09 wrz 2017, 18:45

Słusznie Jaśnie Oświecony Książę uznał :) Dziękujemy za czujność.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Kancelaria Podkanclerzego

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości