Santokloning

Wieści z innych krajów

Re: Santokloning

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 04 sty 2018, 20:50

Paweł Karol Medyceusz Zep napisał(a):Po prostu podejrzane wydaje się korzystanie z tak rzadkiego systemu operacyjnego przez prawie wszystkich obywateli Santery.


Powiem tyle, kupując komputer nabyłem go z oprogramowaniem, natomiast wyszukiwarkę polecił mi i zainstalował znajomy informatyk z jedynego sklepu w mojej miejscowości. Prawdopodobnie w moim miasteczku wiele innych osób ma komputer z systemem operacyjnym Windows 8.1 . Nie jestem z Nowego Sącza jak większość Santów i nie wiem czy tam maja podobną sytuację. Być może nie, ale nie wykluczam takiej sytuacji. Jeśli podstawą do ataków na jakiś kraj ma być fakt że sześciu czy siedmiu obywateli w państwie korzysta z identycznego systemu operacyjnego, a jak twierdzą pochodzą realnie z jednej miejscowości, to poważnie tego nie da się traktować, przynajmniej z mojej perspektywy.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Santokloning

Postprzez Karol Wawrzyniec Medici-Zep » 04 sty 2018, 22:12

http://www.santera.mojeforum.net/viewtopic.php?id=70

Proszę mi wybaczyć mendactwo, ale nie uwierzę Waszej Książęcej Mości. Każden nowy w Santerze - ten sam styl pisowni no i oczywiście system z przeglądarką to samo. Nic mnie nie przekona, że Santera to nie klonoland. A wiedziałem to już podczas sporu Rotria-Uchryccy.
Pio Maria Facibeni vel Karol Wawrzyniec Medici-Zep
Doktor Nauk Teologicznych



Avatar użytkownika
Chłop
Chłop
 
Posty: 77
Dołączył(a): 23 lis 2014, 18:16
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 1
Gwiazda Ukrainy (1)
Stopień: Chorąży
Gadu-Gadu: 34757559
Wykształcenie: Profesor Teologii

Re: Santokloning

Postprzez Guedes (de)Lima » 04 sty 2018, 23:21

Szkoda, że kloning demoralizuje mikroświat. Niestety, jest to problem stary jak świat i zapewne jeszcze nie raz będziemy świadkiem afer z udziałem, tzw. klonów. Moja wirtualna Ojczyzna o mały włos nie upadła przez tego typu proceder. Mikroświat powinien być czysty jak łza. Wtedy będzie stanowił podstawę do rozwoju tego typu rozrywki w Internecie.
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
były Ambasador Księstwa Sarmacji w Rzeczpospolitej Obojga Narodów

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 20 lis 2016, 17:17

Re: Santokloning

Postprzez Severino Castiglioni » 05 sty 2018, 00:08

Ten sam styl i kopiowanie Wikipedii.
/-/ x. Abp. Severino Castiglioni
Sylwetka

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 377
Dołączył(a): 03 kwi 2016, 19:02
Gadu-Gadu: 56075156
Wykształcenie: prawo

Re: Santokloning

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 05 sty 2018, 10:54

Karol Wawrzyniec Medici-Zep napisał(a):Nic mnie nie przekona, że Santera to nie klonoland.


Nie mam zamiaru Ekscelencji ani nikogo innego przekonywać do zmiany zdania w sprawie tego Kraju. Nie będę też tłumaczył się za wszystkich Santów. Wiem że mam ten sam system operacyjny i korzystam z tej samej wyszukiwarki. W tej sytuacji mogę uchodzić za jednego z Santerskich klonów i jeśli tak właśnie ktoś pragnie postrzegać moją osobę jego sprawa. Co do Królestwa Santery, jeśli wyrok zapadł, to społeczność międzynarodowa powinna ten kraj ignorować a nie bębnić o nim na okrągło.

Guedes (de)Lima napisał(a):Mikroświat powinien być czysty jak łza. Wtedy będzie stanowił podstawę do rozwoju tego typu rozrywki w Internecie.

Wieży pan w to co mówi ? Mnie się wydaje, że to tylko frazes który ma usprawiedliwić polowanie na czarownice.

Mikroświat był czysty jak łza gdy się rodził, ale z upływem lat przestał taki być i nigdy taki nie będzie. Wszyscy skupili uwagę na walce z kloningiem a przyczyn jest wiele. Chęć dominacji jednego kraju nad drugim, która zastąpiła prawdziwą, partnerska współpracę. Pogarda starszych państw nad tymi nowo powstającymi okazywana przy każdej okazji. Wulgaryzacja życia społecznego która coraz szerzej rozlewa się po państwach wirtualnych, a która skutecznie odstrasza nowych mieszkańców. Chore ambicje niektórych osób, które niszczą wiele państw od wewnątrz, itd. To według mnie prawdziwe problemy, które niszczą świat państw wirtualnych, a które skrzętnie się przemilcza jako tematy nadmiernie drażliwe dla lokalnych społeczności.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Santokloning

Postprzez Severino Castiglioni » 05 sty 2018, 12:33

A jakie są te młode państwa? Poważne inicjatywy? Czy błahe, które nie wytrzymują próby czasu lub absurdalne, jak ostatnio IV Rzesza. Przyczyny leżą po obu stronach.
/-/ x. Abp. Severino Castiglioni
Sylwetka

Obrazek



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 377
Dołączył(a): 03 kwi 2016, 19:02
Gadu-Gadu: 56075156
Wykształcenie: prawo

Re: Santokloning

Postprzez Guedes (de)Lima » 05 sty 2018, 19:10

Henryk Mikołaj Hrychowicz napisał(a):Wieży pan w to co mówi ? Mnie się wydaje, że to tylko frazes który ma usprawiedliwić polowanie na czarownice.


Oczywiście, że nie wierzę. Jestem już zbyt starym mikronautą, by w to wierzyć. Dlatego też dodałem zwrot: powinien być. Niestety nie jest i nie będzie. Świetnie Wasza Ekscelencja odpowiedziała sobie sama w dalszej części posta:

Henryk Mikołaj Hrychowicz napisał(a):Mikroświat był czysty jak łza gdy się rodził, ale z upływem lat przestał taki być i nigdy taki nie będzie. Wszyscy skupili uwagę na walce z kloningiem a przyczyn jest wiele. Chęć dominacji jednego kraju nad drugim, która zastąpiła prawdziwą, partnerska współpracę. Pogarda starszych państw nad tymi nowo powstającymi okazywana przy każdej okazji. Wulgaryzacja życia społecznego która coraz szerzej rozlewa się po państwach wirtualnych, a która skutecznie odstrasza nowych mieszkańców. Chore ambicje niektórych osób, które niszczą wiele państw od wewnątrz, itd. To według mnie prawdziwe problemy, które niszczą świat państw wirtualnych, a które skrzętnie się przemilcza jako tematy nadmiernie drażliwe dla lokalnych społeczności.


Wypada mi jedynie się pod tym podpisać. Definicja mikroświata w kilku słowach.

Uważam jednak, że nie ma co rzucać ręcznika. Są jeszcze wirtualne państwa, które trzymają wysoki poziom kultury osobistej i stawiają na rozwój. Oczywiście wśród nich również możemy znaleźć "czarne owce", ale czy w prawdziwym świecie ich nie ma?
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
były Ambasador Księstwa Sarmacji w Rzeczpospolitej Obojga Narodów

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 62
Dołączył(a): 20 lis 2016, 17:17

Re: Santokloning

Postprzez August Medycejski » 06 sty 2018, 08:57

Wydaje mi się, że problem kloningu nie ma wymiaru etycznego, bardziej to wymiar czysto ludzki. Nikt bowiem nie lubi, gdy robi się z niego głupca, a kloning ma na celu oszukanie innych, stąd bierze się to polowanie na czarownice, czyli wytropmy błaznów, którzy chcą nas ośmieszyć i nabić w butelkę.
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1991
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Inne Kraje

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości