Nowa strona?

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Nowa strona?

Postprzez August Medycejski » 24 lip 2014, 16:04

Przyjaciele!

Od dłuższego czasu zbierałem się na to, by zrobić nową stronę. Zbyt wielkich umiejętności ku temu nie mam, do czego się szczerze przyznaję :) Niemniej udało mi się zrobić to. Zapewne zapytacie, po co? Przecież mamy ładną stronę dzięki księciu Markosowi. Nie przeczę, że już od wielu, wielu lat książę Markos jest informatyczną podporą tej mikronacji, ale książę nie ma czasu, aby regularnie czuwać nad zawartością strony. Namnożyło się nam tych stron zbyt dużo, znajdują się na nich informacje przestarzale, a strona Zamku Królewskiego przypomina obiekt po zamachu terrorystycznym. Mojej skromnej osobie na tej przykład nie chciałoby się ślęczeć i szukać błędów. Sądzę, że lepiej jest mieć jedną, ale dobrze zarządzaną i regularnie aktualizowaną stronę niż wiele stron wielu różnych instytucji, które nie pasują do naszego XVI- wiecznego klimatu.
Co o tym sądzicie? Może warto coś dodać, albo coś ująć, coś zmienić?
Myślałem też nad tym, by zachować mimo wszystko stronę biblioteki, są na niej przecież nasze dzieła, które można byłoby również uzupełniać o nowsze.
Liczę na szczere komentarze.

I na koniec: ORDNUNG MUSS SEIN!
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Nowa strona?

Postprzez Karol Radziwiłł » 24 lip 2014, 16:24

Wasza Miłość!

Szczerze: pod względem merytorycznym - jak najbardziej mi się podoba, pod względem estetycznym - lepsza jest obecna. :) To moja opinia.

Aaa... przede wszystkim to gratuluję strony. Wiem, że to nie takie proste, jak by się mogło wydawać. :)
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Nowa strona?

Postprzez Marek Wiktorowicz » 24 lip 2014, 16:49

Wasza Królewska Mość,

Może zatem połączmy nasze starania? :) naprawię stronę Pałacu. Aktualizacja informacji może zaś należeć do Waszej Królewskiej Mości, chyba, że zdołam to przy okazji zrobić. Akurat mam chwilkę, to zajmę się tym dzisiaj ;)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa strona?

Postprzez August Medycejski » 25 lip 2014, 19:00

No, wspólnie z Markosem zaktualizowaliśmy i odświeżyliśmy stronę. Dodano również dział poświęcony bibliotece, gdzie zebrałem wszystkie działa mieszkańców RON :)
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii

Re: Nowa strona?

Postprzez Karol Radziwiłł » 25 lip 2014, 19:31

Brawo! :) Gratuluję Wam, dziękując jednocześnie. Skomentuję to tak: pięknie i mądrze. :) Biblioteka to tak jakby z ziemi nagle wyrosła - z wielu dzieł w niej się znajdujących nie zdawałem sobie nawet sprawy. :D
(-) Karol Radziwiłł
Książę na Oporowie i Niedzicy

Obrazek




Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1136
Dołączył(a): 18 sie 2011, 19:47
Medale: 6
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari III (1)
Order Zasługi RON V (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gadu-Gadu: 37427777

Re: Nowa strona?

Postprzez Marek Wiktorowicz » 25 lip 2014, 20:51

Owszem, udało się :D A ja trochę odświeżyłem zardzewiałe umiejętności dotyczące PHP. To zwiększa moje nadzieje na SG :D
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa strona?

Postprzez August Medycejski » 30 lis 2014, 12:29

Wasza Królewska Mość!

Dawno mnie nie tutaj było, ale już od dłuższego czasu bacznie obserwuję to, co się dzieje w Rzeczypospolitej z dalekiego Zaporoża. Jako, że jestem wielkim sympatykiem pruskiego porządku, pragnę tylko przypomnieć Waszej Królewskiej Mości o aktualizacji strony. Wystarczy jeno zmienić herb, wytłuszczone obok imię oraz dane kontaktowe - 5 min. pracy :)
Obrazek

(—) August Medycejski
książę na Uniejowie i Janowcu, wojewoda sieradzki,
książę Bari i Salty, profesor historii na Uniwersytecie Krakowskim



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 1993
Dołączył(a): 03 gru 2010, 17:12
Medale: 7
Order Orła Białego (1) Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Księcia Włodzimierza II (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: .
Wykształcenie: Profesor historii


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości