Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Władysław Waza » 11 paź 2015, 12:24

Witam!Chciałbym stworzyćnowe Państwo,ale poterzebuję pomocników.Jeżeli jest ktoś chętny to niech pisze po tem postem.
Władysław Waza



Chłop
Chłop
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2013, 04:48
Wykształcenie: Wojskowy

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Sebastian von Tauer » 11 paź 2015, 12:25

Czy w ogóle kiedykolwiek brał pan udział w życiu mikronacji (oczywiście poza tą)?
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4937
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Marek Wiktorowicz » 11 paź 2015, 14:15

Zapewne nie. Nie wspominając już o tym, że to co najmniej niekulturalne podbierać Nam poddanych i obywateli.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Władysław Waza » 11 paź 2015, 14:41

Nie chodzi mi o oto aby podbierać królewskich poddanych,chcę aby mnie ktoś pomógł w stworzeniu swojego własnego Państwa.
Władysław Waza



Chłop
Chłop
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2013, 04:48
Wykształcenie: Wojskowy

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Władysław Waza » 11 paź 2015, 14:42

Sebastian von Tauer napisał(a):Czy w ogóle kiedykolwiek brał pan udział w życiu mikronacji (oczywiście poza tą)?

Brałem udział w Austro-Węgrzech.
Władysław Waza



Chłop
Chłop
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2013, 04:48
Wykształcenie: Wojskowy

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Sebastian von Tauer » 11 paź 2015, 16:58

Władysław Waza napisał(a):Nie chodzi mi o oto aby podbierać królewskich poddanych,chcę aby mnie ktoś pomógł w stworzeniu swojego własnego Państwa.


A czymże, jeśli nie tym jest zamieszczanie takich ogłoszeń?

Hm, a można wiedzieć jakim imieniem pan się tam posługuje?
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4937
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Henryk Mikołaj Hrychowicz » 11 paź 2015, 19:11

Władysław Waza napisał(a):Chciałbym stworzyćnowe Państwo,ale poterzebuję pomocników.Jeżeli jest ktoś chętny to niech pisze po tem postem.


Nie chcę być niegrzeczny, dlatego życzę powodzenia w tworzeniu państwa, ale jeśli przybył pan tu by werbować przyszłych swych poddanych, to proszę skierować się do Gdańska. Tam już czeka na pana statek. Rzeczpospolita potrzebuje oddanych i wiernych jej obywateli, którzy jej służą, a nie ludzi którzy największy jej skarb chcą stąd wywieźć.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 3417
Dołączył(a): 15 sty 2015, 08:12
Lokalizacja: Halicz
Medale: 11
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari I (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON II (1) Order Świętego Jerzego III (1) Medal Wojska (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Ukrainy (1) Gwiazda Inflant (1)

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Władysław Waza » 11 paź 2015, 19:16

Franciszek Rydz,a tak po za tem jak tylko poszukuję pomocy a nie szukam zdrajców Ojczyzny
Władysław Waza



Chłop
Chłop
 
Posty: 22
Dołączył(a): 16 gru 2013, 04:48
Wykształcenie: Wojskowy

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Sebastian von Tauer » 11 paź 2015, 21:07

Nie chcę być niemiły, ale, zadałem sobie trud przejrzenia forum Austro-Węgier. Jest tam ktoś pod tym imieniem, tylko że zarejestrowany 25 września i z napisanymi 3 postami...

Niech się pan uspokoi, porzuci plany reformowania Rzplitej, a już zwłaszcza tworzenia nowych państw, ochłonie, osiądzie w Krakowie czy Warszawie, pozna życie mikronacji i nabierze doświadczenia. Wtedy możemy ewentualnie porozmawiać o jakichś reformach...
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4937
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Kto chce stworzyć ze mną nowe Państwo!!!!!!!!

Postprzez Marek Wiktorowicz » 11 paź 2015, 23:20

Proszę posłuchać starszych i doświadczonych. Pan Hetman mądrze prawi.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron