Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesznika

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Konrad Radziwiłł » 05 lut 2023, 22:12

Myślę, że warto będziesz wypracować system antykloningowy, a przynajmniej coś na jego wzor.
Cześnik Wileński

Porucznik w Bracławskim Pułku Kawalerii

Pan na Holszanach i Witebsku

Obrazek

Obrazek



Avatar użytkownika
Jego Królewska Mość
Jego Królewska Mość
 
Posty: 1293
Dołączył(a): 15 maja 2021, 14:52
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Porucznik
Wykształcenie: Oficer

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 07 lut 2023, 15:19

System antykloningowy to fajna propozycja.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Joachim Cargalho » 08 lut 2023, 23:01

Tak naprawdę olbrzymim wyzwaniem jest walka z klonami, kolejnymi niechcianymi wcieleniami i wszystkimi innymi patologicznymi zachowaniami ludzi w mikroświecie. Niestety, tak jak i w naszych realiach, tak i tutaj ciężko jest wyplenić jednostki, które nie działają w zgodzie z ładem publicznym. Obawiam się, ze żaden system nie będzie w stanie temu przeciwdziałać. Natomiast oczywiście warto nakreślić sposób działania wobec takich osób.



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 34
Dołączył(a): 25 lut 2022, 23:37

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Samuel Radziwiłł » 09 lut 2023, 13:00

To jest jak walka z wiatrakami, czasami wydaje się, że się udało, a potem klonerzy wracają. I tak w kółko.
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2448
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Tymoteusz Dostojewski » 09 lut 2023, 13:11

Warto zablokować IP, należące do danego klonera.
Tymoteusz Dostojewski herbu Radwan odmiana Dostojewski
Wojski mścisławski
Pan na Bobrujsku




Avatar użytkownika
Wojski
Wojski
 
Posty: 412
Dołączył(a): 21 wrz 2021, 19:47
Lokalizacja: Bobrujsk
Medale: 1
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Pocztowy

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 09 lut 2023, 14:36

Samuel Radziwiłł napisał(a):To jest jak walka z wiatrakami, czasami wydaje się, że się udało, a potem klonerzy wracają. I tak w kółko.


Jak dla mnie problemem jest trudność w weryfikacji takich osób. Trzeba będzie wypracować jakąś procedurę.

A jak mowa o bezprawnych powrotach, to mnie się wydaje, że Wojciech nie był Michałem.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Sebastian von Tauer » 09 lut 2023, 15:01

[quote="Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz"
A jak mowa o bezprawnych powrotach, to mnie się wydaje, że Wojciech nie był Michałem.[/quote]

Wydawało też się panu, że Potocki się zmienił...
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 09 lut 2023, 15:47

Sebastian von Tauer napisał(a):
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz napisał(a):A jak mowa o bezprawnych powrotach, to mnie się wydaje, że Wojciech nie był Michałem.


Wydawało też się panu, że Potocki się zmienił...


A to owszem, też tak myślałem. Znaczy się ja wciąż myślę, że się przynajmniej częściowo zmienił. Popełnił jednak błąd, że krył się ze swą tożsamością usiłując powrócić do Rzeczypospolitej poprzez tron królewski. Ponadto niestety wciąż reaguje czasem zbyt emocjonalnie, co niedawno widzieliśmy.

A co do pana Wojciecha, to nie tylko mamy stanowisko pana Michała, ale jak sprawdziłem za pomocą strony https://whatismyipaddress.com/, zbieżne IP które Mości Książę wykrył, było IP VPNa, stąd obawiam się, że nie mamy podstaw by twierdzić, że Wojciech to klon Michała.



W sumie jest to narzędzie, które polecam stosować.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Sebastian von Tauer » 09 lut 2023, 16:28

Na podstawie jeszcze słabszych przesłanek - nie w 100%pokrywającego się IP a pewnej prawidłowości (obserwowanej też - i to jeszcze dosadniej, bo z jednym wynikiem w 100%pokrywającym się - u pana Wojciecha) książę Samuel wysnuł przypuszczenie, że Friedrich to Potocki. I, jak się okazało, rację miał.

Nie będę tu ponownie przytaczać tych samych argumentów, co wcześniej, o czasie, w którym WOjciech się pojawił (okres klonerskiego szału Potockiego), tego samego stylu bycia, co inne klony (zorientowany tylko i wyłącznie na jedną kwestię), historycznej inspiracji nicku (to akurat częste u nas, ale w kontekście innych przesłanek jest dodatkową poszlaką) itp. itd. bo i tak pan ich nie słucha.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesz

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 09 lut 2023, 16:41

Sebastian von Tauer napisał(a):Na podstawie jeszcze słabszych przesłanek - nie w 100%pokrywającego się IP a pewnej prawidłowości (obserwowanej też - i to jeszcze dosadniej, bo z jednym wynikiem w 100%pokrywającym się - u pana Wojciecha) książę Samuel wysnuł przypuszczenie, że Friedrich to Potocki. I, jak się okazało, rację miał.


To akurat ciekawe, widać coś jest na rzeczy. Interesujące, że w taki sposób książę Samuel to wykrył.
Cóż, nie jestem znawcą sieci informatycznych, widocznie tak to jakoś mogło zadziałać.

Nie będę tu ponownie przytaczać tych samych argumentów, co wcześniej, o czasie, w którym WOjciech się pojawił (okres klonerskiego szału Potockiego), tego samego stylu bycia, co inne klony (zorientowany tylko i wyłącznie na jedną kwestię), historycznej inspiracji nicku (to akurat częste u nas, ale w kontekście innych przesłanek jest dodatkową poszlaką) itp. itd. bo i tak pan ich nie słucha.


Przyznaję, coś mogło tu być na rzeczy. Właściwie to zaraz po ujawnieniu przez Mości Księcia uwierzyłem, że to faktycznie pan Potocki. Potem zaś zmieniłem zdanie. Właściwie wyjaśnienia Michała mnie w znacznym stopniu przekonały, tak że uznałem że to raczej nie on. Być może jestem naiwny. Trudno mi już wydać jednoznaczny osąd o zajściu.
Na pewno stoję na stanowisku, że błędem była reakcja gwałtowna, zwłaszcza zaś usunięcie konta. Ale cóż, w następnej kryzysowej sytuacji postąpimy lepiej i bardziej na spokojnie.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron