[HOI4] RON w modzie

Miejsce swobodnych i luźnych rozmów

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 12 gru 2023, 20:46

Moja propozycja. Dla jasności (nanosiłem napisy w paincie i nie mogłem cofnąć napisów :D ) mamy Ziemia Krakowska (zamiast Małopolski), na Ukrainie - State 866 to Zadnieprze, a State 1122 - Naddnieprze, na samej górze nad Inflantami można dać Estonia. Nie było to łatwe zadanie np. jak nazwać State 874, który obejmuje Warszawę, prawdopodobnie też zahacza o Lublin i sięga prawie Sanu na południu? Zdecydowałem się na Mazowsze, chociaż wiem, że to rzeczywistości nie odpowiada, ale chciałem, żeby ta nazwa jednak się pojawiła. Proszę o sugestie pozostałych mieszkańców Rzplitej.
Obrazek


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 12 gru 2023, 22:53

Ok, ale jakby co, to wrzucam zmodyfikowane nazwy states:
Link
Co to Mazowsza, to mogę w razie czego mogę trochę jego granicę zmodyfikować, ale po prowincjach. Jednakże w razie czego mogę trochę nadać mu prowincji bardziej na zachód, a przy tym lublin wcielić to innego state, chociażby lubelszczyzny.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 12 gru 2023, 23:08

Tak by było najlepiej l.


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 14 gru 2023, 00:03

Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 14 gru 2023, 00:07

Jest dobrze.


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 14 gru 2023, 00:10

To super, to w takim razie mogę się zapytać o flagę, jaką mam wykorzystać w modzie (tak dla pewności, choć potencjalnie się domyślam) oraz leadera/głowę państwa, który akurat rządził 1 stycznia 2022 roku w RON.
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 14 gru 2023, 23:00

Z tego, co udało mi się znaleźć na forum to Mości Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz piastował wtedy urząd królewski, ale prosze o potwierdzenie.

Co do flagi, to powinna być ta historyczna chorągiew królewska. Tutaj ta z Wikipedii. Chociaż ten środkowy herb to herb Wazów, a jeśli mamy się przenieść do 1 stycznia 2022 roku, to ten herb powinien być panującego wtedy u nas króla. Chociaż nie wiem, czy jest sens bawić się w edycję :D


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 15 gru 2023, 15:56

Kajetan Sikorski napisał(a):Z tego, co udało mi się znaleźć na forum to Mości Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz piastował wtedy urząd królewski, ale prosze o potwierdzenie.

Co do flagi, to powinna być ta historyczna chorągiew królewska. Tutaj ta z Wikipedii. Chociaż ten środkowy herb to herb Wazów, a jeśli mamy się przenieść do 1 stycznia 2022 roku, to ten herb powinien być panującego wtedy u nas króla. Chociaż nie wiem, czy jest sens bawić się w edycję :D


Dla mnie to akurat obojętne, najważniejsze jest to, co wam pasuje (aczkolwiek też jak widziałem na stemplu, to RON posiada tam tą chorągiew, ale jako flagę prostokątną. Z resztą, to bardzo często widzę w innych mikronacjach tą chorągiew jako flagę prostokątną w pełni w różnych sportach, typu narciarskich, czy Rajdy Monarchii Austro-Węgierskiej).
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Kajetan Sikorski » 15 gru 2023, 16:19

Myślę, że jak najbardziej może być też ta prostokątna.


Obrazek

Plus ratio quam vis



Avatar użytkownika
Mieszczanin
Mieszczanin
 
Posty: 135
Dołączył(a): 26 lis 2023, 01:01
Lokalizacja: Kraków

Re: [HOI4] RON w modzie

Postprzez Robert Drenin » 20 gru 2023, 00:45

Ok, to przesyłam jak to wygląda i jaki mniej więcej efekt już jest otrzymany (ideologie jeszcze będą zmieniane):
Obrazek
Tow. Robert Drenin

Wiceprzewodniczący Rady Komisarzy Ludowych Związku Kolektywistycznych Republik Rad



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 24
Dołączył(a): 27 lut 2023, 19:09
Wykształcenie: Żadne

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Karczma zwana Rzym

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości