Konrad Radziwiłł napisał(a):Konrad Radziwiłł napisał(a):Czy Fryderk Orański pragnie skorzystac z nobilitacji? Czy pozostaje przy mieszczaństwie?
Ponawiam pytanie.
A mogę skorzystać, skoro taka opcja się pojawia.
Akt adopcji
Posty: 20
• Strona 2 z 2 • 1, 2
Re: Akt adopcji
A mogę skorzystać, skoro taka opcja się pojawia. /-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc ![]()
Re: Akt adopcjiGratuluję bratankom!
Trafnie Książe napisał, że ja i Maurycy to bracia. Byliśmy przysposobieni w tym samym dniu. Zjazd na pewno się odbędzie, choć nie ustalaliśmy jeszcze terminu. Co do duchownych to ja w v-świecie nigdy nie miałem i nie mam wiary. Po prostu poglądy propaguję raczej monarchiczno-reakcyjne, stąd i moja bytność w rodzie, której to decyzji nie żałuję. Rozmawialiśmy o przysposobieniu Panów do rodziny, ale nie myślałem jakoś o tym, że Friedrich zostanie drugim Fryderykiem. Cóż, proporcja żyjących Fryderyków do Orańskich Nassau pozostaje na poziomie 50%. (-) książę Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
Obywatel Królestwa Dreamlandu Re: Akt adopcjiMiło księcia powitać. Dawno nie było mnie w Dreamlandzie. Czy wiadomo coś o trzecim spośród Was, o Casimirze? Jest w mikro, czy zniknął w czeluściach reala?
Re: Akt adopcjiWitamy Stryja serdecznie w Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
/-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc ![]()
Re: Akt adopcjiBądź pozdrowiony Stryju! Czuj się w Rzeczpospolitej jak u siebie!
abp Benedykt Krakowski vel Potocki-Orański-Nassau Herbu Pilawa Książe Siewierski Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński Prymas Rzeczpospolitej Obojga Narodów Kanclerz Wielki Ambasador Rzeczpospolitej Obojga Narodów w Cesarstwie Niemieckim ![]() Re: Akt adopcjiSerdecznie witam w RON
Aleksander Trzaska-Chojnacki (Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg) Ordynat Prusko-Pomorski Kasztelan Pomorski, Hetman Polny Litewski Kardynał diakon Kościoła Świętego Jana Chrzciciela ![]() Re: Akt adopcji
Panowie muszę mieć ciekawie na kontrolach granicznych w niektórych mikronacjach z takimi samymi danymi. Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Akt adopcji
Do tej pory ten problem nie występował, ale rychło może się to zmienić.
Na forum KD ostatnio logował się 18.10.2018 roku. Nie mam na jego temat żadnych innych informacji. (-) książę Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
Obywatel Królestwa Dreamlandu Re: Akt adopcji
Pytanie jak rozumiem do mojego bratanka. (-) książę Fryderyk Karol Albert Orański-Nassau
Obywatel Królestwa Dreamlandu Re: Akt adopcji
Tak to było do mnie Ale może stryj chciałby też w RON podziałać? Można być mieszczaninem, a po 2 tygodniach aktywności można wnioskować o nobilitację. To by było, jakby cała rodzina miała w RON szlachectwo /-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc ![]()
Posty: 20
• Strona 2 z 2 • 1, 2
Kto przegląda forumUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości |
||