Zebranie Kancelarii nr. I

Dwór Jego Królewskiej Mości

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Konrad Radziwiłł » 07 kwi 2025, 19:21

Bardzo dziękujemy za raport, proszę przekazać dowództwu strazy, aby zwiększyli patroli i ostatnich rzezimieszków wylapali. Następnie proszę wybrać dla siebie jedna działkę na koszt skarbu państwa.
Hrabia IL Gubbio
Regimentarz w Wojsku Kwarcianym
Podkomorzy Wileński




Avatar użytkownika
Podkomorzy
Podkomorzy
 
Posty: 3797
Dołączył(a): 15 maja 2021, 13:52
Lokalizacja: Wilno
Medale: 8
Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1) Order Białego Krzyża (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Regimentarz
Wykształcenie: Bakałarz

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Konrad Radziwiłł » 25 kwi 2025, 13:44

Pragne się upewnic, gdyz nie chce nie porozumień, prawda-li to, ze moje panowanie kończy się 21 maja?
Hrabia IL Gubbio
Regimentarz w Wojsku Kwarcianym
Podkomorzy Wileński




Avatar użytkownika
Podkomorzy
Podkomorzy
 
Posty: 3797
Dołączył(a): 15 maja 2021, 13:52
Lokalizacja: Wilno
Medale: 8
Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1) Order Białego Krzyża (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Regimentarz
Wykształcenie: Bakałarz

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Maurycy Orański » 25 kwi 2025, 14:30

Na to wygląda, Najjaśniejszy Panie.
Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau
Książę na Tarnowie i San Alberto,
baron Pesaro,
wicekról Nowej Kurlandii,
arcybiskup Jerozolimy.
wojewoda sandomierski,





Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4914
Dołączył(a): 21 kwi 2016, 13:36
Lokalizacja: Tarnów
Medale: 25
Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari Złoty (1) Order Virtuti Militari Srebrny (1)
Medal Honoru/Wierności (2) Order Zasługi RON II (1) Order Zasługi RON III (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Order Księcia Włodzimierza III (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Amarantowa Wstążka (1)
Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Wielki Admirał
Wykształcenie: Wojskowe

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Konrad Radziwiłł » 25 kwi 2025, 15:42

Dziękuję.
Hrabia IL Gubbio
Regimentarz w Wojsku Kwarcianym
Podkomorzy Wileński




Avatar użytkownika
Podkomorzy
Podkomorzy
 
Posty: 3797
Dołączył(a): 15 maja 2021, 13:52
Lokalizacja: Wilno
Medale: 8
Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1) Order Białego Krzyża (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Regimentarz
Wykształcenie: Bakałarz

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Jerzy IV » 11 maja 2025, 14:00

Czy będziemy się jakoś specjalnie szykować na zakończenie panowania? Powinniśmy coś zaplanować lub ustalić?

Pewnie przed końcem, odbędzie się jeszcze jedna ostatnia audiencja u króla. Może jakiś bal, lub uczta?
/-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc




Avatar użytkownika
Jego Królewska Mość
Jego Królewska Mość
 
Posty: 2122
Dołączył(a): 18 sie 2022, 12:22
Lokalizacja: Dorpat
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Diligentiae (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Kontradmirał
Wykształcenie: doktor net

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Konrad Radziwiłł » 11 maja 2025, 16:10

Tak, myślę że to jest dobry pomysl. Fryderyku czy zechcialbys pomoc w przygotowaniu czegos?
Hrabia IL Gubbio
Regimentarz w Wojsku Kwarcianym
Podkomorzy Wileński




Avatar użytkownika
Podkomorzy
Podkomorzy
 
Posty: 3797
Dołączył(a): 15 maja 2021, 13:52
Lokalizacja: Wilno
Medale: 8
Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1) Order Białego Krzyża (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Regimentarz
Wykształcenie: Bakałarz

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Konrad Radziwiłł » 11 maja 2025, 16:14

Jeszcze jedna wazna rzecz, pragne zebysmy przed koncem mojego panowania rozprawili sie z dwoma sprawami, pierwsza to zorientowali się kto ma jakie uprawnienia, bo uważam, że należy się zmiana, bo dużo osób z uprawnieniami jest mało aktywna, a aktywni i zaufani nie mają wielu uprawnień, ale nie wiem jak sytuacja dokładnie wygląda. Druga sprawa jest to, że liderami grupy szlachta, są bardzo mało aktywna członkowie, myślę że tutaj też warto się zastanowić.
Hrabia IL Gubbio
Regimentarz w Wojsku Kwarcianym
Podkomorzy Wileński




Avatar użytkownika
Podkomorzy
Podkomorzy
 
Posty: 3797
Dołączył(a): 15 maja 2021, 13:52
Lokalizacja: Wilno
Medale: 8
Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1) Order Białego Krzyża (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Regimentarz
Wykształcenie: Bakałarz

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Jerzy IV » 13 maja 2025, 08:46

Konrad Radziwiłł napisał(a):Tak, myślę że to jest dobry pomysl. Fryderyku czy zechcialbys pomoc w przygotowaniu czegos?

Oczywiście, proszę napisać na priv i coś wymyślimy :)

Konrad Radziwiłł napisał(a):Jeszcze jedna wazna rzecz, pragne zebysmy przed koncem mojego panowania rozprawili sie z dwoma sprawami, pierwsza to zorientowali się kto ma jakie uprawnienia, bo uważam, że należy się zmiana, bo dużo osób z uprawnieniami jest mało aktywna, a aktywni i zaufani nie mają wielu uprawnień, ale nie wiem jak sytuacja dokładnie wygląda. Druga sprawa jest to, że liderami grupy szlachta, są bardzo mało aktywna członkowie, myślę że tutaj też warto się zastanowić.

W tej kwestii to musi ktoś z uprawnieniami admina podziałać, ale to prawda, że trzeba by coś z tym zrobić.

Co do mieszczan, to Pan Maciej jest mało aktywny, ale zasłużony i możliwe że w akacje powrócił, nie mniej można dodać innego aktywnego mieszczaninem na lidera grupy.
Co do szlachty pewnie tak samo dać na lidera grupy kogoś innego, choć tak w praktyce bycie liderem grupy nic nie zmienia, lider chyba nie dodaję nikogo do grupy i nie majakis obowiązków i uprawnień, ale można ich zmienić.
/-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae
Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc




Avatar użytkownika
Jego Królewska Mość
Jego Królewska Mość
 
Posty: 2122
Dołączył(a): 18 sie 2022, 12:22
Lokalizacja: Dorpat
Medale: 6
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Diligentiae (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Kontradmirał
Wykształcenie: doktor net

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Konrad Radziwiłł » 20 maja 2025, 08:33

Moje Panowanie dobiega konca i dlatego uważam zebranie kancelarii I za zakończone. Dziękuję.
Hrabia IL Gubbio
Regimentarz w Wojsku Kwarcianym
Podkomorzy Wileński




Avatar użytkownika
Podkomorzy
Podkomorzy
 
Posty: 3797
Dołączył(a): 15 maja 2021, 13:52
Lokalizacja: Wilno
Medale: 8
Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1) Order Zasługi RON VI (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1) Order Białego Krzyża (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Regimentarz
Wykształcenie: Bakałarz

Re: Zebranie Kancelarii nr. I

Postprzez Benedykt Orański » 20 maja 2025, 08:41

Dziękuję Waszej Królewskiej Mości!
abp Benedykt Krakowski vel Potocki-Orański-Nassau
Herbu Pilawa
Książe Siewierski
Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński
Prymas Rzeczpospolitej Obojga Narodów
Kanclerz Wielki
Ambasador Rzeczpospolitej Obojga Narodów w Cesarstwie Niemieckim





Avatar użytkownika
Biskup
Biskup
 
Posty: 1320
Dołączył(a): 26 lis 2024, 20:51
Lokalizacja: Gniezno
Medale: 7
Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1)

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Dwór Królewski

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość