Zebranie Kancelarii nr. IRe: Zebranie Kancelarii nr. IBardzo dziękujemy za raport, proszę przekazać dowództwu strazy, aby zwiększyli patroli i ostatnich rzezimieszków wylapali. Następnie proszę wybrać dla siebie jedna działkę na koszt skarbu państwa.
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Zebranie Kancelarii nr. IPragne się upewnic, gdyz nie chce nie porozumień, prawda-li to, ze moje panowanie kończy się 21 maja?
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Zebranie Kancelarii nr. INa to wygląda, Najjaśniejszy Panie.
Maurycy Wilhelm Jerzy kardynał Orański-Nassau Książę na Tarnowie i San Alberto, baron Pesaro, wicekról Nowej Kurlandii, arcybiskup Jerozolimy. wojewoda sandomierski, ![]()
Re: Zebranie Kancelarii nr. IDziękuję.
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Zebranie Kancelarii nr. ICzy będziemy się jakoś specjalnie szykować na zakończenie panowania? Powinniśmy coś zaplanować lub ustalić?
Pewnie przed końcem, odbędzie się jeszcze jedna ostatnia audiencja u króla. Może jakiś bal, lub uczta? /-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc ![]()
Re: Zebranie Kancelarii nr. ITak, myślę że to jest dobry pomysl. Fryderyku czy zechcialbys pomoc w przygotowaniu czegos?
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Zebranie Kancelarii nr. IJeszcze jedna wazna rzecz, pragne zebysmy przed koncem mojego panowania rozprawili sie z dwoma sprawami, pierwsza to zorientowali się kto ma jakie uprawnienia, bo uważam, że należy się zmiana, bo dużo osób z uprawnieniami jest mało aktywna, a aktywni i zaufani nie mają wielu uprawnień, ale nie wiem jak sytuacja dokładnie wygląda. Druga sprawa jest to, że liderami grupy szlachta, są bardzo mało aktywna członkowie, myślę że tutaj też warto się zastanowić.
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Zebranie Kancelarii nr. I
Oczywiście, proszę napisać na priv i coś wymyślimy
W tej kwestii to musi ktoś z uprawnieniami admina podziałać, ale to prawda, że trzeba by coś z tym zrobić. Co do mieszczan, to Pan Maciej jest mało aktywny, ale zasłużony i możliwe że w akacje powrócił, nie mniej można dodać innego aktywnego mieszczaninem na lidera grupy. Co do szlachty pewnie tak samo dać na lidera grupy kogoś innego, choć tak w praktyce bycie liderem grupy nic nie zmienia, lider chyba nie dodaję nikogo do grupy i nie majakis obowiązków i uprawnień, ale można ich zmienić. /-/ Jerzy IV
Dei gratia rex Poloniae, magnus dux Lithuaniae, Russiae, Prussiae, Masoviae, Samogitiae, Livoniaeque, Smolenscie, Severiae, Czernichoviaeque necnon magnus dux Oraniae Patriarcha et Episcopus Rotriae etc. etc. etc ![]()
Re: Zebranie Kancelarii nr. IMoje Panowanie dobiega konca i dlatego uważam zebranie kancelarii I za zakończone. Dziękuję.
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Re: Zebranie Kancelarii nr. IDziękuję Waszej Królewskiej Mości!
abp Benedykt Krakowski vel Potocki-Orański-Nassau Herbu Pilawa Książe Siewierski Arcybiskup Metropolita Gnieźnieński Prymas Rzeczpospolitej Obojga Narodów Kanclerz Wielki Ambasador Rzeczpospolitej Obojga Narodów w Cesarstwie Niemieckim ![]() kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska Kto przegląda forumUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość |
||