Misja dyplomatyczna Idylicza do Szwecji poprzez Danie.
Posty: 1
• Strona 1 z 1
Misja dyplomatyczna Idylicza do Szwecji poprzez Danie.Z uwagi na zagrożenie z południowego - wchodu pragniemy wysłać Piotra Idylicza na misję dyplomatyczna do Szwecji. Prosimy o zjawienie się w celu otrzymania listów.
Hrabia IL Gubbio Regimentarz w Wojsku Kwarcianym Podkomorzy Wileński
Posty: 1
• Strona 1 z 1
Kto przegląda forumUżytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości |
||