Salam Alejkum

Salam Alejkum

Postprzez Abdullah Aykm » 11 sty 2012, 22:23

Salam Alejkum zwą mnie jego Szejkowska Mość Strażnik Dwóch Meczetów Abdullah Aykm przybyłem do was ponieważ lubię podróżować poznawać nowe metody prowadzenia państwa a o oto link do mojego państwa www.rowy.y0.pl
pozdrawiam wasza Królewska Mość
JSM Abdullah Aykm



 

Re: Salam Alejkum

Postprzez Cheewazz Khadil » 12 sty 2012, 11:04

Witam Waszą Szejkowską Mość,
Moje imię Cheewazz Khadil i jestem ambasadorem Rzeczpospolitej Eskwilińskiej w Warszawie. Myślę, iż Rzeczpospolita Obojga Narodów to dobry wzór dla młodych mikronacji, dlatego wierzę, iż wizyta Waszej Szejkowskiej Mości w stolicy tego państwa wpłynie inspirującą na rozwiązania zastosowane w waszym kraju.
Pozdrawiam
Minister Spraw Zagranicznych Rzeczpospolitej Eskwilińskiej



Gość zagraniczny
 
Posty: 71
Dołączył(a): 06 lis 2011, 21:50
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)
Wykształcenie: podstawowe

Re: Salam Alejkum

Postprzez Pius IV » 12 sty 2012, 17:12

I mnie nie pozostaje nic innego, jak powitać na terenie Rzeczpospolitej Obojga Narodów ;).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Re: Salam Alejkum

Postprzez Marek Wiktorowicz » 12 sty 2012, 19:41

Ja również witam w imieniu służb dyplomatycznych Rzeczypospolitej :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość