Nowa stronka

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 25 lip 2012, 18:06

Szlachetny Panie Aleksandrze, problem w tym, że to drewno trzeba by zrobić. A ja grafikiem jestem marnym. To, co powyczyniałem ze stroną, przerosło nawet moje wszelkie oczekiwania :D Niemniej faktura drewna byłaby wyzwaniem, a efekt... Nie jestem przekonany, czy byłby dobry. Miałby rozumiem zastąpić to tło, na którym są orzełki i pogonie?
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez ks. Otto Kent » 25 lip 2012, 18:08

Piękna strona :) Wspaniała robota! Jestem pod ogromnym wrażeniem! :)



 

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 25 lip 2012, 18:24

ks. Otto Kent napisał(a):Piękna strona :) Wspaniała robota! Jestem pod ogromnym wrażeniem! :)


Dziękuję, Ekscelencjo :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Maksymilian Teodor I » 25 lip 2012, 18:42

Marco Sforza napisał(a):Bo Wasza Miłość mówi o stronie, jak rozumiem? Czy o polityce?

O polityce jeszcze nie :-) Od polityki jest mój Rząd, któremu to zadanie wychodzi wyśmienicie :)
I również nie mówię o stronie głównej. Nie mniej jednak - jeśli Rzeczpospolitej nie przeszkadza duża zbieżność z wyglądem strony Dworu http://hof.austro-wegry.org, to ja nie mam nic przeciwko :)



Gość zagraniczny
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, 14:12
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 25 lip 2012, 18:53

Haha, zabawna rzecz wyszła :D Doprawdy, Wasza Cesarska i Królewska Mość, klnę się na Boga, ze to nie było celowe działanie. Ten szablon po prostu mi się spodobał kolorystycznie i miał odpowiedni układ treści. Nie wiedziałem, że strona Dworu oparta jest o ten sam szablon :)
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Maksymilian Teodor I » 25 lip 2012, 18:55

Cóż, człowiek zyskuje uprzedzenia po nieco mniej zabawnej sytuacji z pieczęcią :)



Gość zagraniczny
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 lip 2011, 14:12
Medale: 1
Order Przyjaźni i Współpracy I (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 25 lip 2012, 19:00

Tak, pieczęć wzorowałem na tej, która widniała na ostatnich zaproszeniach, przyznaję. Była fachowo wykonana i bardzo ładnie się prezentowała. Jego Królewska Mość powiadomił mnie jednak, iż Waszej Cesarskiej i Królewskiej Mości nie spodobało się, iż wziąłem ją za wzór do naśladowania, więc szybko wzór pieczęci zmieniłem - to kwestia kilkunastu minut roboty.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Michał apo Zep » 26 lip 2012, 22:14

Szanowny panie Szucs,
To dość narcystyczne podejście, by oceniać wszystkich przez pryzmat swojej ojczyzny, choć da się to oczywiście wytłumaczyć w prosty sposób - woda sodowa. Parę dni temu odwiedził pan wprawdzie swoje lenno - Rzplitą, ale to nie powód, by wyciągać tak pochopne wnioski. Póki co, to jedynie król jest pana "podkomendnym", a nie cały kraj.;)

Co do spraw istotnych - Panie Aleksandrze, pański głos faktycznie się nie liczy- większość i tak już zadecydowała. To niestety zrozumiałe zboczenie tłumu, które występuje w demokracji (a w tej wszyscy realnie żyjemy), a więc fakt, że racja leży po stronie większości. Niestety prawda obiektywna jest taka, że racja leży tam gdzie leży, a nie tam gdzie większoSć myśli że leży. W tym przypadku rację ma Pan Aleksander (jak zazwyczaj). Strona oczywiście bardzo ładna, ale niestety nie pasuje do XVII - wiecznego klimatu RON, jest zbyt nowoczesna. Strona naszego kraju powinna się raczej na pierwszy rzut oka kojarzyc z XVII/XVIII - wieczną, sarmacką Rzeczpospolitą, a nie z nowoczesnym mikropaństwem. Takie moje zdanie.

(-) Artur Czartoryski
(-) Michał apo Zep
Książę Surmenii



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 902
Dołączył(a): 25 gru 2011, 05:22
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 3
Order Virtuti Militari II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury I (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Wykształcenie: wyższe

Re: Nowa stronka

Postprzez Marek Wiktorowicz » 26 lip 2012, 23:15

Hmm... Pan Artur najwidoczniej na wiele sobie pozwolił w swej wypowiedzi... I nie sądzi Pan, iż Cesarza i Króla warto by uhonorować odpowiednim zwrotem?

Zależałoby mi też na opinii dwóch najwyższych tytułem magnatów w Rzeczypospolitej... Mam tu na myśli księcia Horocha i arcyksięcia Jana.
Obrazek

/-/ Marek Paweł Wiktorowicz
Książę Urbino



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 2754
Dołączył(a): 31 sie 2011, 10:44
Medale: 13
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari II (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Świętego Jerzego I (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Order Księcia Włodzimierza II (1) Krzyż Monarchii I (1)
Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Inflant (1)
Gwiazda Mołdawii (1)

Re: Nowa stronka

Postprzez Pius IV » 27 lip 2012, 00:23

Panie Czartoryski,
z mojej strony informuję jedynie, że miarka się przebrała.
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron