KONKURS

KONKURS

Postprzez Ambroży Zamorski » 25 cze 2011, 21:21

Witam!
Jako że w RON popularne stało się organizowanie konkursów to i ja chętnie dopiszę kolejny konkurs :-). Jednak ten konkurs będzie inny, ponieważ będzie to konkurs o historii... wirtualnej Rzeczpospolitej.

Oto proste zasady konkursu:
1. Konkurs składa się z 60 pytań.
2. Za każdą poprawną udzieloną odpowiedź uczestnik otrzymuje 1 pkt., za odpowiedź udzieloną pozytywnie uczestnik otrzymuje 0,5 pkt., za błędnie udzieloną odpowiedź 0 pkt., a brak odpowiedzi otrzymuje punkt ujemny.
3. Na udzielenie odpowiedzi uczestnik ma 24 h., chyba że zgłosi swą nieobecność, wtedy organizator decyduje o przedłużeniu czasu na odpowiedź.
4. Odpowiedzią poprawną jest odpowiedź wyrażona zdaniem, udzielona wedle klucza lub też podobnie, a także nie zawierająca błędów ortograficznych i interpunkcyjnych. Wyjątki: zgłoszenie dysleksji, lub innej wady.
5. Organizator zastrzega sobie zmianę zasad w trakcie trwania konkursu.
6. Organizator zastrzega, iż niektóre z pytań mogą być zawiłe, ponieważ zawierają treść, które nie znajduje się na obecnym forum Rzeczpospolitej Obojga Narodów.
7. Odpowiedzi dopuszczalne to odpowiedzi opisowe.
8. Pytania są podawane w formie opisowej.
9. Konkurs trwa do końca wakacji.
10. Zwycięzcą zostaje osoba która uzyskała, która uzyskała najwyższą liczbę punktów, lub jako pierwsza przekroczyła liczbę 60 punktów.
11. Organizator ma prawo wyrzucić z konkursu osoby, które uzyskały ujemną liczbę punktów powyżej (-)10.

Co do nagród, to liczę na hojność zamożniejszych obywateli :-).

Startujemy 27 czerwca.



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 70
Dołączył(a): 17 cze 2011, 15:52

Re: KONKURS

Postprzez Michał Radziwiłł » 25 cze 2011, 23:14

Jestem w stanie ufundować nagrody :)



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 680
Dołączył(a): 09 lis 2010, 23:12
Medale: 5
Order Orła Białego (1) Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON IV (1)
Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1)

Re: KONKURS

Postprzez Ambroży Zamorski » 26 cze 2011, 09:59

Dziękuję Waszej Miłości ;-).



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 70
Dołączył(a): 17 cze 2011, 15:52

Re: KONKURS

Postprzez Pius IV » 26 cze 2011, 11:33

Jako, że jestem w tym kraju od niemalże początku jego istnienia, nie mogę wziąć udziału w konkursie, lecz będę bacznie przyglądał się przeprowadzanym kwestiom i odpowiedziom, by było zgodne ze stanem faktycznym :).
/-/ Pius IV



Avatar użytkownika
Zmarły
 
Posty: 1678
Dołączył(a): 06 gru 2010, 15:55
Lokalizacja: Apostolskie Miasto Rotria
Medale: 12
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Order Virtuti Militari II (1) Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Przyjaźni i Współpracy I (1) Krzyż Monarchii I (1) Medal Wojska (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Wykształcenie: Profesor doktor hab.


kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Archiwum Państwowe

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości