Wnioski

Siedziba władz Uniwersytetu

Re: Wnioski

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 23 kwi 2024, 23:49

Wielmożny Panie,

spośród podanych tytułów podtrzymuję uznanie Pańskiego autorstwa tych trzech, które wymieniłem. Przynajmniej na chwilę obecną nie dopuszczam do tej listy tekstu o czarnej śmierci. Ponadto jest Pan autorem nowych wykładów, jakie zostały opublikowane. Tak czy inaczej, nie jest to czas na to, by zajmować się uznawaniem, klasyfikacją i uznawaniem Pańskich artykułów czy wykładów.

Przechodząc do nadania tytułu bakałarza, uznaję artykuł Wyprawy Krzyżowe - przyczyna, przebieg i skutki za wymaganą pracę bakalarską, którą oceniam pozytywnie. Niebawem wydam decyzję w tej sprawie.

Odnosząc się do części wniosku z prośbą o przyjęcie w poczet studentów, informuję, że nie otworzyliśmy jeszcze na uniwersytecie kształcenia. Rzecz jasna, można i tak rozwijać się naukowo.




Konrad Radziwiłł napisał(a):
Konrad Radziwiłł


J.M. Michał Franciszek Lubomirski Lisewicz
Rektor Uniwersytetu Krakowskiego

WNIOSEK o nadanie tytułu naukowego z pominięciem studiów

Wasza Magnificencjo,
Pragnę złożyć wniosek o nadanie tytułu bakałarza netowego w zakresie historii, z pominięciem studiów.
Napisałem kilka prac, które masowo opublikowałem w dniu dzisiejszym.
Ponadto, wyrażam chęć kontynuowania nauki na poziomie magisterskim, aby móc pogłębiać swoją wiedzę i nadal angażować się w badania naukowe.

21 kwietnia 2024
Z wyrazami estymy.
Konrad Radziwiłł




Wielmożny Panie,

Są to teksty dosyć krótkie, proponuję, by wykłady te potraktować zbiorczo, jako cykl wykładów. I ten cykl wykładów uznać za pracę dyplomową. Co WPan uważa?

Co do studiów, na razie nie prowadzimy studiów, ale zachęcam do dalszej pracy naukowej, może chciałby Pan się zatrudnić na uczelni na którymś z wydziałów?

Napisane przez Pana teksty w zwarty sposób przedstawiają temat. Moim zdaniem taki cykl wykładów lepiej jakby zawierał się w jednym wątku, jeden pod drugim. Proszę o umieszczanie dokładnych źródeł bibliograficznych, proszę by to Pan poprawił w swych wykładach.

Natomiast gdy będzie Pan pisał artykuły bardziej profesjonalnego rodzaju, to powinny być trochę dłuższe. Wykłady zaś mogą być nieco bardziej swobodne.




Friedrich von Baden napisał(a):Źródła dodałem, uwagi w prywatnej rozmowie przekazałem. Cieszę się z naszej rozmowy i wniosków jakie z niej wynieśliśmy. Akceptuję Pański punkt widzenia, oraz cieszy mnie Pańskie zrozumienie.


Dziękuję, mam nadzieję, że się zrozumieliśmy. ;)

Friedrich von Baden napisał(a):Korzystając zatem z okazji.

Friedrich von Baden


J.M. Michał Franciszek Lubomirski Lisewicz
Rektor Uniwersytetu Krakowskiego

WNIOSEK o zatrudnienie na Uniwersytecie

Wasza Magnificencjo,
Na wasze ręce po tym jak złożyłem wniosek o nadanie mi tytułu naukowego, składam teraz wniosek o zatrudnienie na Uniwersytecie Krakowskim;

1. Asystent, Wydział Historyczny
2. Historia Krzyżowa, Historia mikronacyjna, historia Rzeczpospolitej Obojga Narodów
3. bakałarz w zakresie historii
4. Moje wykształcenie zdobyłem poprzez kształcenie na uniwersytecie krakowskim, a także samodoskonalenie i samouctwo.
5. Niestety nie posiadam jeszcze doświadczenie w pracy na uczelni. Jest to moja pierwsza tego typu praca. Zamierzam jednak wykonywać swe obowiązki rzetelnie i dobrze pracować, przysługując się Rzeczpospolitej.
6. nie posiadam.
7. Pragnę zatrudnienia na Uniwersytecie Krakowskim, ponieważ moja pasja do historii oraz moje zainteresowania badawcze skłaniają mnie do chęci dzielenia się wiedzą i inspiracji z innymi. Chcę mieć możliwość prowadzenia badań, uczestniczenia w procesie nauczania oraz wspierania rozwoju innych, prawdopodobnie młodszych umysłów. Pracę na uczelni postrzegam jako nie tylko szansę na rozwijanie się zawodowo, ale także jako okazję do aktywnego wkładania się w rozwój nauki i edukacji, oraz wkład na rzecz wspólnego dobra jakim jest ta uczelnia i pomoc Rzeczpospolitej Obojga Narodów.

23 kwietnia 2024
Z wyrazami szacunku,
/-/ Friedrich von Baden


Ad. 4. Może kształcenie na U.K. to za wiele powiedziane, ale no niech będzie. ;)

Przyjmę Pana do pracy po tym jak nadam Panu tytuł bakałarza w zakresie historii.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3419
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Wnioski

Postprzez Konrad Radziwiłł » 24 kwi 2024, 11:05

Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz napisał(a):Wielmożny Panie,

Są to teksty dosyć krótkie, proponuję, by wykłady te potraktować zbiorczo, jako cykl wykładów. I ten cykl wykładów uznać za pracę dyplomową. Co WPan uważa?

Co do studiów, na razie nie prowadzimy studiów, ale zachęcam do dalszej pracy naukowej, może chciałby Pan się zatrudnić na uczelni na którymś z wydziałów?

Napisane przez Pana teksty w zwarty sposób przedstawiają temat. Moim zdaniem taki cykl wykładów lepiej jakby zawierał się w jednym wątku, jeden pod drugim. Proszę o umieszczanie dokładnych źródeł bibliograficznych, proszę by to Pan poprawił w swych wykładach.

Natomiast gdy będzie Pan pisał artykuły bardziej profesjonalnego rodzaju, to powinny być trochę dłuższe. Wykłady zaś mogą być nieco bardziej swobodne.


Zgadzam się, żeby cały cykl został uznany.
Poprawiłem już i dodałem dokładne źródła.
Na przyszłość cykl opublikuje w jednym.
Bardzo chętnie zatrudniłbym się.
Cześnik Wileński

Rotmistrz w Bracławskim Pułku Kawalerii

Pan na Holszanach i Witebsku

Obrazek

Obrazek



Avatar użytkownika
Cześnik
Cześnik
 
Posty: 1422
Dołączył(a): 15 maja 2021, 14:52
Lokalizacja: Warszawa
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Amarantowa Wstążka (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Rotmistrz
Wykształcenie: Oficer

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Collegium Maius

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość