Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisewicza

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Aurelio de Medici y Zep » 15 lut 2021, 20:17

Obrazek

Drodzy Nowożeńcy,

raz jeszcze dziękuję Wam za zaszczyt przewodniczenia tej uroczystości. To dla mnie wielki honor, ale i radość. Tym większa, że łączą mnie (dalekie, ale jednak) więzy pokrewieństwa, zarówno z Jej Książęcą Wysokością Beatą Adrianną Zep, jak i z Panem Michałem Franciszkiem Lubomirskim-Lisewiczem. Poza więzami krwi, łączy nas również serdeczna znajomość i przyjaźń, bowiem Pan Lubomirski jest osobą blisko związaną z Patrymonium, naszym częstym gościem oraz wielkim przyjacielem Złotego Tronu. Cieszę się niezmiernie, że mogłem Państwu towarzyszyć przy tej wspaniałej okazji i w tym niezwykle ważnym momencie.
Na nowej drodze życia życzę Państwu wszystkiego, co najwspanialsze, przede wszystkim zaś dużo miłości i patrzenia we wspólną przyszłość z nadzieją. Życzę, aby życie we dwoje okazało się największym szczęściem, jakie Państwa spotkało i aby każdy dzień był pełen odkrywania nowej radości. Jednocześnie już teraz zapraszam na podróż poślubną (lub w jakimkolwiek innym dogodnym terminie) do Florencji, gdzie z największą przyjemnością ugoszczę Państwa i oprowadzę po moich ziemiach.
W darze pragnę przekazać Państwu relikwiarzyk z cząstką relikwii św. Walentego, patrona zakochanych. Niech wspólne modlitwy za jego pośrednictwem umacniają Waszą miłość.
Z serca błogosławię na Wasze wspólne życie!

Obrazek
Jego Wielkoksiążęca i Arcykatolicka Mość
Aurelio Lorenzo Carlo wielki książę kardynał de Medici y Zep
Suwerenny Wielki Książę Toskanii etc., etc.


Obrazek



Avatar użytkownika
Duchowny
 
Posty: 91
Dołączył(a): 19 sty 2018, 18:22
Medale: 1
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1)

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Aleksander Trzaska-Chojnacki » 15 lut 2021, 20:19

Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia

Andrew von Habsburg, Herzog von Hohenberg

Ordynat Prusko-Pomorski

Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 3471
Dołączył(a): 12 gru 2010, 12:20
Medale: 20
Order Virtuti Militari II (1) Order Virtuti Militari III (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Świętego Jerzego II (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Stopień: Hetman Polny Litewski

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Samuel Radziwiłł » 15 lut 2021, 20:28

Drogi Przyjacielu, WKW Beato,
Jestem wielce uradowany tym, że pragniecie razem kroczyć na tej nowej drodze życia. Cieszę się Waszym szczęściem i w ten radosny dla Was dzień pragnę przekazać ten pisany dar.

Obrazek


Jest jeszcze jeden, ale czeka w Borysowie- dopowiedział książe Samuel.
Wojewoda miński
Książe na Borysowie, Nieświerzu i Birżach
Obywatel Palatynatu Leocji
Pełnomocnik Namiestników Palatynatu

Obrazek


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 2461
Dołączył(a): 27 lip 2015, 14:25
Medale: 19
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Królewski Order Złotej Ostrogi (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1) Order Zasługi RON V (1)
Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Strażnik Polny
Gadu-Gadu: 9438133

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Heinz-Werner Grüner » 15 lut 2021, 20:38

Szanowni Państwo Lubomirscy,

Pragnę serdecznie pogratulować Wam zawarcia związku małżeńskiego. Dla Was to chwila wielce radosna, która zostanie w Waszej pamięci po kres istenienia, ale i dla mnie równie istotna. A powodów kilka, ale dzisiaj głównie o jednym. Pan, Panie Pułkowniku będzie mieć już zawsze szczególne miejsce w głębi mojego serca. Pan, Panie Michale, był mi drogowskazem na początku mojej drogi w tym zacnym świecie, pewnie nawet o tym nie wiedząc. Niech teraz więc i wraz z małżonką,Waszą Książęcą Wysokością, której kłaniam się uniżenie, będzie drogowskazem dla potomstwa, które jak mniemam na świat wydacie!
Z racji, że jestem gość z daleka, a niezbyt bliska rodzina, ale wyrwałem się przed szereg, stąd szybko dary, z moich rodzinnych stron, pozostawiam by służyły we wspólnym pożyciu...

Dla Pani Młodej skromny podarek - portmonetka biedermeier w kształcie jajka,
Dla Pana Młodego drobnostka - tabakiera grawerowana i złocona,
Dla Pary Młodej niewielki polichromowany stolik ze złoceniami i inkrustacją, pośrodku z malowanym ręcznie pejzażem z jeziorem i zamkiem w tle...
I najważniejsze... Biblia Królów (wersja językowa wedle uznania ;) )



Niech żyje Para Młoda! Niech żyje!
Heinz-Werner Grüner

Obrazek



Avatar użytkownika
Gość zagraniczny
 
Posty: 816
Dołączył(a): 18 lip 2020, 12:16
Medale: 2
Ord Przyjaźni i Współpracy III (1) Medal Bene Merentibus (1) (1)
Stopień: Chorąży

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 15 lut 2021, 20:47

Wasza Eminencjo,

Serdecznie dziękujemy za piękną celebrację naszego v-ślubu i Mszy świętej. Dziękujemy za zaangażowanie się w organizację tej uroczystości i za błogosławieństwo na dalszą drogę v-życia. Ponadto dziękujemy serdecznie za ten szczególny dar. Umieścimy go w odpowiednym, godnym miejscu. W kaplicy lub w kościele. Co do mojego pokrewieństwa, to nie jest to zupełnie pewne, jako że mój pradziadek, opuściwszy ród Dostojewskich, przeszedł do rodu Medycejskich-Zepów. Zatem pokrewieństwo z nim wprawdzie istnieje, ale czy to ten sam ród? Nie wiem. Jeszcze raz dziękujemy za wszystko, za dobre słowo, życząc wszystkiego dobrego.


Drogi Przyjacielu, Panie Kanclerzu,

Bardzo dziękujemy za życzliwość i dobre słowo. Życzę, aby i Tobie, Panie Bracie, się szczęściło.


Wielce Błogosławiony Władyko,

Bardzo dziękujemy za życzenia i błogosławieństwo oraz za tę piękną ikonę. Oby te życzenia się spełniły. Ja także życzę wszystkiego dobrego Waszej Ekscelencji. Ja zaś gratuluję otrzymania chirotonii prezbiterskiej i biskupiej. Także mam dla Księdza prezent, ale wręczę go w Rotrii.


Wielmożny Panie Aleksandrze,

Bardzo dziękujemy za życzenia i tę piękną ikonę Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Także życzymy wszystkiego dobrego.


Jaśnie Oświecony Xiążę,

Bardzo dziękujemy za życzenia i życzliwość oraz za ten dar. Oby był przez nas odpowiednio używany, służąc naszemu zbawieniu. Jeszcze jeden dar czeka w Borysowie... Hmm... Jestem ciekaw. Niedługo się przekonamy. Życzę wszystkiego dobrego.


Szanowny Panie Leutnancie, Drogi Przyjacielu,

Serdecznie dziękujemy za tak liczne życzliwe słowa. Ja byłem drogowskazem? Miło mi to słyszeć, choć z pewnym zaskoczeniem to odbieram. Bardzo dziękujemy za życzliwość i za te rozmaite dary. Oby służyły, jak należy! Życzymy także wszystkiego dobrego!


Drodzy Goście! Bardzo dziękuję za dobre słowa i dary. Cieszmy się przeto razem.

Tymczasem, zapraszam serdecznie na wesele w Białowieży! Niebawem rozpocznie się.

Droga Żono, chodźmy zatem! :)
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3405
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Adriano Vittorino » 15 lut 2021, 21:08

Dzieci niech i ja Was u ściskam zanim ruszymy.
Vivat młodzi!

A to prezent ode mnie


I mały trzosik.
Adriano Vittorino Zep
Książę Urbino
Stolnik kaliski
Obrazek



Avatar użytkownika
Stolnik
Stolnik
 
Posty: 655
Dołączył(a): 27 lip 2011, 08:23
Medale: 7
Order Świętego Stanisława (1) Order Zasługi RON VI (1) Order Księcia Włodzimierza III (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Godności Kancelaryjne: .
Gadu-Gadu: 37354723
Wykształcenie: dr net.

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 15 lut 2021, 22:09

Drogi Ojcze, bo tak się teraz mogę zwracać do Waszej Xiążęcej Mości, serdecznie dziękujemy! :)
A za obdarowanie takoż jesteśmy wdzięczni.

Zapraszam do Białowieży.
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3405
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Ludwik Potocki Catalan » 20 lut 2021, 13:10

Serdeczne Gratulacje Parze Młodej. Oto mały podarek.:
Konto to było klonem panów Józefa Wilhelma i Michała Potockich.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 284
Dołączył(a): 14 wrz 2020, 19:17
Lokalizacja: Wiśniowiec
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .
Stopień: Oficer pokładowy
Gadu-Gadu: 0
Wykształcenie: średnie

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Katarzyna Radziwiłłówna » 20 lut 2021, 13:51

Spóźnione życzenia ale szczere.
Oby wam się dobrze układało w mikronacjach. Bądźcie zdrowi i nie dajcie się realiozie.
Konto to było klonem panów Józefa Wilhelma i Michała Potockich.



Avatar użytkownika
Skazaniec
 
Posty: 206
Dołączył(a): 03 mar 2020, 10:38
Lokalizacja: Turów
Medale: 4
Order Zasługi RON VI (1) Krzyż Zasługi dla Kultury III (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1)
Godności Kancelaryjne: .

Re: Zaślubiny JKW Beaty Zep i WP Michała Lubomirskiego-Lisew

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 21 lut 2021, 10:04

Serdecznie dziękujemy za dary i życzenia. :)
Życzymy wszystkiego dobrego!
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3405
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Poprzednia stronaNastępna strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Katedra Wileńska

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron