Rozprawa Wieniawa vs. Lubomirski-Lisewicz

Sąd I. instancji.

Re: Rozprawa Wieniawa vs. Lubomirski-Lisewicz

Postprzez Sebastian von Tauer » 13 lut 2023, 19:51

Widzę, że pan Fer od razu nie tyle replikę, co przeciwdowód tu wyłuszczył, podpierając się VPN-em. Proszę zatem pana Michała o dokonanie przeciwdowodu.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Re: Rozprawa Wieniawa vs. Lubomirski-Lisewicz

Postprzez Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz » 17 lut 2023, 21:01

P R Z E C I W D O W Ó D


Wysoki Sądzie,

Jak w oskarżeniu, oskarżam J.Em. Stanisława kard. Wieniawę o to, że posługiwał się za pomocą kloningu inną tożsamością — tożsamością x. Ludwika Fera.

I Wstęp
Według mojej wiedzy postać x. Ludwika Fera wzbudzała podejrzenia w Rotrii[1], jak i pewnych osób w Rzeczypospolitej.

Osoby kard. Stanisława Wieniawy raczej nie muszę przedstawiać. W ostatnim czasie znany jest z gwałtownych i silnie negatywnych wypowiedzi w stosunku do Rzeczypospolitej. Nie stanowi to tutaj dowodu, jednak może wskazywać na jego motywy, jak przypuszczane przez pewną osobę usiłowanie doprowadzenia do kompromitacji nowopowstałych struktur v-Kościoła w Rzeczypospolitej, także przez imię i nazwisko x. Lucjana Fera, tejże osobie kojarzących się z Lucyferem. Jak wspomniałem, nie stanowi to dowodu, ale pozwala też pokazać możliwe motywy działania Oskarżonego.

II Chronologia v-życia Lucjana Fera
Lucjan Fer zarejestrował się na forum Rzeczypospolitej dnia 2 lutego 2023 r. Od tego czasu (do złożenia niniejszego Przeciwdowodu) napisał 20 postów.[39]
[40]
  • Dnia 2 lutego napisał 2 posty w wątku Uprzejme przywitanie[2] i jeden post w wątku Powrót, gdzie pod postem Wojciecha Wojtyły napisał m.in. że może być księdzem[3].
  • Dnia 3 lutego napisał 4 posty:
      w wątku Powrót zgodził się z wypowiedzią x. Wojciecha Wojtyły, że może zostać jego wikarym(jeśli zezwolą; x. Wojtyła wspomniał także, że w Kościele Świętym potrzeba pasterzy oraz że teraz odprawia w leśnej kaplicy, gdzie zaprasza Lucjana), pisząc by tak zrobić[4];
      w wątku Kościół Święty napisał, że chce być księdzem, spytał co ma robić i poprosił, by pomóc nowemu[5];
      w wątku Gabinet Woźnego - miejsce składania protestacji, oblat itp. pod złożoną przeze mnie protestacją stwierdził, że nie zna kard. Wieniawy oraz Jestem o. Lucjan Fer od Matki Boskiej i tylko tyle.[6];
      znów w wątku Kościół Święty pod postem Imć Konrada Radziwiłła, że najpierw będzie musiał się do sądu zgłosić, napisał że to nieprawda i że to fałszywy zarzut[7].
  • Dnia 4 lutego napisał 2 posty:
      w wątku Uprzejme przywitanie zapytał, dlaczego posądzamy go o bycie Wieniawą, napisał też kim jest[8];
      w wątku Rozliczenie z przeszłością czyli spowiedź starego grzesznika pod dyskusją o wykrywaniu klonów, m.in. w odniesieniu do sprawy Wojciecha Wojtyły, napisał[9]:
      Braciszkowie ja niczyim klonem nie jestem. Ja może naśladuje styl tych dwóch księży Wojtyły i Sapiejki bo mi się spodobał ale zachowaj Bóg nie jestem klonem. Chciałem u was działać ale jak tak traktujecie gości to sie wyprowadze i tyle.

      W ten sposób także zagroził swoim odejściem. Taka groźba może wzbudzać pewne podejrzenia, acz nie musi.
  • Dnia 5 lutego napisał post w wątku Leśna kaplica pw. NMP. Jak stwierdził, Po powieszeniu ojca Wojciecha Wojtyły za kloning mszę niedzielną w kaplicy sprawował ojciec Lucjan Fer od Matki Boskiej.
    Dalej sprawował Mszę niedzielną[10].
    Nota bene dnia 3 lutego Wojciech Wojtyła sprawował w tejże kaplicy Mszę św. Z tego dnia była Ewangelia m.in. o ścięciu Św. Jana Chrzciciela, o. Wojtyła nawiązał do sprawy męczeństwa. Tego samego dnia książę Sebastian von Tauer wykrywa zbieżność IP z panem Potockim i usuwa konto Wojciecha Wojtyły. Potem Lucjan Fer mówi o oddaniu przez Wojciecha Wojtyłę życia za Chrystusa. Nie wiem czy jest co się doszukiwać tu nie wiadomo jakich nawiązań, tym niemniej ciekawe spostrzeżenie.
  • Dnia 6 lutego napisał 3 posty:
      w wątku DEKLARACJA WIARY złożył deklarację, że jest wiernym Kościoła Świętego i poprosił o wpisanie na listę wiernych oraz listę kapłanów, poprosił też o przydzielenie parafii, bo jest księdzem[11]
      w wątku Leśna kaplica pw. NMP napisał Dopóki nie wyznaczy mu się innej parafii to ojciec Lucjan Fer od Matki Boskiej będzie tu odprawiał msze. Tak też robił szóstego lutego z rana., odprawił też Mszę[12];
      w wątku Wniosek formalny o mianowanie proboszczem złożył wniosek formalny o mianowanie go proboszczem w dowolnej diecezji; odpowiedzi w tym wątku nie uzyskał[13];
  • Dnia 7 lutego napisał 2 posty:
      w wątku Rozprawa Wieniawa vs. Lubomirski-Lisewicz napisał[14]:
      Panie sędzio ja nie jestem żaden Wieniawa. Moja przeglądarka ma wbudowany VPN dla większego bezpieczeństwa przez przeglądanie Internetu i może stąd tożsamość IP jak ktoś tak samo korzystał z VPN czy TOR. Ciągle mi tu od samego początku sprawiacie kłopoty to w końcu przestane grać i tyle bo nie będzie mnie nikt obrażał.

      Poruszona tu została kwestia tożsamego IP wynikająca ze stosowania przez niego IP i, jak wspomniał, może inna osoba, czyli Oskarżony, korzystał tak samo z VPN czy TOR. Nasrępnie zagroził, że przestanie grać, skoro od samego początku sprawiamy mu kłopoty.
      w wątku Leśna kaplica pw. NMP napisał Dzisiaj ojciec Lucjan Fer od Matki Boskiej odprawiał rano mszę w towarzystwie ministrantów i wiernych w swojej intencji o uwolnienie od niesprawidliwych oskarżeń. Następnie odprawił Mszę. W jej trakcie nastąpiło takie stwierdzenie: Lucjan przeczytał później czytanie i ewangelię. Mówił o tym jak należy czcić Jezusa i jak przedziwne jest jego imię. Wspominał że nie można czcić Jezusa i rzucać fałszywych oskarzeń. Potem kontynuował mszę.[15].
  • Dnia 8 lutego napisał 2 posty w wątku Kościół pw. św. Wojciecha w Krakowie. Jak napisał Kościół przynależy do diecezji krakowskiej Kościoła Świętego. Jego wikariuszem jest od 8 lutego 2023 r. o. Lucjan Fer od Matki Boskiej. Msze odprawiane są w dni powszednie z rana i w niedziele w okolicach południa. W pierwszym poście był opis kościoła, w drugim opis Mszy świętej. W drugim poście znalazł się fragment Ojciec Lucjan przeczytał później czytanie i ewangelię. W kazaniu mówił o nieczystości i o tym, że nieczystym człowieka czyni to co z niego wychodzi. Opowiedział też o św. Hieronimie, że był to dobry człowiek i że opiekował się sierotami.
    Trudno powiedzieć czy to z nieczystością to jakieś nawiązanie do sytuacji, czy nie[16].
  • Dnia 9 lutego napisał post w wątku Kościół pw. św. Wojciecha w Krakowie. Znalazł się tam fragment Dzisiaj ojciec Lucjan Fer od Matki Boskiej odprawiał rano mszę w kościele św. Wojciecha w Krakowie, modląc się za swoich prześladowców, którzy go sądzą. I za tych, którzy zabili ojca Wojcieecha od Krzyża. Później zaś: Ojciec Lucjan przeczytał później czytanie i ewangelię. W kazaniu mówił o tym jak dobrze mieć kobietę oraz o tym, jak należy wypędzać duchy nieczyste. Niestety dużo duchów opentuje tych, którzy prześladują księży, a takie prześladowania są. I że zarówno ojciec Lucjan jak i ojciec Wojciech byli prześladowani a ojciec Wojciech to nawet oddał życie za Chrystusa.[17]
    Tutaj mamy do czynienia z jasnymi nawiązaniami oraz fałszywymi stwierdzeniami, co także zauważył J.O. Sebastian xiążę von Tauer[18].
  • Dnia 13 lutego napisał post w wątku Rozprawa Wieniawa vs. Lubomirski-Lisewicz jako replikę wobec mojej indukty w niniejszym procesie[19].
  • Dzisiaj, dnia 16 lutego napisał post w wątku Kościół pw. św. Wojciecha w Krakowie. Napisał Dzisiaj ojciec Lucjan Fer od Matki Boskiej odprawiał rano mszę w kościele św. Wojciecha w Krakowie po przerwie spowodowanej chorobą. i odprawił Mszę.
    Jest tam także fragment Ojciec Lucjan przeczytał później czytanie i ewangelię. W kazaniu mówił o tym że tylko szatan nie myśli po bożemu lecz po ludzku.
    Trudno powiedzieć, czy to jednoznaczne nawiązanie do sytuacji[20].

III Analiza postaci Lucjana Fera i uwagi
Analizując posty Lucjana Fera można zauważyć, że nie zajmował się on prawie niczym innym jak odgrywaniem roli księdza. Jak zauważa J.Em. Aureliusz kard. Medycejski-Zep, co prawda w odniesieniu do Wojciecha Wojtyły, ale wydaje się, że i w tym przypadku jest to zasadne, jest to mieszkaniec funkcyjny, tj. duchowny i tylko duchowny[1]. Istotnie, praktycznie nie zajmował się innymi rzeczami, nie za bardzo też wchodził z nami w rozmowy. Może to wzbudzać podejrzenia.
Warty uwagi jest wpis z 9 lutego, kiedy to mowa była o prześladowaniach i o duchach nieczystych.

Ogólnie ujmując, styl zdecydowanie różni się od stylu kard. Wieniawy, zdarzają się błędy ortograficzne. Tym niemniej Oskarżony mógł celowo zmieniać swój styl, by raczej upodobnić się do stylu młodego mikronauty. Poza tym miały miejsce ostrzejsze zwroty skierowane wobec władz, które rzekomo miały prześladować Wojciecha Wojtyłę i Lucjana Fera.
Ostatni post Stanisława Wieniawy na forum Rzeczypospolitej został zamieszczony dnia 1 lutego br. o godzinie 17.41 [21]. Lucjan Fer na forum Rzeczypospolitej zarejestrował się dnia 2 lutego br. o godzinie 9.13., a pierwszy post (powtalny) zamieścił tego samego dnia, 7 minut później o godzinie 9.20 [2]. Jak wynika z danych dostępnych w panelu administracyjnym, o godzinie 9.19 przyłączył się do grupy Mieszczanie, zaś o godzienie 9.20 ustawił tę grupę na domyślną[22]. Może to wskazywać na to, że albo szybko poznał, co warto na wstępie uczynić i zrozumiał jak to zrobić, albo już wcześniej to znał. Trudno orzec.

[22]

To wszystko to jednak tylko poszlaki.

IV Analiza IP
Tożsame IP zostało wykazane przy postach [4] i [21], to jest czwartym poście Lucjana Fera i ostatnim poście Stanisława Wieniawy. Czwarty post Lucjana Fera został napisany dnia 3 lutego br. o godzinie 10.36. Było to niedługo po napisaniu ostatniego posta przez Stanisława Wieniawę. Uważam za prawdopodobne, że Stanisław Wieniawa mógł się zapomnieć i skorzystać z sieci o tym samym IP. I taki błędny ruch poskutkował wykryciem tej zbieżności adresów IP.
Zbieżność IP:
  • przy poście Lucjana Fera [4]:
    [23]
  • przy ostatnim poście Stanisława Wieniawy [21]:
    [24]
    [25]
  • oraz 3 innych jego postach [26][27][28] — są to pozostałe posty napisane także dnia 1 lutego br. Stanisław Wieniawa tego dnia napisał łącznie 4 posty, w tym czwarty ostatni wcześniej wspomniany.
    [29]
    [30]
    [31]

To jednak dopiero poszlaka.
Za chwilę jednak przejdę do konkretniejszych dowodów, które mogą przekonać o prawdziwości mojego oskarżenia.

V Analiza IP — ciąg dalszy
Oskarżony zasłania się tym, że korzysta z VPNa i przeglądarki TOR [32]. Na to wskazywał także Lucjan Fer [14][19].
Spójrzmy jednak na ten adres IP zbieżny u obu postaci (występujący 4 razy u Stanisława Wieniawy i 1 raz u Lucjana Fera).
Czy ten zbieżny adres IP należy do sieci VPN? Nie! Jest to adres IP sieci jednego z uniwersytetów. A wiadomą publicznie rzeczą jest, że Oskarżony realnie pracuje na uniwersytecie [33][34][35].
Co istotne, nie może się zatem Oskarżony zasłaniać korzystaniem z VPN.
Strona https://whatismyipaddress.com/ stanowi przydatne narzędzie, które teraz wykorzystamy.
Oto bowiem, co tu widzimy:

Niewiele tutaj widać, gdyż starałem się nie udostępniać danych pozwalających poznać więcej szczegółów na temat kwestii realnych dotyczących Oskarżonego (głównie tu mówię o adresie IP, a co za tym idzie, sieci z jakiej korzystał Oskarżony, a zatem i nazwy, i miasta uczelni), jednakże Wysoki Sąd korzystając z podstawowych narzędzi moderatorskich może takie rzeczy sprawdzić. W razie potrzeby mogę drogą prywatną przedstawić Wysokiemu Sądowi, o które adresy mi dokładniej chodzi.
Ponadto, jak wykazała analiza innych adresów IP, z których korzystał Stanisław Wieniawa [25], pozwalają zauważyć, że nie jest przypadkiem jednostkowym korzystanie z sieci tej konkretnej uczelni zarówno przez postać Stanisława Wieniawy. W tych przypadkach było to 1 oraz 75 razy.


Wprawdzie dla Lucjana Fera wykryłem tylko 1 takie wystąpienie (to jest, to zbieżne dla Lucjana Fera i Stanisława Wieniawy), jednak uznaję je za nieprzypadkowe.

Myślę, że te przesłanki i argumenty które przedstawiłem są wystarczające i dostatecznie uprawdopodobniają moją wersję.

VI Podsumowanie

Podsumowując, wnoszę jak w Oskarżeniu i, działając w dobrej wierze i nie chcąc oskarżać bezpodstawnie, myślę że przedstawione przeze mnie przesłanki okażą się wystarczające i przekonywujące dla Wysokiego Sądu i innych osób, które to będą czytać.

Dziękuję.


VII Pozostała kwestia

Przy okazji, pozwalam sobie zauważyć, że ani Oskarżony (który na proces się we własnej postaci nie stawił), ani x. Lucjan Fer, nie złożyli w procesie przysięgi.



/—/ Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz


Załączniki:

[1] https://forum.rotria.pl/showthread.php? ... 9#pid32599

Posty Lucjana Fera na forum Rzeczypospolitej [2]-[17],[19]-[20]
[2] viewtopic.php?f=2&t=6916
[3] viewtopic.php?p=67665#p67665
[4] viewtopic.php?p=67691#p67691
[5] viewtopic.php?p=67703#p67703
[6] viewtopic.php?p=67707#p67707
[7] viewtopic.php?p=67708#p67708
[8] viewtopic.php?p=67715#p67715
[9] viewtopic.php?p=67749#p67749
[10] viewtopic.php?p=67776#p67776
[11] viewtopic.php?p=67829#p67829
[12] viewtopic.php?p=67831#p67831
[13] viewtopic.php?f=162&t=6927
[14] viewtopic.php?p=67848#p67848
[15] viewtopic.php?p=67849#p67849
[16] viewtopic.php?f=680&t=6928
[17] viewtopic.php?p=67886#p67886

[18] viewtopic.php?p=67887#p67887

[19] viewtopic.php?p=68000#p68000
[20] viewtopic.php?p=68042#p68042

[21] viewtopic.php?p=67601#p67601

[22] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690653
[23] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690648
[24] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690649
[25] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690647

[26] viewtopic.php?p=67592#p67592
[27] viewtopic.php?p=67593#p67593
[28] viewtopic.php?p=67594#p67594

[29] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690652
[30] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690651
[31] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690650

[32] https://forum.rotria.pl/showthread.php? ... 3#pid32623
[33] https://forum.rotria.pl/showthread.php? ... 3#pid19573
[34] https://forum.rotria.pl/showthread.php? ... 4#pid19954
[35] https://forum.rotria.pl/showthread.php? ... 8#pid20238

[36] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690654
[37] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690655
[38] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690656
[39] memberlist.php?mode=viewprofile&u=11578
[40] https://kustosz.stempel.org.pl/100183979914690657
Michał Franciszek Lubomirski-Lisewicz
Kanclerz Wielki
Kasztelan brzeskolitewski
Rector Universitatis Cracoviensis


Obrazek



Avatar użytkownika
Kasztelan
Kasztelan
 
Posty: 3401
Dołączył(a): 05 sty 2018, 17:19
Lokalizacja: Białowieża
Medale: 13
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON III (1) Order Zasługi RON IV (1)
Order Zasługi RON V (1) Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1)
Krzyż Monarchii II (1) Medal Bene Merentibus (3) (1) Medal Bene Merentibus (2) (1)
Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę II (1) Medal z Długoletnią Służbę III (1)
Medal 100 lat niepodległości (1)
Godności Kancelaryjne: Kanclerz Wielki
Stopień: Regimentarz
Gadu-Gadu: 50331381
Wykształcenie: bakałarz mikrozofii

Re: Rozprawa Wieniawa vs. Lubomirski-Lisewicz

Postprzez Sebastian von Tauer » 17 lut 2023, 21:23

Uważam, że to, co przedstawił pan Lubomirski jest wystarczające.


W Y R O K

Sąd po zapoznaniu się z dowodami i biorąc pod uwagę wypowiedzi wszystkie i kłamstwa kardynała Stanisława Wieniawy, jako że pełnił on w RON posługę, ale jako persona non grata wstępu na teren państwa nie ma, skazuje go na infamię.
Jednocześnie decyduje się o zablokowaniu konta klonerskiego Lucjana Fera i umieszczeniu stosownej notki w jego podpisie.

/-/ Sebastian von Tauer


Po uprawomocnieniu wyroku zostaną podjęte stosowne kroki administratorskie w stosunku do obu kont.
Książę na Bydgoszczy i Wyszogrodzie
Wojewoda Inowrocławski
Sędzia Grodzki


Obrazek



Avatar użytkownika
Wojewoda
Wojewoda
 
Posty: 4936
Dołączył(a): 21 lip 2014, 18:04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Medale: 23
Order Orła Białego (1) Order Świętego Stanisława (1) Order Virtuti Militari I (1)
Królewski Order Złotej Ostrogi (1) Order Zasługi RON I (1) Order Zasługi RON II (1)
Order Zasługi RON III (1) Order Świętego Jerzego I (1) Order Świętego Jerzego II (1)
Order Świętego Jerzego III (1) Krzyż Monarchii I (1) Krzyż Monarchii II (1)
Medal Wojska (1) Medal Bene Merentibus (4) (1) Medal Bene Merentibus (3) (1)
Medal Bene Merentibus (2) (1) Medal Bene Merentibus (1) (1) Medal za Długoletnią Służbę I (1)
Medal z Długoletnią Służbę III (1) Medal 100 lat niepodległości (1) Gwiazda Ukrainy (1)
Gwiazda Inflant (1) Gwiazda Mołdawii (1)
Godności Kancelaryjne: Hetman Wielki
Stopień: Hetman Wielki

Poprzednia strona

kuchnie na wymiar kalwaria zebrzydowska

Powrót do Sąd Grodzki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość